Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 100  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Videa nejen začátečníků
PříspěvekNapsal: pát 17.03.2017 18:30 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.4.2014
Příspěvky: 460
Bydliště: Kostomlaty pod Milešovkou
bv9 píše:

Pokud nevidíš rozdíl mezi videi tořených z FunCuba a nebo z větroně, tak máš trochu problém. A pokud ti vadí, že napíšu svůj názor a radu, tak je to zase jenom tvůj problém.
Předposlední video, které Yeah točil s větroněm, bylo hned někde jinde. Delší a klidné použitelné záběry, dodají videu hned jiný nádech a pohodu. 8)


nevím, jestli se z mé věty dá vyvozovat, že nepoznám rozdíl mezi videi, ale pokud ano, pak mám skutečně problém..
názor mi nevadí, pokud má smysl..hlavu a patu a je konstruktivní..
předposlední video je skutečné hned někde jinde..úplně jiná lokalita..
miluji své problémy..živí mého psychoanalytika

_________________
Sdružení letců Českého středohoří


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Videa nejen začátečníků
PříspěvekNapsal: pát 17.03.2017 19:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.9.2013
Příspěvky: 285
Bydliště: Břeclav
No pokud jsi zaznamenal můj nekonstruktivní názor bez hlavy a paty...
...živíš ho dobře

_________________
Sky Surfer,XENO,FunCub,Sky Cruise,Bixler II,Blazer,FrSky TARANIS-plus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Videa nejen začátečníků
PříspěvekNapsal: pát 17.03.2017 19:43 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.4.2014
Příspěvky: 460
Bydliště: Kostomlaty pod Milešovkou
bv9 píše:
No pokud jsi zaznamenal můj nekonstruktivní názor bez hlavy a paty...
...živíš ho dobře


nemyslím si, že by yeah nevěděl..neviděl..své problémy/o svých problémech (pokud to tak lze nazvat) ohledně videí..prostě se nám snaží zprostředkovat nějaký zážitek..i s tím, že nebylo ideální počasí..až jednou třeba nějaká videa začneš točit sám, uvidíš, co je se za tím skrývá za problémy..a spousty práce okolo..kolik to sežere času..a když přijde někdo, kdo řekne někomu, kdo ví, že nemá zavázanou tkaničku to, že nemá zavázanou tkaničku, musí počítat s tím, že mu někdo jiný řekne, že on ví, že nemá zavázanou tkaničku..

_________________
Sdružení letců Českého středohoří


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Videa nejen začátečníků
PříspěvekNapsal: pát 17.03.2017 20:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2012
Příspěvky: 763
Bydliště: Most
chtěl jsem něco dodat, ale nemyslím si, že bych to řekl lépe :-)

_________________
Multiplex, DJI, FrSky, RCM Lužice, SLČS, YI 4K+


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Videa nejen začátečníků
PříspěvekNapsal: pát 17.03.2017 21:14 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.9.2013
Příspěvky: 285
Bydliště: Břeclav
chroustjazz píše:

nemyslím si, že by yeah nevěděl..neviděl..své problémy/o svých problémech (pokud to tak lze nazvat) ohledně videí..prostě se nám snaží zprostředkovat nějaký zážitek..i s tím, že nebylo ideální počasí..až jednou třeba nějaká videa začneš točit sám, uvidíš, co je se za tím skrývá za problémy..a spousty práce okolo..kolik to sežere času..a když přijde někdo, kdo řekne někomu, kdo ví, že nemá zavázanou tkaničku to, že nemá zavázanou tkaničku, musí počítat s tím, že mu někdo jiný řekne, že on ví, že nemá zavázanou tkaničku..


Vzhledem k tomu, že tam tu krajinu trošku znám a rád do Mostu jezdíma po těch kráterech šmejdím, tak se na ni rád podívám a ty rychlé střihy mi prostě nevyhovují. Je něco špatného na tom, když to autorovy řeknu??? Pokud ti to vadí a přitom se tě to netýká, nevím proč se toho chytáš a vyrypuješ? Na můj koment Yeah odpověděl a bylo vyřešeno. Tak nevím, kde máš problém. Vlastně vím, živíš ho :?:

No a až budu od tebe potřebovat poradit jak natočit video z éra a následně zpracovat, určitě se ozvu.

_________________
Sky Surfer,XENO,FunCub,Sky Cruise,Bixler II,Blazer,FrSky TARANIS-plus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Videa nejen začátečníků
PříspěvekNapsal: sob 18.03.2017 5:50 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.4.2014
Příspěvky: 460
Bydliště: Kostomlaty pod Milešovkou
bv9 píše:

Vzhledem k tomu, že tam tu krajinu trošku znám a rád do Mostu jezdíma po těch kráterech šmejdím, tak se na ni rád podívám a ty rychlé střihy mi prostě nevyhovují. Je něco špatného na tom, když to autorovy řeknu??? Pokud ti to vadí a přitom se tě to netýká, nevím proč se toho chytáš a vyrypuješ? Na můj koment Yeah odpověděl a bylo vyřešeno. Tak nevím, kde máš problém. Vlastně vím, živíš ho :?:

No a až budu od tebe potřebovat poradit jak natočit video z éra a následně zpracovat, určitě se ozvu.



ne, mně to rozhodně nevadí, ale z tvé reakce se zdá, že to vadí tobě - a to bude zřejmě ten problém, který se snažíš přenést na mě
já jsem rád za každé video, které tu někdo zveřejní - ač jsou většinou z různých důvodů nekvalitní (počasí, světlo, kamery, zpracování) - ale nemyslím si, že dotyční autoři jsou natolik nesvéprávní, že to sami nevidí a potřebují radit - potažmo od někoho, kdo sám neví, jak obtížné je udělat dobré letecké video..

snažil jsem se to napsat už v minulé zprávě, ale zřejmě marně - a co se týče rady k tvému filmování - ty ji jistě nepotřebuješ..

_________________
Sdružení letců Českého středohoří


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Videa nejen začátečníků
PříspěvekNapsal: sob 18.03.2017 8:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.9.2013
Příspěvky: 285
Bydliště: Břeclav
...ty prostě potřebuješ, aby tě pokaždé někdo pochválil, poplácal po ramenou a když někdo vznese nějakou malou připomínku, která se vůbec netýká tebe, tak s tím máš problém.
Dál už mi vůbec nestojíš za nějakou debatu.

_________________
Sky Surfer,XENO,FunCub,Sky Cruise,Bixler II,Blazer,FrSky TARANIS-plus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Videa nejen začátečníků
PříspěvekNapsal: sob 18.03.2017 9:14 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.4.2014
Příspěvky: 460
Bydliště: Kostomlaty pod Milešovkou
bv9 píše:
Dál už mi vůbec nestojíš za nějakou debatu.


no sláva!

_________________
Sdružení letců Českého středohoří


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Videa nejen začátečníků
PříspěvekNapsal: sob 18.03.2017 10:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2008
Příspěvky: 2374
Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Obrázky: 0
bv9 píše:

Změna éra a hned je to jiné pokoukání :) Jen tak dál :wink:

...A pokud ti vadí, že napíšu svůj názor a radu, tak je to zase jenom tvůj problém.
... Delší a klidné použitelné záběry, dodají videu hned jiný nádech a pohodu. 8)


Názor možná, ale radu nikde nevidím

Dělší a klidné záběry mají své místo, tak stejně jako ty kratší a neklidné. Ale, to tu dál rozebírat nebudeme.

_________________
Co neubrzdíš neukecáš.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Videa nejen začátečníků
PříspěvekNapsal: sob 18.03.2017 11:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
Pokud vím, tak rada byla v předchozím příspěvku. To, na co se tu reaguje, byla spíš pochvala než kritika.
Za mě, je to podobné jak s jídlem. Doporučil bych menší množství, ale více kvality :wink: .

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Videa nejen začátečníků
PříspěvekNapsal: sob 18.03.2017 11:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2008
Příspěvky: 2374
Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Obrázky: 0
JosefSvejk píše:
Pokud vím, tak rada byla v předchozím příspěvku. To, na co se tu reaguje, byla spíš pochvala než kritika.
Za mě, je to podobné jak s jídlem. Doporučil bych menší množství, ale více kvality :wink: .

Aha, jako pozorovatel z třetí strany mi něco ušlo.
S menším množstvím a více kvality, s tím souhlasím. Ale asi hlavní problém je v tom, že se chce každý pochlubit se svým výtvorem, aniž by to domyslel do konce. Ale to spíše narážím na ty, co začínájí a teprve objevují kouzla a zrady tohoto "kumštu". Stačí se podívat na youtube, kde soudnost některých naprosto chybí. Ale to tu řešit nebudeme.

_________________
Co neubrzdíš neukecáš.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Videa nejen začátečníků
PříspěvekNapsal: sob 18.03.2017 11:42 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.9.2013
Příspěvky: 285
Bydliště: Břeclav
rampa_mckvak píše:

Názor možná, ale radu nikde nevidím

Dělší a klidné záběry mají své místo, tak stejně jako ty kratší a neklidné. Ale, to tu dál rozebírat nebudeme.


A že si smíchal dohromady dva odlišné příspěvky ti zjevně nevadí. :? Ale kdyby si se podíval ještě o stranu dál, tak najdeš názor i radu. Ale tady se asi malá výtka nebo jiný názor nenosí a místní samozvaný Fellini rozhodne, jaký komentář je nebo není vhodný a případně připojí přednášku o složitosti točení a zpracování leteckého videa :lol: :lol: :lol:

_________________
Sky Surfer,XENO,FunCub,Sky Cruise,Bixler II,Blazer,FrSky TARANIS-plus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Videa nejen začátečníků
PříspěvekNapsal: sob 18.03.2017 12:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2012
Příspěvky: 763
Bydliště: Most
Takže jelikož jde hlavně o moje videa, zkusím se stručně vyjádřit taky:

bv9: nejde všechno točit jen gliderem, naopak mám vcelku dost videí z funcuba, protože jiným letadlem tam nepřistanu / není tak obratné, točím i twinstarem, taky ne všude, svoje chyby si uvědomuju, argument, že funcub je na točení na pytel je kravina, když sem jezdíš, víš jaké je tu prostředí / počasí / termika, jak okraje uhelných dolů "topí", celou zimu je tu inverze a jak není sranda se někam dostat, protože jsou všude zákazy vjezdu

chroustjazz: díky za zastání, ale ne každý tu chápe, že někdy musíš jet na lokalitu třeba pětkrát, než je to slušný a koukatelný, pak to musíš stříhat a "nezávisle" vybrat to nejlepší a zajímavý, aby na to někdo koukal

josefsvejk: aha, takže mám vybírat raději kvalitní videa, no to sem dám asitak dvě ročně, omlouvám se, že to tu zahnojuji balastem

můžu Vám sem dát tytéž záběry z Phantoma 4, kterým taky disponuji, budou dlouhé a kvalitní a ostré a krásné, ale já mám točení spojené s létáním, létám a točím, drona uřídí každej osel, ano, chci Vám zprostředkovat nějaký zážitek, nějaké místo, kde jste třeba ještě nebyli, možná Vás to zajímá, možná ne

_________________
Multiplex, DJI, FrSky, RCM Lužice, SLČS, YI 4K+


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Videa nejen začátečníků
PříspěvekNapsal: sob 18.03.2017 12:47 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.9.2013
Příspěvky: 285
Bydliště: Břeclav
Yeah, nikdy a nikde jsem nenapsal, že Fun je na točení na pytel. Pouze jsem napsal, že je škoda těch rychlých střihů a že než se člověk trochu zorientuje, je to pryč a že by bylo dobré na to zvolit příhodnější éro. Tys odpověděl a bylo vyřešeno. Ale když se zde místní kameraman každodeního seriálu o mě otře, nemůže čekat, že to bude bez odezvy.

_________________
Sky Surfer,XENO,FunCub,Sky Cruise,Bixler II,Blazer,FrSky TARANIS-plus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Videa nejen začátečníků
PříspěvekNapsal: sob 18.03.2017 13:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2008
Příspěvky: 2374
Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Obrázky: 0
bv9 píše:

A že si smíchal dohromady dva odlišné příspěvky ti zjevně nevadí. :? Ale kdyby si se podíval ještě o stranu dál, tak najdeš názor i radu. Ale tady se asi malá výtka nebo jiný názor nenosí a místní samozvaný Fellini rozhodne, jaký komentář je nebo není vhodný a případně připojí přednášku o složitosti točení a zpracování leteckého videa :lol: :lol: :lol:

O stranu dál jsem se podíval, neboj.... Myslím, že Yeah ví sám, jaké éra použije.
A se smícháním dvou příspěvků zase takový problém nevidím a tudíž mi to fakt nevadí.
A s Fellinim máš samozejmě pravdu. Ale i tak, bych chtěl od něj něco takového vidět.

_________________
Co neubrzdíš neukecáš.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 100  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz