Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: čtv 05.01.2017 8:55 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 5.1.2017
Příspěvky: 16
Zdravím,přemyslím o koupi https://www.aliexpress.com/item/Eachine ... 05af7b7a3a už má prosím někdo zkušenost,a jak to je pak ze clem? a jaky bych mel vybrat model jsem začatečník.dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: čtv 05.01.2017 9:20 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.7.2011
Příspěvky: 111
Bydliště: Malacky
Osobnú skúsenosť nemám, ale Racer pre začiatočníka asi dobrá voľba nie je - je to rýchle, obratné, potrebuješ na to okuliare ... asi by som doporučil pre začiatok niečo "kľudnejšie", inak hrozí sklamanie. Pri nákupe z CN pri týchto sumách s najväčšou pravdepodobnosťou zaplatíš clo aj DPH, takže cena sa "mierne" navýši ... :cry:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: čtv 05.01.2017 10:26 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 29.12.2016
Příspěvky: 5
O clu a DPH se píše tady, ale podle lidí ve skupině na Facebooku hodně zásilek projde i beze doplatku (tím víc, čím jsou levnější).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: čtv 05.01.2017 10:37 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.8.2011
Příspěvky: 5331
Bydliště: Plzeň, CZ
Obrázky: 0
pozor na to ze toto je racing copter tj. zadnej Phantom co leti prakticky sam.

Urcite je to pouzitelne i pro zacatecnika ale musis pocitat s tim ze to neni copter pro foceni ale zavodni stroj. Takze bych pro zacatek prikoupil nejake nahradni dily - ramena, vrtule, mozna jeden motor kdyby jsi s tim slehnul fakt hodne :-D

Pokud budes mit fpv bryle tak se leta jednoduseji (protoze "sedis" ve stroji a tudiz si nepletes strany)

_________________
coptery@FrSky X9E, 3.4m Go-3,EPP Spartan,SkySurfX8,SE.5,MPX Extra 300s@Jeti DC-16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: čtv 05.01.2017 10:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.3.2011
Příspěvky: 1826
Blog: Zobrazit blog (1)
Před nedávnem jsem bral dvakrát s Ali... pokaždé za cca 90USD a pokaždé prošlo bez zadržení :mrgreen:

_________________
AGILE 7,2/ AGILE 5.5/ DEVIL 420/ T-REX 500PRO-Sportline/ RJX X-TRON 500/ EXTRA 300/ FPV QAV 210/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: pát 06.01.2017 11:15 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.2.2016
Příspěvky: 12
Ještě bych kouknul na Eachine Wizard. Za skoro stejnou cenu lepší stroj.
http://www.banggood.com/Eachine-Wizard-X220-FPV-Racer-Blheli_S-Naze32-6DOF-5_8G-48CH-200MW-700TVL-Camera-w-FlySky-I6-RTF-p-1077100.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: pát 06.01.2017 16:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Ahoj já objednal wizarda x220 přijde bez mála na 200 USD verze rtf i s vysílačem flysky koukni na YouTube je to tam taková malá celebrita a má hodně videí lidi na to perou gopročka a podobné kamery jinak já objednal ještě brejle fatshark teleporter v5 jsou levné a snad to bude lepší jak ty krabice za 50 USD teprv s fpv začínám tak nevím...

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: ned 08.01.2017 14:53 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 12.1.2013
Příspěvky: 1444
Bydliště: Pardubice
BANE píše:
já objednal ještě brejle fatshark teleporter v5 jsou levné a snad to bude lepší jak ty krabice za 50 USD...


O tom silně pochybuji.... Podíval jsi se jaké mají rozlišení???? Běžná krabice z HK má 2x takové :wink: ..

_________________
Goblin 500 Spirit@MiniProtos Spirit@Oxy3 Spirit@Taranis + Xlite RC@ www.arcitimer.com


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: ned 08.01.2017 20:08 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 21.8.2007
Příspěvky: 447
Bydliště: východní/střední čechy
zdar, nevím, jestli je nákup aktuální, ale dneska se ke mně dostal odkaz
http://www.banggood.com/Eachine-Falcon- ... mds=search
tak je to podstatně levnější
edit:tak vyprodáno, ale mrkni sem:
http://www.banggood.com/Wholesale-Multi ... -2520.html
ještě se zajímavý kousek najde
M


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: pon 09.01.2017 10:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Arcicorsa píše:

O tom silně pochybuji.... Podíval jsi se jaké mají rozlišení???? Běžná krabice z HK má 2x takové :wink: ..


Samozřejmě jsem se na to podíval ale to není tak podstatné. Display na krabici máš xkrat větší než v brýlích a tak potřebuješ i větší rozlišení. Spousta lidí říká že brejle jsou na fpv lepší a já jim věřím když si to porovnám třeba s vr krabicí tak tohle při fpv letani na hlavě nesnesu. Jinak já fpv ještě nezkoušel tak nevím ale co vím určitě že srovnávat krabici a brýle podle rozlišení je blbost.

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: pon 09.01.2017 10:48 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.8.2011
Příspěvky: 5331
Bydliště: Plzeň, CZ
Obrázky: 0
nemuzu hodnotit rozliseni ale me se z krabice dela brutalne blbe. Asi to dela ta fresnelka protoze z cardboard VRek a Fatsharku se me blbe nedela.

_________________
coptery@FrSky X9E, 3.4m Go-3,EPP Spartan,SkySurfX8,SE.5,MPX Extra 300s@Jeti DC-16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: pon 09.01.2017 10:53 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 12.1.2013
Příspěvky: 1444
Bydliště: Pardubice
BANE píše:
Display na krabici máš xkrat větší než v brýlích a tak potřebuješ i větší rozlišení. Spousta lidí říká že brejle jsou na fpv lepší a já jim věřím když si to porovnám třeba s vr krabicí tak tohle při fpv letani na hlavě nesnesu. Jinak já fpv ještě nezkoušel tak nevím ale co vím určitě že srovnávat krabici a brýle podle rozlišení je blbost.



No tak teď jsi napsal pěknou blbost ty... Proc by tedy dělal FatShark brýle s vyšším rozlišením když je to dle tebe jedno či je skutečnost dokonce opačná??? Tohle mi prosímtě vysvětli.. Btv, už FPV létám nějaký ten rok a na obličeji jsem pár zobrazovadel měl tak mohu porovnávat... Koneckonců tu mám i brýle s rozlišením co maj ty FatShark Teleporter a věř tomu že radši letím s krabicí :wink: a ty brýle jsou v šuplíku, on je totiž velkej rozdíl v tom jestli vidím strom nebo velkou zelenou kostku.. Ale což, ve finále jsou to tvoje prachy, evidentně s tím máš spoustu zkušeností tak určitě víš co od toho můžeš čekat.

Ano to co píše Amper je pravda, někteří lidé s tím mají problém ale to už se nebavíme o kvalitě obrazu...

_________________
Goblin 500 Spirit@MiniProtos Spirit@Oxy3 Spirit@Taranis + Xlite RC@ www.arcitimer.com


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: pon 09.01.2017 12:08 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Arcicorsa píše:


No tak teď jsi napsal pěknou blbost ty... Proc by tedy dělal FatShark brýle s vyšším rozlišením když je to dle tebe jedno či je skutečnost dokonce opačná??? Tohle mi prosímtě vysvětli.. Btv, už FPV létám nějaký ten rok a na obličeji jsem pár zobrazovadel měl tak mohu porovnávat... Koneckonců tu mám i brýle s rozlišením co maj ty FatShark Teleporter a věř tomu že radši letím s krabicí :wink: a ty brýle jsou v šuplíku, on je totiž velkej rozdíl v tom jestli vidím strom nebo velkou zelenou kostku.. Ale což, ve finále jsou to tvoje prachy, evidentně s tím máš spoustu zkušeností tak určitě víš co od toho můžeš čekat.

Ano to co píše Amper je pravda, někteří lidé s tím mají problém ale to už se nebavíme o kvalitě obrazu...


Tak fatshark dělá brýle z lepším rozlišením aby byl ostřejší obraz. Tím se i zvětšuje fov a tak vidíš i větší prostor. Rozlišení je vlastně počet bodů ve 2 osách X a Y. Je rozdíl pokud dáš rozlišení třeba 320x280 na úhlopříčku 2 metry a když to samé dáš na 2 cm kde myslíš že bude obraz ostřejší? Když mám větší rozlišení zvládnu při stejné kvalitě i větší fov. Ty teleporter mají žalostně malé fov myslím jen 22 stupňů je to titěrný obraz blízko oka. Srovnávat krabice a brýle podle rozlišení je prostě blbost a na tom trvám. Samozřejmě pokud bych měl 350 USD koupím lepší fatsharky ale já mám jen 160 USD na ty horší a krabici prostě nechci. Tobě to vyhovuje ale já chci brýle a nemyslím že by strom byl kostka možná někde hodně v dálce.

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: pon 09.01.2017 21:15 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 12.1.2013
Příspěvky: 1444
Bydliště: Pardubice
BANE píše:
Tak fatshark dělá brýle z lepším rozlišením aby byl ostřejší obraz. Tím se i zvětšuje fov a tak vidíš i větší prostor. Rozlišení je vlastně počet bodů ve 2 osách X a Y. Je rozdíl pokud dáš rozlišení třeba 320x280 na úhlopříčku 2 metry a když to samé dáš na 2 cm kde myslíš že bude obraz ostřejší? Když mám větší rozlišení zvládnu při stejné kvalitě i větší fov. Ty teleporter mají žalostně malé fov myslím jen 22 stupňů je to titěrný obraz blízko oka. Srovnávat krabice a brýle podle rozlišení je prostě blbost a na tom trvám. Samozřejmě pokud bych měl 350 USD koupím lepší fatsharky ale já mám jen 160 USD na ty horší a krabici prostě nechci. Tobě to vyhovuje ale já chci brýle a nemyslím že by strom byl kostka možná někde hodně v dálce.



Tak za prvé je nutné ujasnit si co je to ostrost a co je to detail (jemnost) a pak také FOV brýlí a FOV kamery... Co je rozlišení samozřejmě vím to mi nemusíš vysvětlovat... Samozřejmě pokud zvýším rozlišení tak zvýším ostrost, ale co je podstatné zvýším počet obrazových bodů, tím zvětším i obsah obrazové informace, takový obraz bude ostřejší ale zároveň detailnější protože mám více obrazových bodů.. Tzn, kamera snímá obraz v rozlišení 800x600, obraz se skládá 480000 bodů.. Teď ten obraz zobrazím na LCD které má 320x240 což je 76800 bodů a na LCD které má 480000 bodů.. Tak a teď mi prosímtě řekni který obraz bude mít více detailů (bude v něm více informací)??? A je úplně jedno jak velké ty LCD budou, v našem příkladu budou stejně velké.. Uvědomuješ si že na ty tvé panely v těch brýlích pak koukáš přes "lupu" tzn ten malinkatej 2cm monitor si zvětšíš že je subjektivně stejný jako ten na který já koukám v krabici??? Tak který je potom kvalitnější (jemnější, detailnější)??? Ten co má 76800 bodů nebo ten co má 480000 bodů???

FOV u brýlí ti nic neříká o tom kolik "obrazu" uvidíš, to si trochu pleteš s FOV kamery.. FOV brýlí ti pouze říká jak jak moc tě ten obraz vtáhne do děje tzn jak moc ten obraz bude "kolem tebe"... Kupodivu je to zajímavé ale u krabice se žádné FOV neuvádí protože je to u nich na jednom panelu nesmysl, FOV je vyjádření pod jakým úhlem máš kraje panelů vůči pomyslnému středu tvého obličeje u kořene nosu a vůbec ne to kolik informace uvidíš (zorné pole)...

FOV kamery to je to co si ty představuješ pod FOV brýlí... Jak by jsi mohl vidět větší prostor s větším rozlišením LCD když máš na kameře pořád stejný objektiv a stejné rozlišení??

A pokud se budeme bavit o FOV kamery tak ať bude "malé" nebo "velké" tak v krabici budu mít jemnější, detailnější a kvalitnější obraz než ty v brýlích.. Pokud bude FOV hoodně velké a zaberu cca 90° tak budu mít víc detailů na LCD s vyšším rozlišení a to samé bude platit pokud bude FOV malé a zaberu třeba jen 30°, budu mít menší zorné pole ale pořád budu mít jemnější, detailnější a kvalitnější obraz v krabici s vyšším rozlišením..

FOV nic nevypovídá o kvalitě obrazu, ale pokud jde o brýle tak udává pod jakým úhlem budou okraje LCD panelů od středu kořene nosu.. Pokud se bavíme o FOV kamery tak jde o zorný úhel kamery...

Takže jediné čeho dosáhneš bude to, že budeš cool protože budeš mít "brýle", ale ve finále tam budeš mít horší obraz než kolega vedle tebe co má krabici za 50USD...

O tom že někteří lidé mají problém s krabicí (točí se jim z toho hlava) teď neřešíme.. Bavíme se pouze o kvalitě zobrazení..

_________________
Goblin 500 Spirit@MiniProtos Spirit@Oxy3 Spirit@Taranis + Xlite RC@ www.arcitimer.com


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: eachine falcon 250 Pro
PříspěvekNapsal: úte 10.01.2017 13:21 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
A já se bavím všeobecně co si myslím že bude lepší třeba na teleporterech si můžeš dát zoom a headtracker ti pak bude posouvat obraz. Mě jde hlavně o to že se tam tak nezapařím je to pohodlnější a tak nějak mě to víc vtáhne a to pro race chcu. Vím že menší větve jsou hůře rozpoznatelné ale to je mi jedno. Nemám ty brýle na kochání ale na průlet překážkama. Fov je úhel jaký je mezi nosem a okraji obrazu. Jde o to že já mám obraz o velikosti poštovní známky a tam se bodů moc nevejde. Každopádně pošli odkaz na nějakou dobrou krabici a já se na to kouknu jestli mě to nepřesvědčí i když mě stačí cokoliv podle čeho půjde létat a nebude to monitor na samotné video z letu mám kameru z velkým rozlišením.

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz