Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 27.11.2016 10:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.3.2014
Příspěvky: 377
Bydliště: Mukařov - Srbín (Říčany u Prahy)
Obrázky: 34
Ahoj, blíží se vánoce a žena neví co mě koupit a můj magnum je už křivolet a tak přemýšlím, že bych ho vyměnil za nové bubliny...
Takže sháním letadlo k motoru :lol:
Motor 2205C 1400kV - 28g
regl 10 HK - 8g
Baterie Turningy 2S 500mAh - 36g
2x HTX900 - 18g
příjímač 5g
vrtule 8x8,3 SF - cca 10g?
Takže elektro vybavení je v součtu 110g a na letadlo zbývá zbytek cca 230g (-táhla, lepidlo atd...)

Doporučte něco jednoduchého, levného. Nechci do toho vrazit moc, bude to takový otloukánek na zahradu.
Akrobat, Park flayer prostě cokoliv, jsem otevřen čemukoliv odkudkoliv s čím jsou dobré zkušenosti.
(plovákovitý model by byl příjemný bonus...)

Díky

_________________
Srážka s blbcem je problém, ale srážka s blbcem v zrcadlovém bludišti je neřešitelný problém..


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
PříspěvekNapsal: ned 27.11.2016 17:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.2003
Příspěvky: 910
Bydliště: stud. zbys.
neco od rc factory asi drahe
neco slipni er z epp ci depronu je na netu spousta.....
na vodu je treba puddle twin plan na rc grup/ ale ten ma dva motory.....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 27.11.2016 17:42 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.3.2014
Příspěvky: 377
Bydliště: Mukařov - Srbín (Říčany u Prahy)
Obrázky: 34
Na rc factory sem koukal, ale nějak mám pocit, že ten motor je na akro slabý...? Magnum s ním sice litá ale žádný zázrak to není. Je fakt, že má na sobě chudák tolik lepidla...

Odesláno z mého ALE-L21 a podpis odstraním

_________________
Srážka s blbcem je problém, ale srážka s blbcem v zrcadlovém bludišti je neřešitelný problém..


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: ned 27.11.2016 18:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.2003
Příspěvky: 910
Bydliště: stud. zbys.
a zmensena lazy bee neni to akro ale na zahrade se stim otocis na petniku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 28.11.2016 7:56 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.3.2014
Příspěvky: 377
Bydliště: Mukařov - Srbín (Říčany u Prahy)
Obrázky: 34
SKAY píše:
zmensena lazy bee

pěkný éro, prodává se to někde jako stabevnice ? Chci EPPčko a na vlastní řezání z EPP nějak nejsem...hledal jsem a našel jsem jen velké, které by ten můj motůrek sotva postrčil :roll:

_________________
Srážka s blbcem je problém, ale srážka s blbcem v zrcadlovém bludišti je neřešitelný problém..


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 28.11.2016 9:05 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 25.1.2016
Příspěvky: 14
Tady je e-shop výrobce: http://eshop.flyteam-sk.com/epp-rc-mode ... e-bee.html


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 28.11.2016 11:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.3.2014
Příspěvky: 377
Bydliště: Mukařov - Srbín (Říčany u Prahy)
Obrázky: 34
Ta FreeBee je moc hezký éro a na zahradu vypadá jako ideální adept, ale možná víc hezký než zabavný (za chvíli asi nudný...)

Ještě pokukuju po Extra300 Glue-N-Go Foamboard 830mm (Kit) z HK nebo Crack Yak Blue BACKYARD od RCF, ale to bych musel koupit 2 menší serva a více kanálový přijímač a už by to nebyla čistá výměna střev 8) Ale ten akrobat mě i na tu zahradu celkem láká. Myslíte, že s tím z HK budu hodně nespokojenej ? Chápu, že od RCF to bude jiná liga,ale na prvních pár říznutí o zem....

_________________
Srážka s blbcem je problém, ale srážka s blbcem v zrcadlovém bludišti je neřešitelný problém..


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 28.11.2016 20:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.2003
Příspěvky: 910
Bydliště: stud. zbys.
ta extra neni epp ale extrudovany polystyren alias ,,depron climapor atd,, rc factory je super vybersi
jestli resis kacky tak neco slipni jestli ne tak porid neco co to je na tobe..... jamel pittse kamaradi maji crac jak atd a vsecko lita resp.visi samo :) /ano lidi nadavaji ze rcf je drahe Je ,ale je super/ skoda ze nedelaji i normalni kamuflaze nejen ty cmaraniny i kdyz pekne :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 28.11.2016 21:27 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 22.8.2015
Příspěvky: 285
Bydliště: Ostrava/Vsetín/Brno
Obrázky: 0
Tak tak, já jsem koupil za stovku desku 5mm epp a udělal variaci na 55 Jaka. https://www.rcgroups.com/forums/showthr ... ?t=1538762
Zrovna plánků na Jaky budou na internetě určitě spousty, ale tento jediný mám ověřený, že lítá i když ho postaví neumětel jako já, a co se váhy týče, tak i s baterkama to má nějakých 185 g v 85cm rozpětí, zatím bez barvy. :roll: Tak kdyby sis to zvětšil na metr a vzal aspoň na některé části silnější EPP..? Ještě po půl roce stále není úplně hotový..

Pak mě ještě napadá nutball ;)

Třeba by ti žena koupila i EPP desku, já od svojí dostal uhlíkovou trubku :lol:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 29.11.2016 11:20 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.3.2014
Příspěvky: 377
Bydliště: Mukařov - Srbín (Říčany u Prahy)
Obrázky: 34
Na vlastní vyřezávání teď nějak není chuť a ať mám něco hezkýho pod smrčkem :roll: ..ne jen bílou desku :P .
Takže finálová volba je HobbyKing® ™ Reaktor 3D EPP 800mm (ARF)
Píšou sice silnější baterie, tak tam buď dám obě co mám doma, nebo jednu a aspoň to bude lehčí. Motor snad výkonově bude stačit. Jen musím k tomu vzít serva 6g, mám doma jen klasiku 9g htx900...

Přemýšlím, že bych se na serva vyprdnul, vrznul tam 3x HTX900 a pouze 500mAh baterii a mohl bych být na stejné spíše nižší váze než je doporučeno, což slabšímu motoru bude spíše vyhovovat...
Přemýšlím dobře nebo zcestně ?

S takovými lehkými akro nemám žádné zkušenosti....

(chápu, že jiné akro lítají líp (např RCF), ale pro zjištění, zda-li to vůbec upákuju to asi bude stačit....přeci jen větroně jsou klidnější :oops: )

_________________
Srážka s blbcem je problém, ale srážka s blbcem v zrcadlovém bludišti je neřešitelný problém..


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 29.11.2016 21:35 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 22.8.2015
Příspěvky: 285
Bydliště: Ostrava/Vsetín/Brno
Obrázky: 0
Nejsem nejpovolanější, ale 25 deka na akro model o 800mm rozpětí už mi přijde docela dost, kór se slabším motorem.. otázka je jak moc si s tím ve výsledku zablbneš a vzhledem k tomu že to bude chtít víc plynu, tu pětistovku to podle mě rychle vycucne. Mám pocit že ten můj motůrek (turnigy 2730, 1300 kv) je papírově krapet silnější, s brtulí 8x4,5 a 460mAh baterkou je to na čtyřminutové blbnutí, ale nahoru nebo z visu se mu nechce tak svižně, jak bych si představoval. A to má eště o 5 deka míň.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 02.12.2016 15:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.3.2014
Příspěvky: 377
Bydliště: Mukařov - Srbín (Říčany u Prahy)
Obrázky: 34
Tak na konec jsem podlehl RCF Crack Yak Gold BACKYARD :lol: 8)
Ať žíjí vánoce a už se těším jak ty děti :lol:

_________________
Srážka s blbcem je problém, ale srážka s blbcem v zrcadlovém bludišti je neřešitelný problém..


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz