Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nacitani gyro gy 401 trex 450
PříspěvekNapsal: ned 29.05.2016 15:54 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 31.5.2010
Příspěvky: 196
Ahoj obracim se s dotazem pac uz si nevim rady mam tuto kombinaci spektrum prijimace vysilac JR s modulem spektrum dsm2 Mam vrtulniky trex 450 a trex 600N a na obou mam stejne gyro a stejny problem je to stara gy 401 a u obou je problem pri zapojeni napajeni gyro nenacte tak aby status ledka svitila cervene ...bud pouze blika cervene jako nedostatecny signal a nebo se vubec nic nerozsviti...podotykam ze nez jsem obmenil vysilac dx6i tam se problem neukazal....a za druhe jak by nekdo radil tak pri nacitani a zapinani vrtulniku mam vysilac minimalne 20m od vrtulniku....a stejne to nepomaha...


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Nacitani gyro gy 401 trex 450
PříspěvekNapsal: ned 29.05.2016 17:01 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.10.2012
Příspěvky: 169
Bydliště: Ostrava
Obrázky: 0
Taková možná blbá otázka.... Umí ta dxka dsm2?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nacitani gyro gy 401 trex 450
PříspěvekNapsal: ned 29.05.2016 23:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.7.2007
Příspěvky: 1130
Bydliště: Praha 6, ČR
Obrázky: 12
Nektere prijimace neposilaji zadny signal na vystup dokud se nenainicializuji, coz muze delat necemu problem. Gyro dostane napajeni a do nejake doby ocekava signal. Muzes zkusit zapnout napajeni s odpojenym gyrem a az po nabehnuti prijimace zapojit gyro. Pokud se ukaze ze je v tom problem tak to reseni moc rozumne nema, leda jine gyro nebo prijimac...

Dale meli nejake zarizeni problem s tim v jakym poradi chodi signalove pulzy. Stare prijimace je posilali postupne, nove mohou posilat najednou a to zarizeni s vice vstupy nemusi zvladnout, ale vzhledem k tomu ze ti to obcas funguje by to nemel byt tento problem.

_________________
T-Rex 600N Spirit, Tx Aurora.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nacitani gyro gy 401 trex 450
PříspěvekNapsal: pon 30.05.2016 20:59 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 31.5.2010
Příspěvky: 196
Nepsal jsem ze mi to obcas funguje nenacte to nikdy spravne jen bud blika cervene a nebo pro zmenu nesviti vubec.Nicmene jsem dal na tve rady a nacetl nejdriv serva regl a nakonec jsem pripojil gyro a ono to najednou funguje...takze asi bud novy prijimac nebo gyro-( a nebo pred kazdym letem takhle debilne nacitat gyro..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nacitani gyro gy 401 trex 450
PříspěvekNapsal: úte 31.05.2016 10:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.7.2007
Příspěvky: 1130
Bydliště: Praha 6, ČR
Obrázky: 12
Jeste na doplneni, novy prijimac ti dost mozna nepomuze, pravdepodobne se budou vsechny prijimace od stejne znacky chovat stejne...

Zkus jeste pohledat nastaveni failsafe, nektere prijimace umoznuji vyber jestli bez signalu nemaji na vystupu nic, preddefinovanou hodnotu (zpravidla tu pri ktere se to sparovalo) a nebo posledni znamou hodnotu (neplati v pripade zapnuti napajeni). Minimalne to zkus jeste znovu sparovat.

A jestli nove gyro, tak uz rovnou bezpadlo i za cenu ze bude zatim zapojene jenom jako gyro

_________________
T-Rex 600N Spirit, Tx Aurora.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nacitani gyro gy 401 trex 450
PříspěvekNapsal: ned 19.06.2016 12:10 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 31.5.2010
Příspěvky: 196
Pomooc už si nevím rady problém s nacitanim vyřešen ale přesto s helinou nelze zaviset ocas se rozkmita ze strany na stranu už na zemi ještě než se zvedne do vzduchu jako kdyby byl pregyrovany ale jedno jestli mám zisk 80 75 50 60 nebo cokoli jiného prostě pořád se kmita způsobem že by zadní vrtulka vyryla brazdu do trávy a dělá to i v režimu normál! A zkusil jsem už druhou 450 a vrtasem to není,uz jsem docela zoufalej-(


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz