Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Taranis e9x nastavení Heli
PříspěvekNapsal: ned 15.05.2016 21:25 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 12.6.2012
Příspěvky: 258
Bydliště: Mělník
Zdravím.Nevíte někdo jak nastavit Heli v Taranis e9x?
Šablona nejde a tak se to musí napípat ručně. Jestli jste ro někdo už napípával,tak bych byl rád za pomoc.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Taranis e9x nastavení Heli
PříspěvekNapsal: pon 16.05.2016 5:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.3.2005
Příspěvky: 954
Bydliště: Val.Mez.
Mám na X9E napípaného Trexe 550e(FBL 3GX). Normálně režim letadlo a pak mixy. Na 5k na 3p přepínači mám přepínání zisku vrtulky. Nevím, jestli mám nastaveno vše úplně správně, ale funguje to v pohodě.

Když jsem nastavoval Blade 400 pádlo(+Flymentor 3D), naskočil mi mix cykliky nějak automaticky, ale už si nepamatuju jak... Možná vlastnost Flymentoru.
To že nefunguje šablona heli je mrzuté, docela i nepochopitelné.:-(

_________________
www.rckozmodrom.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Taranis e9x nastavení Heli
PříspěvekNapsal: pon 16.05.2016 15:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Peggy píše:
Zdravím.Nevíte někdo jak nastavit Heli v Taranis e9x?
Šablona nejde a tak se to musí napípat ručně. Jestli jste ro někdo už napípával,tak bych byl rád za pomoc.

Taky mě to čeká, až budu mít doma přijímač do pádlovky, která mi zbyla. Taranis mám doma pár dní a nastavit to bude trvat. Na Dx6i (která mi zdechla) to byla vcelku pohoda, ale tady to bude těžší. Na YT, nebo někde snad něco bude. Pokud bys něco polopatického našel (pro pádlovku, ne pro heli se stab. ), tak se prosím poděl.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Taranis e9x nastavení Heli
PříspěvekNapsal: pon 16.05.2016 18:14 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 12.6.2012
Příspěvky: 258
Bydliště: Mělník
Zdravím a děkuji za odpovědi.Já sem nastavoval T-rex600 nitro pádlo a napípal sem to taky že mi to chodí,ale jen si nejsem jistý co má být přesně na stánce 3.HELI Já sem tam dal
Typ cykliky 120
Cyklika 1 (když dám hodnotu přes 10 tak mi při přidání plynu v horní části cykliky,tak se trochu rozjíždí serva.
a pod hodnotu 10 mi cyklika jezdí nahoru i dolu přesně bez jakých koliv výchylek serv.)
Ale podle manuálu v PDF je tam nastavena hodnota ted myslím 85.Což v mym případě je to neřiditelný.
Tak třeba dělám já něco špatně,ale nevím.Mám více helin a dělá to na všech stejně.
Podélná cyklika MAX (Když tam dám křid.nebo výškov. nebo CYC1 atd.tak to chodí špatně.
Váha 80
Boční cyklika MAX
Váha 80
Kolektiv IPlyn
Váha 80

Pak už jen nastavení v mixech a vše to chodí.
Já sem dříve používal Open 9x a nastavení je dost podobné.Akorát tohle nastavení str.3 HELI je už jiné a tak nevím jestli je to tak správné.
Ale na druhou stranu si říkám že vše chodí jak má.
Tak sem se chtěl jen s vámi podělit jak vy jste to tu nastavily.
Předem děkuji za odpovědi a názozy.
Jinak taky nechápu,jak mohli něco vytvořit a neudělat na to šablonu.Tak jí tam nemuseli ani dávat.
Jinak podle mě je Taranis velice výborný s moc velkýma možnostmy.To maj na druhou stranu velkou poklonu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz