Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 04.05.2016 12:46 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2016
Příspěvky: 99
Bydliště: London / Dolní Benešov (Opava)
Ahoj všichni :) Mám takový problém, bohužel už při prvním letu venku jsem měl docela nešikovný crash. Nějakou dobu jsem s tím ještě lítal ale nebylo to ono, pořád jsem se snažil najít kde je probém a dneska jsem si všiml jedné ulomené části na "hlavním rotoru" (nevím jak se to správně nazývá) Napadlo mě samozřejmě koupit celou to část novou ale třeba to není nutné a nekdo mi dá tip, spís by mě ale zajímalo jestli se celá ta část dá vyměnit za kovovou a jaké s tím máte případně zkušenosti :) budu také rád za případné odkazy na díly :)

Mám na mysli něco takového :)
https://youtu.be/m9umSrGM08E?t=42s


Přílohy:
IMG_20160504_123504.jpg
IMG_20160504_123504.jpg
[ 62 KiB | Zobrazeno 2871 krát ]


_________________
Turnigy 9XR PRO (FrSky 9x)
- Tarot 450 FBL
Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: stř 04.05.2016 12:58 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2016
Příspěvky: 99
Bydliště: London / Dolní Benešov (Opava)
Našel jsem tento díl :)
ale stejně pořád neumím najít tu Alu verzi :(
http://www.ebay.co.uk/itm/RC-Remote-Rad ... dBnF_2VDQg

_________________
Turnigy 9XR PRO (FrSky 9x)
- Tarot 450 FBL


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 04.05.2016 13:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2011
Příspěvky: 1722
Bydliště: uhlířská lhota 74
pokouším se sem dát odkaz na blokovano kde po zadání typu vrtichvostu do jejich hledacího rámečku vyskočí i ten AL díl, leč zdejší nastavení odkaz mění na ,,blokováno,,....nechápu proč.....


Naposledy upravil ufon13 dne stř 04.05.2016 13:22, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 04.05.2016 13:17 
Mazák
Mazák

Registrován: 12.10.2012
Příspěvky: 603
Bydliště: Praha 6 ČR
Casari píše:
Našel jsem tento díl :)
ale stejně pořád neumím najít tu Alu verzi :(
http://www.ebay.co.uk/itm/RC-Remote-Rad ... dBnF_2VDQg


Je to tohle, http://www.rcking.eu/cs/f-45-f645/70073 ... -f645.html

_________________
MCPX-BL, blade 130x,trex 500, trex 550 dominator, dx7


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 04.05.2016 14:23 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 31.3.2016
Příspěvky: 27
Bydliště: Příbor
Měl jsem na f-49 tu rotorovou hlavu kovovou, ale k lepším letovým vlastnostem to nepomohlo.
Ta kovová hlava je víc náchylná na pády, ale pokud bys jí chtěl na heli namontovat, tak určitě zalep šroubky loctitem, ať se ti nepovolí jak mi:-).

_________________
HK 450 V2, T-REX 450 PRO FBL BeastX


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 04.05.2016 16:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2014
Příspěvky: 1500
Bydliště: Mikulov na Moravě
Obrázky: 6
Příloha:
F45.JPG
F45.JPG
[ 68.83 KiB | Zobrazeno 2710 krát ]

Ty brýle praskají velmi často dají se koupit jako ND za cca 100,-Kč ale budeš je měnit při každém trošku větším pádu.
Pokud použiješ ten upgrade z duralu vyjde tě to dost peněz a nevím jak to půjde společně napůl original plast a kousek duralu.
Měnit celou hlavu za dural je dle mne vyhazování peněz stojí skoro jako novej model.

Já to řeším zcela jednoduše :lol: :lol: :lol: vezmeš kousek měděného drátu a vytvaruješ si brýle z něj sletuješ a pak sekunďákem
přilepíš k tomu plastu z modelu.
Přikládám fotku kde to je aspoň trošku vidět, ale určitě si s tím poradíš :) .

_________________
Nahoru to půjde ... dolů musí.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 04.05.2016 17:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.3.2013
Příspěvky: 468
Bydliště: Blansko
pokud nechces nic delat tak kup hlavu na F-49 ...je to stejny akorat oka jsou vetsi a pevnejsi a uz se nezlomi a mas klid.....a jeste je to levnejsi :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 04.05.2016 18:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2014
Příspěvky: 1500
Bydliště: Mikulov na Moravě
Obrázky: 6
milagros píše:
pokud nechces nic delat tak kup hlavu na F-49 ...je to stejny akorat oka jsou vetsi a pevnejsi a uz se nezlomi a mas klid.....a jeste je to levnejsi :-)

Nevím jaká je tvoje zkušenost, ale já to zkusil tedy vzal rotorovou hlavu konkrétně tu část z brýlemi z F49 a dal ji na F45.
Výměna je bez problému ale,.... u F49 je kratší vzdálenost oka .... takže kosti se v něm nemohou řádně hýbat a model nejde řídit :)
Takže za mne tuto záměnu NEDOPORUČUJI.

_________________
Nahoru to půjde ... dolů musí.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 05.05.2016 0:25 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2016
Příspěvky: 99
Bydliště: London / Dolní Benešov (Opava)
pepinozbrna píše:
Příloha:
F45.JPG
Ty brýle praskají velmi často dají se koupit jako ND za cca 100,-Kč ale budeš je měnit při každém trošku větším pádu.
Pokud použiješ ten upgrade z duralu vyjde tě to dost peněz a nevím jak to půjde společně napůl original plast a kousek duralu.
Měnit celou hlavu za dural je dle mne vyhazování peněz stojí skoro jako novej model.

Já to řeším zcela jednoduše :lol: :lol: :lol: vezmeš kousek měděného drátu a vytvaruješ si brýle z něj sletuješ a pak sekunďákem
přilepíš k tomu plastu z modelu.
Přikládám fotku kde to je aspoň trošku vidět, ale určitě si s tím poradíš :) .


obědnal jsem troje ty oka z ebay as za 3 libry coz je celkem cajk :) ale s tim dratem to neni spany napad, pokud vsechny odejdou vim co bude dál :D díky za tipy a hlavně vyjádření k těm kovovým hlavám :) to me právě zajímalo :)

_________________
Turnigy 9XR PRO (FrSky 9x)
- Tarot 450 FBL


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 05.05.2016 5:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2014
Příspěvky: 1500
Bydliště: Mikulov na Moravě
Obrázky: 6
Casari píše:

obědnal jsem troje ty oka z ebay as za 3 libry coz je celkem cajk :) ale s tim dratem to neni spany napad, pokud vsechny odejdou vim co bude dál :D díky za tipy a hlavně vyjádření k těm kovovým hlavám :) to me právě zajímalo :)

To je dobrá cena :) lítání s F45-tkou je dost jednoduché a než troje oka vyměníš budeš ho mít v malíčku :lol: .
No i když mám tyto modýlky moc rád jsou to pořád hračky u kterých je řízení modelu jen od sud po sud :lol: :lol: :lol: s tím se musíme smířit :)
Takže věř i když jeho pilotáž budeš mít v malíčku mnohdy se stane že třeba po prudším obratu se flybar zblázní a pak už ho neřídíš ty :lol: :lol: :lol:
Takže drobné výměny dílů pokračují i nadále :)
Z toho důvodu si myslím že upgrady za xxx peněz z něj nikdy neudělají nic jiného než to co je ... snad jediná ještě jakž takž rozumná investice do něj je střídavý hlavní motor.
U jednoho jsem to udělal a lítá už víc než 2 roky bez problému.
Tak teď nevím jestli jsem pětačtyřicítku pochválil nebo pohanil :lol: :lol: :lol: tak to shrnu.
Je to hračka ale mám ji moc rád a užívám si s ní :D


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
Nahoru to půjde ... dolů musí.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 05.05.2016 9:58 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7414
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
Pro: "pepinozbrna" Jsem rád, že je nás víc, co si svoji hračku užívají. (Vědomi si její slabosti i výhod.)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 05.05.2016 12:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2014
Příspěvky: 1500
Bydliště: Mikulov na Moravě
Obrázky: 6
guchar píše:
Pro: "pepinozbrna" Jsem rád, že je nás víc, co si svoji hračku užívají. (Vědomi si její slabosti i výhod.)

Tak to mne těší dvojnásob ... já už si myslel že jsem poslední "svého druhu" :lol: :lol: :lol: Takže hurá NEVYHYNEME :lol: :lol: :lol:

_________________
Nahoru to půjde ... dolů musí.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 05.05.2016 22:31 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2016
Příspěvky: 99
Bydliště: London / Dolní Benešov (Opava)
No ja se zatím učím ale taky si to užívám :D je to super stroj, jen ty začátky :D uvidíme pokud mě to chytne a vydřím u toho tak si postavím něco na spalovací pohon :D
Jinak do stridaveh upgradu se pustim az odejde jeden z motoru :) vic toho asi delat nebudu, jak tady zaznělo myslím že cpat na to karbonovy ram a podobne jsou vyhozene penize ktere by se dali zainvestovat do případného projektu v budoucnu :)

_________________
Turnigy 9XR PRO (FrSky 9x)
- Tarot 450 FBL


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 06.05.2016 5:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2014
Příspěvky: 1500
Bydliště: Mikulov na Moravě
Obrázky: 6
Casari píše:
No ja se zatím učím ale taky si to užívám :D je to super stroj, jen ty začátky :D uvidíme pokud mě to chytne a vydřím u toho tak si postavím něco na spalovací pohon :D
Jinak do stridaveh upgradu se pustim az odejde jeden z motoru :) vic toho asi delat nebudu, jak tady zaznělo myslím že cpat na to karbonovy ram a podobne jsou vyhozene penize ktere by se dali zainvestovat do případného projektu v budoucnu :)

Pane absolutně správný přístup :)

_________________
Nahoru to půjde ... dolů musí.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: sob 07.05.2016 9:43 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2016
Příspěvky: 99
Bydliště: London / Dolní Benešov (Opava)
Nevíte někdo jestli mužu nabijet turnigy lipolky tou originalni nabijeckou co byla u heliny ? :)
Jde mi o to abych ty baterky nepoškodil :) originalni baterka je taky lipolka 1500mah no tak si myslim že kdybych použival jakoukoli jinou 1500mah mělo by to byt v klidu, ale co kdybych tim chtěl nabijet třeba 1800 nebo 2200 ? bude to problem nebo to bude proste jen nabijet pomaleji :) nechci ty baterky odepst po prvnim nabiti nebo nedej bože vyhořet :D

Jinak tady je ta moje kobra :D Nikdy jsem s ničím takovým nelítal tak omluvte ten chaotický let pls :D



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
Turnigy 9XR PRO (FrSky 9x)
- Tarot 450 FBL


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz