Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob 16.04.2016 20:37 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 13.5.2014
Příspěvky: 43
Bydliště: Brno
Ahoj,
dá se někde v českém obchodě koupit RC vrtulník (bezpádlo) se stabilizací včetně GPS (DJI Naza H , FLYMENTOR , případně jiný systém) jako již hotový RTF nebo BNF ?
U dodavatelů jako Astramodel nebo PelikanDaniel jsem nic nenašel . Tedy kromě na RCKING .. "KDS 450Q FLYMENTOR RTF" s dodací lhůtou 2 měsíce, FLYMENTOR nema GPS a není to bezpadlo.

Ptam se na hotovou věc RTF,BNF ....nezvladl bych to poskladat sam zakoupením DJI NAZA H GPS setu a vrtulníku zvlášt .

Ano, já vím "už to není ono :-) " ...ale mě by se to libilo jako u DJI PHANTOM ... :-) .... nechci se ted u vrtulníku stresovat pilotáží v plnem manualu a riskovat CRASH ...

Ještě zjištuji možnosti než koupím "JEN" Blade 230 S .... :-) a létat "zatím" jen v Stability mode. (dříve jsem měl 200 SR X , koupil bych ho znovu ale "nestíhá tam regulátor a vynechává zadní rotor a přikupovat regulator z 230S za 1800 Kč se mě nechce)

Děkuji za odpovědi ...

_________________
Coptera Traxxas Aton, Letadlo BETA 1400 .


Naposledy upravil crossfirej dne sob 16.04.2016 20:47, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: sob 16.04.2016 20:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Těžko nějakou takovou sestavu najdeš. Popravdě ani nevím, jaký to má smysl. Nedá Ti to nic. To už můžeš trénovat buď na simulátoru, nebo lítat s koptérama. Tyhle stabilizace, které to celé řídí za Tebe možná někdo využije v případě vrtulníkového nosiče kamery, nebo možná ještě v šíleném projektu vrtulníku s FPV, to už tu taky bylo.
Je jen rozumná cesta jít do simulátoru, nebo 6ch se záchranou. Nebo obojí.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: sob 16.04.2016 20:51 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 13.5.2014
Příspěvky: 43
Bydliště: Brno
Právě u DJI PHANTOM jsem používal "na vyblbnutí" i PLNY MANUAL ale napřed vzlétal v GPS ATTI a pak přepínal na manual a mohl kdykoliv přepnout zpět do stabilizovaneho rezimu vcetne GPS .

Něco podobného bych uvítal u HELI.

Bohuzel to mě nenahradí ani SAFE nebo PANIC funkce u BLADE 230 S nebo 200 SR X .

_________________
Coptera Traxxas Aton, Letadlo BETA 1400 .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 16.04.2016 22:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
To jsem u Phantoma zkoušel kdysi taky a pak s trochou tréninku na simu už začal z 6ch. Pokud jsi ten manuál dal, tak zkus nějakou levnou bazarovou 450 (ideálně T-rex, jsou na to mraky dílů) a zkoušej, ideálně i s tím simem. A nebo zainvestuj a jdi do záchrany. Já mám sice za sebou pádů dost, ale díky levným dílům (HK a Tarot) mě to zas tak moc nestálo. Hlavní je se toho zas tak nebát.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: ned 17.04.2016 10:47 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.12.2008
Příspěvky: 146
ty jo to je zvláštní požadavek - chci lítat, ale nechci to umět, natož se obtěžovat vzít šroubovák do ruky :D :D :D
Není lepší se chodit koukat jak líta někdo jiný a občas ho požádat aby zaletěl tam a tam nebo udělal to nebo ono :D

_________________
DX6i, MiniTitan E360, MiniTitan E325, FreeSpirit přestavěnej na Spektrum


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 17.04.2016 18:15 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.3.2013
Příspěvky: 468
Bydliště: Blansko
No jedina je asi walkera G400 ale ta se myslim uz neprodava.....nebo mozna jo ale cena je dost vysoko nato ze to ma SS motory a jeste zadni prevodovku......a celkove je to nepovedeny model.....jemne ozubeni,slaba kostra atd.....


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz