Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Alternativa k MJX F-45?
PříspěvekNapsal: pon 11.04.2016 15:25 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 3.6.2009
Příspěvky: 104
Bydliště: Petřvald u Mošnova
Je vidět že výběr v této kategorii je opravdu malinký, neli vůbec žádný :roll: Co říkáte třeba na Scorpio H30 ?


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Alternativa k MJX F-45?
PříspěvekNapsal: pon 11.04.2016 18:39 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 24.8.2014
Příspěvky: 198
palo-1 píše:
Je vidět že výběr v této kategorii je opravdu malinký, neli vůbec žádný :roll: Co říkáte třeba na Scorpio H30 ?


Nafackoval bych si ze jsem to tenkrat koupil.. 3200kč pul ceny napr. Oxy3.
A tak budete investovat do sraček a jednou to sectete a nafackujete si taky:))))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alternativa k MJX F-45?
PříspěvekNapsal: úte 12.04.2016 15:26 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 3.6.2009
Příspěvky: 104
Bydliště: Petřvald u Mošnova
sanchez píše:

Nafackoval bych si ze jsem to tenkrat koupil.. 3200kč pul ceny napr. Oxy3.
A tak budete investovat do sraček a jednou to sectete a nafackujete si taky:))))


Oxy3 seženu za cca 7tis jak píšeš, včetně veškeré elektroniky a RC soupravy :?: Co já vím tak cca 7tis stojí jen samotný kit bez elektroniky a rc soupravy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alternativa k MJX F-45?
PříspěvekNapsal: úte 12.04.2016 16:48 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 24.8.2014
Příspěvky: 198
palo-1 píše:

Oxy3 seženu za cca 7tis jak píšeš, včetně veškeré elektroniky a RC soupravy :?: Co já vím tak cca 7tis stojí jen samotný kit bez elektroniky a rc soupravy.


No jasne ze jenom kit... Ale par tech 3kanalovej kramu a ses na cene vybaveny poradny heli. A pokud nekdo argumentuje cenou...je lepsi poridit treba autodrahu:))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alternativa k MJX F-45?
PříspěvekNapsal: úte 12.04.2016 16:48 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7413
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
Tak mám pocit, že se nezadržitlně začínáme blížit T Rex 250. Kit 2.5 l. Plus další nezbytné. Za kolik?
T-REX 250 KIT stavebnice


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alternativa k MJX F-45?
PříspěvekNapsal: úte 12.04.2016 18:11 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 3.6.2009
Příspěvky: 104
Bydliště: Petřvald u Mošnova
O 3kanalu tady nepadlo ani slovo pokud vím... Srovnávat Scorpio v Rtf verzi s oxynou v kitu, a napsat že jsi na polovině ceny, to není zrovna ideální porovnání. Je jasné že kompletní oxyna s cenou okolo 10tis, bude lepší než nějaké scorpio za 3tis :wink:

T-rex 250 - kapitola sama pro sebe:-) Mnozí ho do začátku nedoporučují, jiní na něj nedají dopustit:-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alternativa k MJX F-45?
PříspěvekNapsal: úte 12.04.2016 19:00 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 24.8.2014
Příspěvky: 198
palo-1 píše:
O 3kanalu tady nepadlo ani slovo pokud vím... Srovnávat Scorpio v Rtf verzi s oxynou v kitu, a napsat že jsi na polovině ceny, to není zrovna ideální porovnání. Je jasné že kompletní oxyna s cenou okolo 10tis, bude lepší než nějaké scorpio za 3tis :wink:

T-rex 250 - kapitola sama pro sebe:-) Mnozí ho do začátku nedoporučují, jiní na něj nedají dopustit:-)


Precti si co jsem psal a mozna ti vyjde ze nic nesrovnavam. A vubec nejakou sragoru s oxynou. Stejne vam co badate kolem 3-4ch neni radno :)))))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alternativa k MJX F-45?
PříspěvekNapsal: čtv 14.04.2016 16:10 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 3.6.2009
Příspěvky: 104
Bydliště: Petřvald u Mošnova
pepinozbrna píše:
Dotaz původního vlákna byl na alternativu k F45 od MJX.
Sice radíte relativně dobrá malá poletovadla, ale jiné velikosti než je F45-tka.
Takže pokud chceme odpovědět v rovině původní otázky,
je jen alternativa od WlToys a tou je V 913. Můj názor podstatně horší než F45.

Nebo V912 ten je určitě lepší ale i ten je menší než F45.


V čem se ti zdá např. ta V913 horší? Je možnost u tohoto vrťase dát na vysílači mode1? Nějak jsem to nikde nenašel..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alternativa k MJX F-45?
PříspěvekNapsal: čtv 14.04.2016 17:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2014
Příspěvky: 1500
Bydliště: Mikulov na Moravě
Obrázky: 6
palo-1 píše:

V čem se ti zdá např. ta V913 horší? Je možnost u tohoto vrťase dát na vysílači mode1? Nějak jsem to nikde nenašel..

Jsem v podstatě hračička přes všechny ty hračky :) a téměř všechny jsem měl nebo i mám :).
Co mám vyzkoušené tak 913 je horší hlavně v tom co si nechá líbit, řekl bych že je méně blbu-vzdorný než F45.
Jinak též řečeno F45 snese hrubší zacházení i více pádů než se něco rozsype proti Mjx V913.
Hlavní co u F45 odchází jsou brýle na cyklice ty praskají velmi rychle a zadní motor ten umírá rychle
Co se týká letu je to řekl bych na stejné úrovní, tam žádný podstatný rozdíl podle mne není.

Co se týká dotazu na změnu modu. V913 se dodávala s 2 radií na tom malinkém šla změna modu jedině s dost brutálním zásahem
a výměnou kniplu mezi sebou.
U toho novějšího radia se změna modu dělá jedním přepínačem na radiu a nastavením modu na displeji.

_________________
Nahoru to půjde ... dolů musí.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alternativa k MJX F-45?
PříspěvekNapsal: čtv 14.04.2016 18:09 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7413
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
Neví tady někdo, typy (označení) konektorů na desce (jsou kolíky) elektroniky F-45, hlavní, zadní motor?
A 2 piny LED čelní světlomet? Případně 3 piny kamera? Pasují tam nějaké z nabídky Hořejší - "propojení elektro"?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alternativa k MJX F-45?
PříspěvekNapsal: pát 15.04.2016 4:44 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 3.6.2009
Příspěvky: 104
Bydliště: Petřvald u Mošnova
pepinozbrna píše:
Jsem v podstatě hračička přes všechny ty hračky :) a téměř všechny jsem měl nebo i mám :).
Co mám vyzkoušené tak 913 je horší hlavně v tom co si nechá líbit, řekl bych že je méně blbu-vzdorný než F45.
Jinak též řečeno F45 snese hrubší zacházení i více pádů než se něco rozsype proti Mjx V913.
Hlavní co u F45 odchází jsou brýle na cyklice ty praskají velmi rychle a zadní motor ten umírá rychle
Co se týká letu je to řekl bych na stejné úrovní, tam žádný podstatný rozdíl podle mne není.

Co se týká dotazu na změnu modu. V913 se dodávala s 2 radií na tom malinkém šla změna modu jedině s dost brutálním zásahem
a výměnou kniplu mezi sebou.
U toho novějšího radia se změna modu dělá jedním přepínačem na radiu a nastavením modu na displeji.


Ta v913 vypadá docela dobře, měla by být snad i o něco větší než f-45 a náhradních dílů je na ní v číně dostatek. Motory teda vydrží déle než na mjx?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alternativa k MJX F-45?
PříspěvekNapsal: pát 15.04.2016 18:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2014
Příspěvky: 1500
Bydliště: Mikulov na Moravě
Obrázky: 6
palo-1 píše:

Ta v913 vypadá docela dobře, měla by být snad i o něco větší než f-45 a náhradních dílů je na ní v číně dostatek. Motory teda vydrží déle než na mjx?


Nikdy jsem je neměřil ale velikostně jsou mezi nimi minimální rozdíl.
! Motory jsou lepší u F45 a stejně tak i výdrž modelu F45 je větší !
Někteří kolegové hračkáři dávaly hlavní motor z F45 do V 913 a prý je to lepší co se týká výkonu .... Já takové harakiri nemám vyzkoušené :)

_________________
Nahoru to půjde ... dolů musí.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alternativa k MJX F-45?
PříspěvekNapsal: ned 17.04.2016 7:05 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 3.6.2009
Příspěvky: 104
Bydliště: Petřvald u Mošnova
Díky za informace:-) Píšeš že na f-45 odchází nejdřív brýle na cyklice a zadní motor. Co ti třeba odešlo nejdřív na té V913?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alternativa k MJX F-45?
PříspěvekNapsal: stř 20.04.2016 18:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2014
Příspěvky: 1500
Bydliště: Mikulov na Moravě
Obrázky: 6
palo-1 píše:
Díky za informace:-) Píšeš že na f-45 odchází nejdřív brýle na cyklice a zadní motor. Co ti třeba odešlo nejdřív na té V913?

Omlouvám se za pozdější reakci.
U V913 mi odešel první hlavní motor i s regulátorem snad po týdnu.

_________________
Nahoru to půjde ... dolů musí.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alternativa k MJX F-45?
PříspěvekNapsal: stř 20.04.2016 19:35 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 3.6.2009
Příspěvky: 104
Bydliště: Petřvald u Mošnova
Aha, no po týdnu aby odešel motor i s regulátorem to moc nepotěší... Dívám se že v číně jde sehnat brushless verze v913za docela solidní peníze - tam by ten motor a regl mohl snad něco vydržet...

Jinak co by jsi doporučil ty z těchto "poletovadel", které ti prošly pod rukama? :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz