Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: BLADE 360 CFX
PříspěvekNapsal: stř 27.01.2016 21:26 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 24.8.2014
Příspěvky: 198
teteka píše:
dobrý den,
přemýšlím o tomto stroji. Máte někdo prosím nějakou zkušenost s touto heli nebo váš názor.
Mám odlétané dva roky na 200srx . díky T


Tady ho mas. Sice je to" pekny "no ale trosku prehanka s cenou. A cena dilu je taky dost prez caru.. Za tu cenu mas chase 360 s dilama za celkem dobre a nejakej blade vedle nej za stejnou cenu ...celkem ostuda:)))
http://www.astramodel.cz/cz/katalog/bla ... 37427.html


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: BLADE 360 CFX
PříspěvekNapsal: čtv 28.01.2016 7:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.2008
Příspěvky: 1253
Bydliště: Meziboří
Obrázky: 174
sanchez píše:
nejakej blade vedle nej za stejnou cenu ...celkem ostuda:)))
proč ostuda ? viděl si Blade 360 vůbec lítat?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: BLADE 360 CFX
PříspěvekNapsal: čtv 28.01.2016 11:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.2011
Příspěvky: 2522
Bydliště: Brušperk
Blog: Zobrazit blog (7)
Jako ostudu bych to uplne nepovazoval litat to bude pekne. Co je ovsem pruser je cena ND, o dost drazsi dily nez drtiva vetsina 450tek, z tohoto duvodu bych asi doporucil se zamyslet nad volbou jineho stroje. (Miniprotos,gaui x3, rex450,minititan,chase atd.)Vyber kvalitnich a pouzitelnych stroju je siroky.

_________________
MiniP, Protos,Goblin500,Agile 5.5,Sky Hero Spy,KDS Chase 360,Logo480XX,Devil420,HD502,OMP M2,OXY5meg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BLADE 360 CFX
PříspěvekNapsal: čtv 28.01.2016 17:17 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 24.8.2014
Příspěvky: 198
prochel píše:
proč ostuda ? viděl si Blade 360 vůbec lítat?


Hlavni co vidim je že za dost uchylnou cenu jak heli tak dilu jde v podstate o stejne technicky resenou haluz jako je titan.trex 450 .asalut a podobny .
Coz neni moc pecka:) u novinky roku 2016.
To mi prije vic ok titan 360 s cenou pomalu za pulku:)) dva roky starej:)
A jinak je to muj nazor:) pro nekoho kdo chce zacit litat heli a chce dat takovej peniz. Tak ma na vyber z x dalsich mnohem lepsich stroju. A tomuto bych se obloukem vyhnul. A litat jsem to videl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BLADE 360 CFX
PříspěvekNapsal: čtv 28.01.2016 19:57 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 2.8.2011
Příspěvky: 445
Bydliště: Černovice u Tábora
Obrázky: 2
Jábych se tady o tom moc nerozepisoval. Kdo chce kam, pomozme mu tam... :lol: Za sebe. Mít v kapse 14K, tak se rozhlídnu po nějaký 550-600 heli na bazaru a upravím si ji podle svého. Páč tenhle základ stejne bude vyžadovat upgrade :wink:

_________________
Přístroj, který je pod proudem, vypadá stejně jako ten, který není, jen je jiný na dotek. :D


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: BLADE 360 CFX
PříspěvekNapsal: čtv 28.01.2016 21:19 
Mazák
Mazák

Registrován: 12.11.2014
Příspěvky: 576
seltino píše:
Jako ostudu bych to uplne nepovazoval litat to bude pekne. Co je ovsem pruser je cena ND, o dost drazsi dily nez drtiva vetsina 450tek, z tohoto duvodu bych asi doporucil se zamyslet nad volbou jineho stroje. (Miniprotos,gaui x3, rex450,minititan,chase atd.)Vyber kvalitnich a pouzitelnych stroju je siroky.


Seltino ty mas Chase a vies preco to mas. No chces byt slusny a das na jednu rovinu tie heliny. No nie su na rovnakej urovni! Skor suhlasim so sanchez. ... Zas ako zaciatocnik nemyslim si, ze teteka by mal kupit hned Chase. Je to tazke niekomu poradit, co kupit. (no nekupil by som ani t-rex, ani blade)

trebars tohle: http://www.rcmodelyshop.cz/rcmodelyshop ... ci-a-listy

_________________
KDS 450 Q FBL _DEVO 10 v deviation4.0.1 (deviationtx.com)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BLADE 360 CFX
PříspěvekNapsal: čtv 28.01.2016 23:13 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 27.1.2016
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha
zdar chlapi,
no vy mi davate, nejsem z toho vubec moudrej.
Ja vim ,ze to myslite dobre ,ale zatim nevim do ceho jit.
za barakem mame plac cca fotbaloveho hriste tak si myslim,ze 360ka je tak akorat a 6ti clanek je lepsi nez 3. Ale kterej stroj fakt nevim. Budu sbirat vase podnety a pak se chci rozhodnout.
Blade je za 13 500,- a KDS Super Combo za 15 500.-, zatim spim klidne

_________________
Blade 200srx,DX6,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BLADE 360 CFX
PříspěvekNapsal: pát 29.01.2016 6:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.2008
Příspěvky: 1253
Bydliště: Meziboří
Obrázky: 174
teteka píše:
zdar chlapi,

Blade je za 13 500,- a KDS Super Combo za 15 500.-, zatim spim klidne
na nákupní cenu moc nekoukej podívej se na cenu náhradních dílů ( ocasní trubka, příčná hřídel,hlavní hřídel,gripy,nožičky) to je tak to nejčastější co odchází při ráně , když se objevil miniprotos tak kit+motor+regl+serva+jednotka tě vyšel na cca 18.000,- ale i se mi povedlo že sem sním praštil na zem očistil bláto a šel znova do vzduchu v tý době byl miniprotos nejlepší 450 s kterou jsem kdy lítal


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: BLADE 360 CFX
PříspěvekNapsal: pát 29.01.2016 9:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.2011
Příspěvky: 2522
Bydliště: Brušperk
Blog: Zobrazit blog (7)
helipali píše:

Seltino ty mas Chase a vies preco to mas. No chces byt slusny a das na jednu rovinu tie heliny.

trebars tohle: http://www.rcmodelyshop.cz/rcmodelyshop ... ci-a-listy


Dal jsem je na jednu rovinu, protože všechny tyhle heliny fungují a ceny dílů jsou na rozumné úrovni. Nejhorší varianta co může nastat je že si začátečník koupí něco co až tak 100procentně nefunguje a náhradní díly stojí balík. Dobrých helin v dané třídě 450ték (listy 325-380mm) je jistě více jen s trochu vyšší cenovkou jak kitu tak náhradních dílů.
Za mě bych si koupil toho miniprotose, sám jsme sním jako s první větší helinou začínal a posloužil mi více než dobře, byl a stále je to super vrtulník.
odkaz na MP který jsi dal je stará varianta na 3S s krátkou trubkou, volil bych spíše novou verzi na 6S se stretchnem na delší listy přímo v krabici, není o moc dražší.

http://www.agile-helicopter.cz/cs/msh-h ... combo.html

po případě, holý kit bez motoru a ESC a ten si osadit dle libosti.

za super cenu je kit Gaui X3 i s pár díly jako crash sada: http://www.benovoletadylka.cz/gaui-x3-b ... -3885.html

ten by tě vyšel asi nejlevněji:)

_________________
MiniP, Protos,Goblin500,Agile 5.5,Sky Hero Spy,KDS Chase 360,Logo480XX,Devil420,HD502,OMP M2,OXY5meg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BLADE 360 CFX
PříspěvekNapsal: pát 29.01.2016 21:15 
Mazák
Mazák

Registrován: 12.11.2014
Příspěvky: 576
No teteka to si podakuj, lebo si dostal vyborny odpoved od seltina. Nemozem nic k tomu pridat. ... Akurat ten "moj zlepsovak". To pisem tak preto, lebo napad som dostal od KDS Quiet. ... Ak sa rozhodnes kupit MiniProtos, je perfektne na tom vylepsit ten remenovy pohon podobne, ako na tych fotkach. Ide o to, aby si mal na oboch stranach tu vodiacu kladku, ma to iba same vyhody.
Příloha:
protos.jpg
protos.jpg
[ 41.15 KiB | Zobrazeno 3138 krát ]

Příloha:
kds.jpg
kds.jpg
[ 45.36 KiB | Zobrazeno 3138 krát ]


Ten kto raz uslysel hudbu vrtulnika s remenovym pohonom, tazko si zvykne na piskanie ozubenych kolies. :)

_________________
KDS 450 Q FBL _DEVO 10 v deviation4.0.1 (deviationtx.com)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BLADE 360 CFX
PříspěvekNapsal: pát 05.02.2016 21:49 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 5.2.2016
Příspěvky: 57
skoda,ze se jeste neozval nekdo kdo ho lita,
nikde jsem nenasel recenze at uz spatne ci dobre abych si udelal obrazek.
mam dost dilu na 450ku coz se da pouzit na 360ku.
uvazoval jsem predelat 450ku na 6ti clanek,vyslo by to levneji, ale nejsem si jistej plastovym ramem.
a na bazaru se taky jeste neobjevil...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BLADE 360 CFX
PříspěvekNapsal: sob 06.02.2016 10:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.2011
Příspěvky: 2522
Bydliště: Brušperk
Blog: Zobrazit blog (7)
to máš jednoduché, většina drtivá většina zákazníků od HH pase po jejich microhelinách, které byť nepatří mezi ty nejlevnější tak patří k tomu "nejlepšímu" co v tomto odvětví hraček hrajících si na vrtulníky vyskytuje. Vetší heliny si už zpravidla kupují lidé již trošku znalí problematiky a s větším zapálením pro věc takže se poohlédnou jinde, jelikož je v této cenové kategorii spousta modelů od opravdových výrobců skutečných rc heli, kteří hračky nevyrábí, většinou jsou to léty prověřené fungující stroje, bez problému s přijatelnou cenou náhradních dílů. Nenapadá mě asi jedniná věc, která by mě samotného donutila si koupit velký vrtulník BLADE, v porovnání s jinými značkami vidím spíše negativa.

Drahé náhradní díly
nemůžeš koupit samostatný kit, ale pouze kit osazený jejich elektronikou takže jsi nejen odkázan na jejich elektroniku a bezpádlo, ale v případě větší rány kdy by se již vyplatil místo opravy koupit holý kit, jsi odkázán pouze na nákup náhradních dílů.
pokud tě ovšem finance netrápí, běž do toho :)

_________________
MiniP, Protos,Goblin500,Agile 5.5,Sky Hero Spy,KDS Chase 360,Logo480XX,Devil420,HD502,OMP M2,OXY5meg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BLADE 360 CFX
PříspěvekNapsal: sob 06.02.2016 12:19 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 24.8.2014
Příspěvky: 198
rcchopper píše:
skoda,ze se jeste neozval nekdo kdo ho lita,
nikde jsem nenasel recenze at uz spatne ci dobre abych si udelal obrazek.
mam dost dilu na 450ku coz se da pouzit na 360ku.
uvazoval jsem predelat 450ku na 6ti clanek,vyslo by to levneji, ale nejsem si jistej plastovym ramem.
a na bazaru se taky jeste neobjevil...


Škoda by byla kdyby ho nekdo koupil:))) test mas tu http://www.astramodel.cz/html_pages/_re ... 60_cfx.pdf.
Ale test je jen dobre zaplacena reklama treba i na peknej hnuj:))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BLADE 360 CFX
PříspěvekNapsal: sob 06.02.2016 19:02 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 5.2.2016
Příspěvky: 57
pises,ze to je hnuj,budu s tebou souhlasit ,ale napis proc.
pokud vis neco co my ne tak to sem dej
recenzi jsem cetel a dival se i na HF, ale na nic jsem nenarazil..., kazda heli ma asi nejake mouchy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BLADE 360 CFX
PříspěvekNapsal: sob 06.02.2016 20:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.2011
Příspěvky: 2522
Bydliště: Brušperk
Blog: Zobrazit blog (7)
souhlásím, hnůj je opravdu silné slovo, v dnešní době se vyloženě špatné vrtulníky nedělají. Lítat to bude dobře, pokud tě netrápí ty negatova co jsem psal, klidně do něj běž. Rád se dozvím něco nového o nějakém dalším stroji z reálného provozu od majitele.
Dle mého názoru dělájí chybu že nelze koupit holý kit za rozumnou cenu, to by si pak kupce našlo snadněji..

_________________
MiniP, Protos,Goblin500,Agile 5.5,Sky Hero Spy,KDS Chase 360,Logo480XX,Devil420,HD502,OMP M2,OXY5meg


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz