Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 127 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: stř 24.12.2014 12:49 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 23.1.2014
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Přidám také svůj názor na Genius CP. Byl to skvěly vrtulník, to nejlepší už má za sebou, první verze Geniusa byla špičková, a jak to předělaly tak tím to jen zhoršily. Pokud budete chtít jej přestavět na střídavý pohon, tak skoro nemate místo kam nacpat řidiči jednotku(ta pod kabinu vejde jen ztěžka). Náhradní díly pro Walkeru je předraženi, problém se servamá je běžný u Geniusa, Mini a Master, a vysílačka Devo7 kterou dostanete s vrtulníkem stoji za prd, je samozřejmé lepší než od WLtoys V977.
Devo 7E o který tady někdo psal má dosah jen kolem 70 metru(pokud ne předělat). A jestli někdo chce srovnávat Geniusa a V977 to samozřejmé ze V977 má náskok. Vysílač tady nic ne řeší, pokud chcete řídit V977 vysílačkou Devo tak nic tomu ne braní, stačí do něj namontovat modul, nahrát kastomni verse softwaru a hurá do toho. Jestli do toho jít, tak Devo7 ani Devo7E, se nedá počítat za plnohodnotní vysílače, na 7ce se nedá nahrát castom software, a 7E má málo paměti a malý dosah(každopádně dle mého názoru 7E je lepší volba než 7ka). Jedine 10 je optimální volbou pro tento typ vrtulníku, a pokud někdo chce jít dal, tak muže řidiči jednotku od Geniusa namontovat na V977, bude potřeba ještě přeházet par kontaktu u serv, ale tím se z něj stane nezničitelný stroj.
I poslední co chci přidat tak to je cena, Genius dnes seženeme za 3000(pokud budete chtít střídavý pohon tak budete muset přidat ještě 1000), V977 seženete se vsím všude za 2000 a to už je fakt argument.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: ned 18.01.2015 21:08 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 18.1.2015
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha
Zdravím,
před týdnem jsem si pořídil taky tuhle vecičku, před tím jen mírný zkušenosti z 4ch úplně hračko vrtulníčkama a quadrocopterkou, ale jsem spokojenej. Jakože jsem trdlo a ze začátku jsem s tím spíš jezdil a říkal si, co je to za divný autíčko, teď střídám pohyb stylem žabáka a snažením se co nejstabilněji viset a fixovat u toho ocas stále jedním směrem a bohatě mi to stačí na zabití trošky času i k radosti :D
S Devo 7 jsem neměl problém jak s prohozením na mod1, tak i to nastavování člověku přijde po chvíli do ruky. Že by se v ní nějak rychle vybíjely baterky mi ani nepříjde, ještě jsem nenabíjel.
Jediný na co si občas zanadávám je ta titěrnost modelu, která pro mě byla původně jako plus.
Nejspíš při manipulaci u nandavání baterky, jsem musel nějak pohnout kablíkem od motorku tak, že se zaháknul někde o servo a kablík se z motorku vyškubnul. Připájet to zpět bylo docela o nervy a trochu si začoudil ten plast na motorku :D Ale zatím to drží, tak snad.. :)
Jak jsou ty letadýlka oproti heli jednoduchý stroječky.. :D
Největší slabinou bych viděl ližiny. Jedné se podařilo prasknout a slepený spoj vydržel vždycky jen pár letů. Teď mám po novu ližiny vyztužený vhodně naohejbaným drátkem táhla, vlastně takový dvě účka přilepený malým kouskem elektrikářský pásky a zatím to pěkně drží i přes původní zlomení. :)
Při nastavování vysílačky dle postupu v manuálu pozor na přepínač "MIX", má vliv na vrtulku. Při nastavení úplně na dolní krajní polohu přestane na přijímači svítit dioda a vrtulník se má tendenci se roztočit ;)
Máte nějaký podobný tipy?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: pát 06.03.2015 14:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.8.2011
Příspěvky: 202
Bydliště: Frýdek-Místek
Zdravím, chci se zeptat neuvazuje nekdo o nákupu baterii do Genius CP? Chci teď objednávat z HK baterky Turnigy 260mAh 35C s konektorem pro genius za 2,5eur. Ptám se protože od mého posledního nákupu utekl nějaký rok a nejnižší poštovné je skoro 9eur, tenkrát to bylo kolem 2-3eur. Tak se chci zeptat jestli někdo nechce pár kusů přibrat a nějak rozdělit poštovné?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: pát 06.03.2015 18:11 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 27.9.2009
Příspěvky: 22
Bydliště: Ostrava,Vyskovice
Obrázky: 0
Blog: Zobrazit blog (2)
Budu objednavat do walkery 120d02s,jestli chces posli odkazy co chces a muzeme to spojit.
Postovne je celkem 10 usd na 5kg vahy tak to nejak domluvime.
Jsem z OV a prilezitostne ti to dovezu do FM.

_________________
Walkera :
120D02s
Hiko
Okto MK
Kvadro MK ,


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: čtv 30.04.2015 20:36 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 23.1.2014
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Konečné jsem dodělal svého Geniusa 977, akorát to chtělo trochu víc práce než jsem čekal. Nejhorší to bylo se servama, uvnitř musíte hodné přehazovat dráty, pokud někdo bude mít zájem tak převedu manuál podle kterého jsem to dělal. Na vrtulníku mam nainstalováno Walkera brushless upgrade na oba motory, jen hlavni motor jsem dal HP06V2 16200KV(fotka udělaná ještě se starým morovém) s pastorkem 8T, protože ten který sel v setu, vůbec nemá silu a k tomu mel pastorek 10T(s nim to bylo jako bych lítal v nějakém zpomaleným režimu). Vrtulník lita výborné, a teď ma docela levný opravy a údržbu.


Přílohy:
IMG_0330.JPG
IMG_0330.JPG
[ 77.23 KiB | Zobrazeno 8435 krát ]

IMG_0331.JPG
IMG_0331.JPG
[ 70 KiB | Zobrazeno 8435 krát ]

IMG_0332.JPG
IMG_0332.JPG
[ 91.05 KiB | Zobrazeno 8435 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Genius cp V2
PříspěvekNapsal: pát 30.10.2015 19:54 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 4.4.2015
Příspěvky: 84
Ahoj lidi.Poridil jsem si na uceni se 6 kanalem walkeru genius cp V2. Pres vsechno co jsem slysel o walkerach je to opravdu dobrej vrtasek a vydrzi neskutecne moc.Ale stalo se mi pri vymene baterie, ze se mi ho uz nepodarilo sparovat s vysilacem devo7. Ledka blika, jako, ze se snazi sparovat, ale nedari se.Nemate nekdo nejakou radu nebo zkusenost?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: pát 30.10.2015 21:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2014
Příspěvky: 1500
Bydliště: Mikulov na Moravě
Obrázky: 6
Dnes jsem opět provětral toho svého mazlíka.
Video svědčí o tom že je to fakt malý nezmárek.
Havárie vypadala dost tragicky, ale stačilo jen srovnat motor a Genius frčel dál :-)



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
Nahoru to půjde ... dolů musí.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: sob 31.10.2015 16:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.5.2010
Příspěvky: 812
Bydliště: VSETÍN
Obrázky: 0
Při tom nárazu bylo vidět, že Ti z Geniuse něco odlítlo :)

_________________
Blade 130X, Blade Nano QX,3D, 200 QX, LA-PARAMOTOR, DX6i, Sim. Phoenix +Futaba T6EX.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: sob 31.10.2015 18:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2014
Příspěvky: 1500
Bydliště: Mikulov na Moravě
Obrázky: 6
vylizplech píše:
Při tom nárazu bylo vidět, že Ti z Geniuse něco odlítlo :)

Na videu i v reále to bylo evidentně vidět najít ten kousek v trávě bylo nemožné.
Hledal jsem na vrtulníku který díl chybí ... a bez úspěšně.
Mám doma ještě jednoho úplně nového Geniuse tak jsem je postavil k sobě a hle nic nechybí.

Takže teoretický závěr: ten odletující kousek byl pravděpodobně rotorem odštípnutí kousek kapličky :-),
asi té střešní tašky.
Pak že Genius není silák.
Po takové ráně kdy jsem si myslel že půjde do modelářského nebe, stačilo jen srovnat motor v držáku
a frčel dál jako za mlada ... jak je vidět na videu.

_________________
Nahoru to půjde ... dolů musí.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: sob 07.11.2015 19:56 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.11.2015
Příspěvky: 42
český manual pro DEVO 7:
http://markovo.wz.cz/z/Devo7_menu_alfa.html

viz. viewtopic.php?f=38&t=66247&hilit=devo+7+menu#p1118988


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: pát 15.01.2016 20:09 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 4.4.2015
Příspěvky: 84
Příloha:
DSC_0323.JPG
DSC_0323.JPG
[ 43.24 KiB | Zobrazeno 7761 krát ]

Příloha:
DSC_0322.JPG
DSC_0322.JPG
[ 32.94 KiB | Zobrazeno 7761 krát ]



Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: pát 07.04.2017 15:43 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.9.2010
Příspěvky: 3
ahoj vsici, jsem uplny zacatecnik vcera jsem se cely den pral s nastaveni deva7 u geniuse cp, at delam co delam, furt to neleti,jak potrebuji. Nemam na mysli prulety mezi prekazkami,jen a nybrz obycejna ,,0,, poloha vezmu za plyn a heli nestoupa rovne vzhuru,ale pokazde pri jakemkoliv nastaveni jde doprava bokem. :(

http://www.wowhobbies.com/walkeradevo7s ... ction.aspx

z tohoto topicu mam ve vysilaci beginner mode.

nejaka pomoc ústí nad labem/praha

diky vsem za rady


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: čtv 09.08.2018 8:20 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.8.2018
Příspěvky: 5
Zdravím, pro začátek jsem uplny začátečník pořídil jsem si wl toys v 913 4ch na ven, chtěl jsem něco na doma tak jsem na ukecani pořídil geniuse cp. No jsem z toho dcl nestastnej. Navod v aj k vysilacče devo 7. Mám tam daný beginer mode. I přesto mi vrtulník lita v celku jak chce. Dvakrát vzlitne dobře ale pak se z ničeho nic ubere plyn a jde k zemi. Pak se.odlepi trošku od země a po přidání plynu klesaji otáčky. Celkově nevim co stim a ani jak kloudně nastavit devo 7 . Jeslti by mi byl někdo ochotnej trošku popsat co kde mam nastavit prosím byl bych rád. Případně jakou helli by ste mi doporučili na začátek. Diky moc dopředu za odpovedi. Hezký den přeji.

_________________
začátečník - hk 450 -


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: čtv 09.08.2018 8:36 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 27.9.2009
Příspěvky: 22
Bydliště: Ostrava,Vyskovice
Obrázky: 0
Blog: Zobrazit blog (2)
Ahoj.Po vybaleni z krabice nebyva nic nastavene.Musis vse nastavit vcetne cykliky i deva.PAk je druha vec jestl ty baterky co mas fungujou jak maji.Mel jsem problemy s konektory.Dal jsem 2mm zlacene a byl klid.Na jednom spoji jsem mel ubyt pri zatizeni i 0,5V..to by mohlo zbusobit to neocekavane klesani.

_________________
Walkera :
120D02s
Hiko
Okto MK
Kvadro MK ,


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: čtv 09.08.2018 9:04 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.8.2018
Příspěvky: 5
Cykliku(na desce jsem nastavil podle youtube. Pro začátečníky.ale pri stoupani jde do.prava i do zadu.) Trim moc nezabírá. Co se týče nastaveni devo 7 objednal jsem si navod v češtině a cekam az přijde. Tak to by snad.mohlo být take lepší. A ty baterky no plně nabitá baterka vydrží dva normální vzlety a trosku poletovani. A pak to jde k zemi. Cca po minute. A pak uz ubírá ty otacky. Ale asi to bude opravdu tou baterii.

_________________
začátečník - hk 450 -


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 127 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz