Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Syma S33 trimování
PříspěvekNapsal: čtv 23.07.2015 11:35 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 22.7.2015
Příspěvky: 19
Jo jsou tam dva šrouby proti sobě. Dobře jen co seženu vteřinový lepidlo tak to upevním. Ten co je povoleným, ten jsem utáhla nadoraz a ten druhý co drží tak ten je taky táhlý nadoraz, a ten když povolím jen o kousek, tak se kola zase neotáčí. Tak jen se bojím, aby ten jeden nedrhnul o tu osu či co a ten druhý když připevním lepidlem, tak že to přesto nebude fungovat. Tamten prostě musí být nadoraz, ten co drží.


Přílohy:
šroubky.jpg
šroubky.jpg
[ 35.68 KiB | Zobrazeno 1109 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Syma S33 trimování
PříspěvekNapsal: čtv 23.07.2015 11:48 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 22.7.2015
Příspěvky: 19
Jo ještě dotaz, když tam teda zatím teoreticky ten šroub přilepím. Co když časem to budu potřebovat znova rozebrat (kvůli výměně dílů, opravě, a tak.) to by mohl být problém ne? Jo ten povolený šroub, ten se protáčel už před tím. Pak jsem se ho snažila dotáhnout a vytvořila se mi tam ta kudrlinka z plastu, jak jsem to utáhla. A přes to když ten druhý povolím o malilinkatý kousek tak se po otočení vrtule to ozubený kolečko netočí. Tak abych to tam nenalepila, a stejně to drželo na to levým šroubu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Syma S33 trimování
PříspěvekNapsal: čtv 23.07.2015 12:37 
Mazák
Mazák

Registrován: 12.10.2012
Příspěvky: 603
Bydliště: Praha 6 ČR
Sca4ndy píše:
Jo ještě dotaz, když tam teda zatím teoreticky ten šroub přilepím. Co když časem to budu potřebovat znova rozebrat (kvůli výměně dílů, opravě, a tak.) to by mohl být problém ne? Jo ten povolený šroub, ten se protáčel už před tím. Pak jsem se ho snažila dotáhnout a vytvořila se mi tam ta kudrlinka z plastu, jak jsem to utáhla. A přes to když ten druhý povolím o malilinkatý kousek tak se po otočení vrtule to ozubený kolečko netočí. Tak abych to tam nenalepila, a stejně to drželo na to levým šroubu.

Neboj se, ty kola jsou silonový nebo teflonový žádné lepidlo ten šroubek k tomu teflonu nepřilepí, lepidlo je tam aby se ty šroubky samovolně nepovolovaly. Rozebrat to půjde. Ty šroubky jsou tak dlouhý aby nedrhly o tu vnitřní osu.Kdyby to nešlo mušíš koupit to kolečko nový a vyměnit ho.

_________________
MCPX-BL, blade 130x,trex 500, trex 550 dominator, dx7


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz