Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Dx6i
PříspěvekNapsal: stř 15.07.2015 8:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.11.2010
Příspěvky: 629
Bydliště: Praha 4 - Budějovická
Obrázky: 2
Spektrum vždycky vyvolává vášně :wink:

Jinak kamarád je s DX8 na heliny spokojen.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Dx6i
PříspěvekNapsal: stř 15.07.2015 8:47 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
Jedna z veci u Spektrumu nedomyslena jsou kabliky od satelitu a jejich konektory.
Vim o par lidech co s nimi meli problemy. Chce to opravdu opatrny pristup.

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dx6i
PříspěvekNapsal: stř 15.07.2015 8:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
mikymik píše:
Spektrum vždycky vyvolává vášně :wink:

Jinak kamarád je s DX8 na heliny spokojen.



Jo, to můžu potvrdit. Viz jeden kolega. Koupil novou dx6i začátečník, učil se s ní nejprv na simulátoru a po třech hodinách na simu vydřený potáky a ujížděl mu kanál do hojazlu. Reklamace .... měsíc čekal na rádio, vrátila se mu se oprvená. Za týden opět stejná situace. Znova reklamace a tentokrát neuznaná.

Známý kupovla dvě dx6i jako že jdnu pro sebe a až se naučí na éru tak bude učit na kabelu syna. Hmmm jedna šlape do dneška a druhou už měl třikrát na reklamaci. dvakrát poťák a po třetí už ani nevím co.

Kolega s novou Dx7 tam to bylo ještě vtipnější ... tam čekal na reklmaci sice jen dva týdny ale proto, aby mu ji zamítli a vrátili rádio že je v pořádku. :lol:

A naposledy já když jsem dostal na nastavení rexe 450 s dx6i tak než jsem stačil rádio předat a vrtulník vubec zaletět tak začla ujíždět kanál vrtulky ...... hmmmm :lol: :lol: :lol:


Stará dx6i byla pecka rádio a fungovalo to. Ty nový stojej za hovno a když vidím někoho s dx6i tak mám pupínky. Ať se na to vyserou když to neuměj.

A s Dx8 byli na začátku taky problémy :wink: takže jestli už jim to funguje tak hip hip hip hurá !!!


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dx6i
PříspěvekNapsal: stř 15.07.2015 9:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
Nutno dodat, že také i stará Dx7 / Dx7s byla spolehlivé rádio.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dx6i
PříspěvekNapsal: stř 15.07.2015 10:39 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Musím se taky přidat,Spektrum ,i když jsem měl nové bylo rádio jen na problémy,po dvou rozbitých letadlech vinou rádia jsem přešel na Taranise a náhle jsou všechny problémy pryč,stejně tak kolega.Dodnes nevím čím to bylo,ale neustále jsm se trápil se ztátou signálu-i s orig.přijímači a už jsem se bál lítat.Dle dovozce jsem měl nevhodně osazená éra a přetěžoval jsem regl.je zajímavé,že s taranisem se stejnými éry jsem na stejných místech ztrátu signálu nazaznamenal.je super mít signál plně pod kontrolou,zkrátka s taranisem je po problémech,měl jse ho koupit dříve a ušetřil bych 2 éra... :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dx6i
PříspěvekNapsal: stř 15.07.2015 13:15 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
Ono by se dalo vybrat, poradit. Ale ta hranice 5 tis. je strasne malo.
Ja, co by clovek co nikdy nemel s Futabou problem, bych sahnul po T14SG. Radio stredni tridy s telemetrii. Podle mne rozumna volba. Pokud by clovek opravdu telemetrii nechtel, tak T8FG by byla dobrou volbou.
Futaby pouzivam od roku 1990. Nikdy zadny problem, nikdy zadna porucha ci reklamace. Moji posledni Futabu T12FG jsem kupoval starsi od cloveka co s ni nalital mraky hodin a stravil dalsi spoustu hodin na simu. Mel jsem ji dalsich pet let. Lital jsem hodne v realu i na simu. Pak jsem ji skoro pred rokem prodal a novy majitel je stale spokojen. Tomu radiu proste nic neni. Prodaval jsem jen proto ze jsem sel do Jeti DS 16. A to je zase o tridu vyse.

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dx6i
PříspěvekNapsal: stř 15.07.2015 14:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
Pokud tu 10CG z odkazu vyloženě ne, že fuj , Futaba ... tak pak ten 8mi kanálovej graupner ........ myslím že jiné volby není. Opravdu si moc dobře rozmyslet co koupit. Ale rozhodně Dx6i nebrat. Ne novou a ne novou z bazaru. Tím nic člověk nezíská. Časem bude stejně omezný a ba co navíc, již od začátku si může akorát tak koupit pořádný problémy. Není jedinej důvod proč koupit.

Joooo něco jiného je, kdyby někdo ( koho moooc dobře zanáš a víš původ a datum nákupu rádia ) prodával starou bazarovou Dx6i, nebo Dx7. To je něco jiného. Dx6i je sice vybavená stejně, stejně jako nová, a časem člověka v něčem omezí ( a to dost ! ) ale alespoň to bude fungovat. Když už nic jinýho.


Jasně je tu pořád ten aspekt toho proč dotyčný toho 8mi čudlíkovýho Graupnera prodává. Jestli tomu něco není. Ale zase na druhou stranu není to Aurora nedo Spektrum a zásadní, plošné problémy se tomu vyhýbají.

PS: dneska je T8FG podpultové bazarové zboží. Futaba už dál tohle rádio nedělá, nikde na krámě už asi ani skaldem nebude a je po něm vcelku veliký hlad. Byť by byla po hodně stránkách dobrou volbou, tudy cesta nepovede. :(


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dx6i
PříspěvekNapsal: stř 15.07.2015 17:35 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 11.8.2010
Příspěvky: 1724
Bydliště: Brno
Obrázky: 0
jfilip47 píše:
Pánové diky vidím to asi na dx8 na modelbazaru jedna je za 5500 to se dá a pokud říkáte že je to dobrý počin tak proč ne . ještě toho spirita a bude to vše :-)


Začal jsem s helinama v r. 2010 na DX6i a poslední 2 roky DX8. Nikdy jsem neměl s ničím problém.

_________________
Specter 700 V2, Blade 230S with custom belt, Heli-Baby NT, OMPHOBBY M2 EVO, M4 Max

Futaba 14SG


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dx6i
PříspěvekNapsal: stř 15.07.2015 19:38 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 12.1.2013
Příspěvky: 1444
Bydliště: Pardubice
TARANIS, nic lepšího za ty peníze nepořídíš a budeš mít rádio na levelu kde ostatní začínají na 35000+ CZK a do smrti nebudeš muset kupovat jiné, protože jeho možnosti jsou neomezené, přijímače a snímače telemetrie jsou za pakatel atd.. Sám ho létám jen s heli (mrkni na podpis).. Lepší rádio jsem v ruce neměl (Spektrum jsem měl) a už jiné nechci, možnosti neomezené, jen pro začátek je trochu složitější ale to není problém, je spousta video návodů jak to nastavit a ve finále ti to můžu nastavit doma a poslat ti konfiguraci kterou si pak jen nahraješ do rádia a létáš (už jsem to párkrát praktikoval).. A co se týče Spirita, tak se plánuje nastavování pomocí Taranise :wink: včetně vyčítání telemetrických dat atp.

_________________
Goblin 500 Spirit@MiniProtos Spirit@Oxy3 Spirit@Taranis + Xlite RC@ www.arcitimer.com


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dx6i
PříspěvekNapsal: stř 15.07.2015 19:57 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 2.9.2014
Příspěvky: 56
Děkuji moc za rady na Taranis se podíváme vůbec jsem i tom nikdy neslyšel .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dx6i
PříspěvekNapsal: stř 15.07.2015 20:03 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 2.9.2014
Příspěvky: 56
Mysles jsi Taranis x9d?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dx6i
PříspěvekNapsal: stř 15.07.2015 20:34 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 12.1.2013
Příspěvky: 1444
Bydliště: Pardubice
Ano přesně ten myslím.

_________________
Goblin 500 Spirit@MiniProtos Spirit@Oxy3 Spirit@Taranis + Xlite RC@ www.arcitimer.com


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dx6i
PříspěvekNapsal: stř 15.07.2015 20:43 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 2.9.2014
Příspěvky: 56
Na hk stojí 155€ to je super cena . nějaká rada kde to koupit ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dx6i
PříspěvekNapsal: stř 15.07.2015 20:48 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 12.1.2013
Příspěvky: 1444
Bydliště: Pardubice
V Čechách je výhradní zastoupení zde http://rcstudio.cz/12-vysilacky , vlastník obchodu pravidelně navštěvuje toto fórum. Pokud chceš mrknout co se o tom zde píše tak začni zde http://www.rcmania.cz/viewtopic.php?f=38&t=67258 .

_________________
Goblin 500 Spirit@MiniProtos Spirit@Oxy3 Spirit@Taranis + Xlite RC@ www.arcitimer.com


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dx6i
PříspěvekNapsal: stř 15.07.2015 21:04 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 7.10.2014
Příspěvky: 284
Bydliště: Praha 11 - Ujezd
Janek je autorizovaný, ne výhradní. Prodávají to i na e-motors.cz a rc-levneji.cz. Je ale pravda, že janek sem pravidelně chodí a radí co mu huba stačí :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz