Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 654 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 44  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ocasní trubka MJX-45
PříspěvekNapsal: ned 28.06.2015 7:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.9.2010
Příspěvky: 310
Bydliště: Znojmo ČR
Zdar,rád bych,ale zatím nic.k.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: ocasní trubka MJX-45
PříspěvekNapsal: ned 28.06.2015 10:06 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7416
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
kanal píše:
... ADH 300XL 5250 kV 450W, a na ocase stejnosměr od Xtreme, ... objednal motor
EH 200 4100kV 200W.

O tomto víš?
Na m-f
ital píše:
Neboj, pokud je ten motor v pořádku, zalétáš si na něj slušně, jen musíš dát větší pastorek, 11z celkem vyhovuje, ale pokud chytneš ten z blbé serie, jako já s Thoroidem, tak ti bude k prdu, hřeje už na 10 z a odlétáš s ním baterky tak do poloviny, Thoroid je můj soused.

Podle tohoto Fortress » stř 05. bře 2014, tam Fortress, měl EH 200 4100kV měnil za ADH 300XL 5250 kV
Na konci tlavelza » stř 05. bře 2014 19:52:48 vybízí o podání info jak dopadla montáž EH200.
Nějak jsem se v tom ztratil a nevím koho měl na mysli.
Jinak velmi podrobné info na rc-levneji.cz mne silně lákají jej taky vyzkoušet.
http://www.rc-levneji.cz/elektromory/vykonny-stridavy-motor-eh200-4100kv/
Jen nevím zda to jde přímo z původní F -45 brushed nebo by to musela být až některá novější
u které bylo uváděna možná přestavba na brushless. Zda lze požít TX GR129 a jediná další
změna je lože, které pro nějaký brushless rcking nabízí v sadě k přestavbě.
http://www.rcking.eu/cs/f-45-f645/60486-f-45-brushless-upgrade-set.html
"-Obsahuje upravené bočnice, střídavý hlavní motor včetně rámu pro uchycení, regulátor, pásky pro uchycení a šroubováček.
-Pro používání tohoto setu je nezbytné nahradit originální baterii výkonnější - viz. doporučené příslušenství."
U sady k přestavbě je odkaz na podrobný návod montáže, který se zmiňuje o F -45 druhé generace
http://www.rcnoviny.cz/2013/03/stridavy-upgrade-pro-mjx-f-45/
"V současné době je k dispozici F-45 druhé generace – nová řídící jednotka přinesla lepší chování při rotaci ."
http://www.rcking.eu/cs/rc-vrtulniky-klasicke/9934-f-45-4ch-24ghz.html
Pokud tedy s F -45 byla dodána GR 129 znamená to, že s ní pracující řídící jednotka v2
by měla zajišťovat lepší chování při rotaci kolem vlastní osy?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: ocasní trubka MJX-45
PříspěvekNapsal: pon 29.06.2015 9:43 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.9.2010
Příspěvky: 310
Bydliště: Znojmo ČR
Pro guchara:Když jsem vrťasa koupil u Emotors,už to byla verze s řídící deskou č 2,dále, po několika letech (už nevím)mě postupně shořely oba origo motory.Po hledání na tomto fóru jsem koupil hlavní motor ADH300XL,ale na zadek už to bylo aspoň pro mě dost složitý; t.j. koupit stříďák + regl a někde u modeláře v republice ho nechat nastavit,tak jsem volil právě cestu"tlavelzy" a koupil stejnosměrnej motorek od Xtreme (mimochodem funkční dodnes)+prodloužil ocas.trubku.No,a dál je ten problém co už jsem zde napsal.Proto to chci zkusit s tím slabším motorem.Právě po zhlédnutí těch videí a sz s panem Hornychem si myslím,že to bude dobrá cesta.k.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku II.
PříspěvekNapsal: úte 30.06.2015 16:37 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 4.4.2015
Příspěvky: 84
Ahoj lidi.Potrebuju poradit.Vrtas mi spatne kloni vpravo.Bez pruzinek skoro vubec.Serva,paky, tahla mam nove, cyklika je vodorovne...visi v poho.Do leva kloni super, ale do prava se mu nechce.Kdyz tam mam pruzinky, ma flybar maly odpor,kdy naklonim v pravo nebo vzad, odpor zmizi.Dela mi to problemy v pravotocivich zatackach.Moc vynasi.Poradte prosim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku II.
PříspěvekNapsal: ned 05.07.2015 21:16 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 4.4.2015
Příspěvky: 84
Problem vyresen.Upravil jsem vodici oko na desce pod cyklikou aby mela delsi chod, ale furt jsou reakce moc pomale.Zlata F48. Jeste odlehcim zavazi na flybaru a mozna ho trochu zkratim.Jinak uz nevim co s tim aby reagoval okamzite a ne az po dvou metrech.Btw...uz mi prisla z Ciny mjx x400...naprosta parada.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku II.
PříspěvekNapsal: čtv 23.07.2015 8:01 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 4.4.2015
Příspěvky: 84
Tak uz asi lamu hul nad F45.Ostridakoval jsem ji, dal pruzinky na cykliku, odlehcil flybar a stejne lita na prd.Porad se musim pretlacovat s flybarem.Pri primem letu se proste zastavi.Je to jak na houpacce.Kdyz vidim ze flybar zacina brzdit, musim ho otocit, vyuzit naklonu flybaru a letet na druhou stranu.Ja ten naklon mam prece schvalne.Zabavnejsi je rozhodne f48.Je svizna a reaguje okamzite.Zastavim ji skoro na miste a lita zatacky v paradnim naklonu a osmicky jedna basen.Do f45 jsem investoval moc penez a casu.Pomalu zkusim 6ti kanal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku II.
PříspěvekNapsal: čtv 23.07.2015 9:04 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.3.2013
Příspěvky: 468
Bydliště: Blansko
ja mel taky F-48 a chtel sem neco stejnyho s paradnima letovyma schopnostma ale aby to bylo velky nebo vetsi jak F-45 a tak sem sel do FX-067C
Je to bezpadlova heli a je moznost dat taky stridak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku II.
PříspěvekNapsal: čtv 23.07.2015 9:53 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 4.4.2015
Příspěvky: 84
Ja koukam po Walkira genius cp V2. Malinkatej 6ti kanal a jako jednen z mala vyrobku teto firmy i neco vydrzi a pres zimu si chci postavit nejake Hk 450. Je to strasna skoda.Kdyby mela F45 3 ose giro, misto flybaru, byl by to super stroj.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 23.07.2015 10:10 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7416
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
FX-067C neznám.Za kolik se dá kde(levně)pořídit? Mám v2"původní"AC F45 když byla v ČR cca1500 Kč
Jsem věčný začátečník. A tak s ní spíš poskakuji. Asi tak na tři vzlety jedno přistání na lyžiny.
Jiná pády, které zatím přežila. (Časem bych chtěl něco "hodného". A o ovladatelného i v pásmu
nestability, při startu v blízkosti země. Takový byl koaxiál - pokoják Nine Eagles>Bravo III.
Kam knipl tam vrtulník. Nejdřív manévr naznačil(když se jeden spletl vrátil pohyb)pak teprve provedl.
Dnes po několika těžkých pádech a ulomení táhla, když jsem přehlédl nesymetrii-kóničnoist
cvakacích otvorů, čeká na dokončení opravy.
RTR heli sety většinou beru u rcjet. F45 tam byla dnes za 2190 Kč, F48 za 1 590 Kč,
F49 uváděna jako nástupce F45 za stejných 2190 Kč.
F49 (AC verze - oba motory, akce /původní cena 3 870 Kč/, nebyla skladem) 3 490 Kč .
6 Ch, 2,4 GHz, brushless, WL Toys V931 AS350 - RTF /akce mínus 500 Kč/ 2 990 Kč -.

Jak se vám líta s: F48, F49, F49-AC, 6ch WL Toys V931, FX067C /6 Axis Gyro Flybarless, 4ch/ ?

FX067C 2.4G 4CH 6 Axis Gyro Flybarless RC Helicopter, vzhled jako přebrandovaná MJX
TXs need to installed 1.5V AA dry batteries x 6
Kč 2415,- , Size: 61×11.3×19.1cm
Tail Blade Diameter: 11 cm, Main Blade Diameter: 56 cm, Weight: 416g
http://www.banggood.com/FXSERIES-FX067C-24G-4CH-Flybarless-RC-Helicopter-p-946196.html
MENŠÍ MODEL, Kč 1925,- , Dia. of main blade:397mm, Product size:40×8.5×14cm, Weight: ?
http://www.banggood.com/FX071C-4CH-Single-Propeller-without-Balance-Bar-RC-Helicopter-p-930806.html
http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=2249435


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku II.
PříspěvekNapsal: čtv 23.07.2015 10:46 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 4.4.2015
Příspěvky: 84
F45 je strasne poslusna a to je jeji problem, pristanes s ni na petniku, ale je to jako balon poveseny na strome.Na takove to znudene pinkani staci, ale pokud by sis chtel zahrat vybijenou, jsi v kopru.Das velkou ranu a balon misto aby letel, zhoupne se a vrati se.Ma strasne opozdene reakce.Letis ve velkem naklonu a chces to trochu strovnat.Povolis packu a nic, das uplne kontra a peres se s flybarem a doufas, ze vyhrajes.Byl jsem z toho frustrovanej az jsem prisel na to, ze mi to proste nesedi, ze potrebuji neco akcnejsiho. A to jsem nasel v malinke f48. Je stabilni jako f45, ale nema flybar, coz umoznuje rychle reakce a dokonce se prosadi i proti vetru ve kterem je lepe s F45 nevzletat a odolna je paradne.Delam s ni hovadiny a litam kolem prekazek.Hodnekrat jsem s ni dost nesetrne prasknul a jeste jsem na ni nic nemenil.Toliko k otazce jak se lita s f48. Ted jsem si jeste z ciny objednaj od mjx quadrokopteru x400. Neuveritelna parada.Headless mod, automaticky navrat, kamera s fpv, a umi akrobacii.U nas asi za 3000,- ja ji mam z aliexpresu za necele 2000.Fx 067c vypada dobre, ale zkusim to s 6ti kanalem....kdyz to nepujde, budu nad ni uvazovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku II.
PříspěvekNapsal: čtv 23.07.2015 15:26 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7416
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
MajaDL píše:
F45 je strasne poslusna a to je jeji problem, .... az jsem prisel na to, ze mi to proste nesedi, ze potrebuji neco akcnejsiho. A to jsem nasel v malinke f48. Je stabilni jako f45, ale nema flybar, coz umoznuje rychle reakce a dokonce se prosadi i proti vetru ve kterem je lepe s F45 nevzletat a odolna je paradne ...

Něco co není hodný beránek, ale nutno pořád vyrovnávat, aby to někam nepochodovalo, není můj šálek čaje.
Nicméně slova: " ... malinka f48 je stabilni jako f45, ale nema flybar, coz umoznuje rychle reakce ... "
mne láme na to, abych ji za 1 590 Kč (+ cca 100,- balné, dobírka) od rcjetmodely.cz zkusil.
Ještě se podívám na ND, AKCE, Mini vrtulníky, RC auta hračky a RC lodě zda nevzít něco za jedno porto.
Druhé lákadlo pak je, trochu dražší, FX071C, Main Blade Diameter: 397mm, 4CH, 6 Axis Gyro, Flybarless.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku II.
PříspěvekNapsal: čtv 23.07.2015 18:31 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 4.4.2015
Příspěvky: 84
Stabilni je, ale je rychla a lita jak vosa.Tak se nelekni :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku II.
PříspěvekNapsal: sob 25.07.2015 11:28 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7416
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
MajaDL píše:
Stabilni je, ale je rychla a lita jak vosa.Tak se nelekni :wink:

Pokud je rychlá v reakci na kniply tak je to OK. Často se mi stává, že knipl jde někam heli nic, nebo klidně i obráceně.
Tak zatáhnu víc a ona hup. Já se většinou leknu. Takže když nestihnu "kontra" tak akorát, jsem s větší či menší ranou na zemi,
většinou na boku. Dojít k heli a postavit ji na lyžiny. Otestovat. A hurá další pokus o vzlet, let a mírné dosednutí.
Raději jsem se ještě díval, a odrazuje mne a) TX není GR129 /4xAA/ (který mám k jiným MJX heli) ale GR146 /3xAA
i když tohle by aspoň šlo aspoň snadno vyměnit za jednu Li-Ion/
http://www.mjx-helicopter.com/mjx-f48-f648-f-48-shuttle-rc-helicopter-4ch-flybarless-system-with-gyro.html
b) Hmotnost-38,5, Průměr rotoru-225mm, tedy něco mezi hala/outdoor ( grafika porovnání s jinými modely heli MJX =
http://rcjetmodely.cz/cz/mini-vrtulniky/1024-mjx-f48-f648-zeleny-rtf-rc-mini-vrtulnik-4-ch-24-ghz.html
http://www.yousky7.com/MJX-F48-helicopter-F648-MJX-F48-parts-F648/Index.html
Prostě nevím. Bude to muset uzrát. Jinak mne lámou i dva jiné MJX extrémy IR, indoor, MJX T53 (navíc ovládání kamery oproti
T38 za +240 Kč. Škoda, že není shodná mechanika s něčím co má 2.4 GHz). A opačný konec dle velikosti MJX T 55.
Průměr hlavního rotoru: 515 mm, Délka trupu: 640 mm, Výška: 315 mm, Hmotnost včetně baterie: cca 630g
Oboje z hlediska ovládání 3ch (3.5 ch se započtením kamera ON/OFF).


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku II.
PříspěvekNapsal: sob 25.07.2015 12:04 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.3.2013
Příspěvky: 468
Bydliště: Blansko
ja mel F-48 a i FX-067C i F-49 se stridakama i F-45....

vse muzu posoudit tak se ptejte

F-45 nebo F-49 jsou liny a nelitavy heli....k flybyru se uz nikdy nevratim(natoz ke koaxu)......takze uz jedine bezpadlo

F-48 je paradani a hodne zabavna akorat me na ni stvalo ze po cca mesici odchazi motor-letam kazdy den i nekolikrat a ze ma malej dosah...pak ztrati signal a muzej ju jit hledat pac pipak se k ni neda pripojit

a stejne jsem chtel neco vetsiho a jedina rozumna volba byla na FX-067C...vypada moc pekne a lita suprove......stabilitu ma jako koaxial a ja se litat i par cm nad zemi a vzlety jsou diky elektronice naprosto plynule a kolme.
A kdyz chtes za to poradne zatahnout tak se rozleti jak sutr a umi to stejny jako mala F-48 akorat se vse deje ve vetsim......ale samo mam na ni taky par vytek.....je celkem lehka takze se silnym vetrem se stejne nedokaze poprat ale ja blazel lital pomale i za vichrice a to sem drzel plnej knedlik dopredu a heli stala na miste......
a pokdu chcete pripojit strid.motor musi se pouzit konvertor signalu protoze na desce neni primo vystup THRO

Po FX-067C jsem si postavil vlastni heli a ted je to zajimave......

telo jsem pouzil z velke MJX T-40 a elektroniku z FX-070C....je to bezpadlova jednorotorova heli ktera funguje na 3S a je tezsi takze vitr neni problem....
Je to velke jako heli 450 a lita paradne a pritom stabilni......
s tim ted litam


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F45 - Vše o tomto vrtulníčku II.
PříspěvekNapsal: sob 25.07.2015 17:06 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7416
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
milagros píše:
muzej ju jit hledat pac pipak se k ni neda pripojit

Jde pípák připojit na některé MJX? Jaký? Jak? F48 je jediná flybarless u MJX ? Nebo víš o další, třeba i brandované?
F48 dosah: cca 40 m. Myslíš, že je to víc výkonem GR146? Citlivostí desky nebo obojím?
Jaký mají dosah jiné heli s GR146?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 654 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 44  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz