Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: MJX F-49 jak poznám originál?
PříspěvekNapsal: úte 02.12.2014 20:08 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 2.12.2014
Příspěvky: 2
Ahoj,

prosím vám poradil by mi někdo jak zaručeně poznám originál model vrtulníku MJX F-49 od výrobce za nízkou cenu v eshopu? Vím, že F-45 se prodávali neoriginální. Nerad bych někomu nalítnul. Děkuji Vám za pomoc

(Cena na eshopu je asi 1580.- Kč)


Ahoj.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: MJX F-49 jak poznám originál?
PříspěvekNapsal: úte 02.12.2014 22:39 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 2.8.2011
Příspěvky: 445
Bydliště: Černovice u Tábora
Obrázky: 2
Já ho kupoval v létě tchánovi na Raráškov.cz i s kamerou. Nevím teda jak má vypadat čínskej originál a falsifikát... :D Ale můžu říct jedno. Za ty prachy to je opravdu pěkně zpracovaný a lítající 4kanál. Co od něj je očekáváno,to si myslim plní. + možnost upgradu na střídáky. Určitě bych se ho nebál i z RcKingu. Na jejich videorecenzi jsem ho koupil. Když to porovnám s Walkerou CB180Z co jsem měl,tak lituju,že jsem jí kdy kupoval. Doba jde dopředu a letové vlastnosti jsou nesrovnatelné. A těch peněz co mě stála... Dneska mám Rexíka,ale tohle mě opravdu mile překvapilo,že to lítá a hlavně je to otloukánek co vydrží dost hrubý zacházení. Pro nenáročnýho pilota co chce tenhle typ heli je to fajn.

_________________
Přístroj, který je pod proudem, vypadá stejně jako ten, který není, jen je jiný na dotek. :D


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Zkušenost s F-49.
PříspěvekNapsal: sob 27.12.2014 16:01 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 27.12.2014
Příspěvky: 1
Ahoj. Rozhodl jsem se pořídit pro začátek vrtulník od MJX. A chci se zeptat, jestli má někdo zkušenost s F-49. Měl by to být nástupce F-45.
Díky za Vaše názory a zkušenosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost s F-49.
PříspěvekNapsal: sob 27.12.2014 16:03 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2009
Příspěvky: 3
Je tu o tom dost napsáno, stačí použít tlačítko hledat........


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost s F-49.
PříspěvekNapsal: ned 28.12.2014 18:14 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 2.12.2014
Příspěvky: 14
Bydliště: Jaroměř (kousek)
Čau, mám F-49 B (střídavý motor na hl. rotoru).
Je to muj první vrtulník, celkově jsem s ním spokojenej:

hodně pádů přežije (max. ohnutý vahadla)
dá se snim lítat i při menším větru

Jediný co mě dost štve, že mě dneska odešel už po 2. zadní motor, reklamovat se mě to už moc nehce (14dní bez lítání), nevim, ale tohle nemaj moc vyřešený.
První mě odešel už 10 dní po nákupu (cca. 10 baterek) a ted druhý (cca. po měsíci od opravy)
Přemýšlím, že si koupim zadní střídavý motor, ale zase se mě do toho nechce dávat dalších 700Kč, když to je v záruce!!


Jinak jestli začítáš jako já, tak si myslím, že tento model na naučení stačí. (mám i simulátor, tam trénuju když je -10°C s T-REXem 550) :)

_________________
MiniProtos, Futaba 8J, Phoenix 5, DJI Phantom 2 Vision+ F320


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost s F-49.
PříspěvekNapsal: pon 29.12.2014 11:32 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.3.2013
Příspěvky: 468
Bydliště: Blansko
je to dobrej vrtulnik na zacatky......hodne toho vydrzi a kdyz si to umis upravit tak i pekne lita......
kdyby nekdo chtel tak mam na prodej hooodne upravenou F-49...oba dva stridavy motory,zvedly ocas,upravenou cykliku,vahadla atd.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost s F-49.
PříspěvekNapsal: pon 29.12.2014 17:43 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 9.9.2012
Příspěvky: 160
Bydliště: Nové Město na Mor.
Mam sice f-45, ale je to skoro stejne... Original motory jsou naprosta tragedie a cim driv vymenis za stridaky tim lip... Me zadni motory odesly po 3 baterkach,dalsi po 10ti a treti po 6ti baterkach. Hlavni odesel po asi 50ti baterkach... A pokud nenakupujes v cine,tak te lituji,protoze u nas jsou motory o dost drazsi a myslim,ze i nevyreklamovatelne. Ale jinak to nejsou uplne spatne stroje,jen nesmis prekrocit urcitou rychlost,protoze pak se f-45 stava neovladatelnou a jde k zemi at packujes,jak packujes. Ale treba to je u f-49 lepe resene.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost s F-49.
PříspěvekNapsal: úte 30.12.2014 15:47 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.3.2013
Příspěvky: 468
Bydliště: Blansko
F-49 je lepsi nez F-45 protoze to tolik pri rychlosti nepada.......s F-45 se proste neda nic udelat ale u F-49 to jde......teda jen padaci jev se tam tolik neprojevuje ale je tam,ale jde zachranit.......ale proste stabilita,ovladatelnost,chova se to presne tak jak packujes....vsechno je na ni lepsi....ale musis dat oba stridaky......jinak to nema cenu.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MJX F-49 jak poznám originál?
PříspěvekNapsal: pon 16.02.2015 11:15 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 2.12.2014
Příspěvky: 2
No všude čtu právě, že na trhu je spouta F-49, které se tváří jako, že jsou F49 MJX, ale není to original od MJXka...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost s F-49.
PříspěvekNapsal: čtv 19.02.2015 20:28 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 29.1.2015
Příspěvky: 40
ahojda . take se podělim o skušenosti s timto poletovadlem . Možna někoho urazim a někdo se mnou nebude souhlasit ale hodně předraženy kram . už že někdo prodavá dilo pod označenym mjx F 649 je zavadějici a na strankach výrobce nejde nalezt . opět nějaky majštr tryk . proč jsem to forum nenašel dřiv . skuste najit pravého výrobce možna to někomu ušetřite penize a trapeni. Je to čina ale ne mjx rc .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost s F-49.
PříspěvekNapsal: pát 20.02.2015 11:10 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2009
Příspěvky: 3
No myslím, že to je jen jiné označení pro tentýž výrobek, třeba pro jiný trh, že by číňan kopíroval číňana ? Ty dražší třeba za 2500 bude zase tryk prodejce jak dostat víc peněz za stejnou věc :) Kamarádka má tento typ za 1900 Kč a normálně to funguje bezproblémů. Jde hlavně o to za tu cenu nečekat zázraky. Podívejte se na ceny kvalitních třeba 6ch vrtulníků to je zcela někde jinde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost s F-49.
PříspěvekNapsal: pát 20.02.2015 17:13 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 29.1.2015
Příspěvky: 40
kolik bateri vylitano :?:už se pořešil jiny stroj za cenu srovnatelnou s timhle. a možna už zalitnu i osmičku . a pravda je vše popsano mockrat .jen lituji že jsem se nerozhod dřiv. Ale vyrobek na strankach prostě nenalezneš a kdyby jsi něco vyraběl budeš propagovat všechny typy jak na taliři aleF649 prostě ne .logo na listech na vysilačy ale krabice nic vyrobce nic to mi přijde divne . ja mam rc king logo na krabici jx krabice totžna dizajnem s f45tam podobnost konči.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost s F-49.
PříspěvekNapsal: stř 01.04.2015 18:28 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2007
Příspěvky: 186
Zdravíčko.
Taky už nějakou dobu létám F-49. A už asi po páté jsem měnil zadní motorek. Respektive odchází pastorek. Motorek ok, velké ozubení ok,a le vždycky se vymele pastorek :? Nevím čm to je a jak tomu předcházet. Model už skoro nepadá, satne se to i při běžném létání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost s F-49.
PříspěvekNapsal: úte 07.04.2015 9:23 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 29.1.2015
Příspěvky: 40
Ahoj 5 motoru už by se vyplatil střidak žadný pastorky nebo dělaš malou vuli na pastorku a kole. Mě osobně vždy zdechly uhliky a posledni atrakci kdy mi vyšlehly plameny z hlavniho stejnesměrnyho motoru tak je to uzavřena kapitola .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost s F-49.
PříspěvekNapsal: sob 11.04.2015 16:31 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2007
Příspěvky: 186
Tam moc volit vůli nejde. posadíš motor do lože a nazdar šáteček . Nevím no, zda to je chyby konstrukční f-49 nebo mám holt smolíka :roll:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz