Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: RealFlight 6,5 -> 7
PříspěvekNapsal: čtv 17.10.2013 20:02 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 30.10.2012
Příspěvky: 159
Bydliště: Zlín
Zdravím. Jde Vám někomu udělat update z Real Flight 6,5 na Real Flight 7?

_________________
Goblin 700 3Digi, Goblin 380 3Digi, NeXt RC
Futaba T14SG


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: RealFlight 6,5 -> 7
PříspěvekNapsal: pon 06.01.2014 10:40 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 5.10.2008
Příspěvky: 2789
Bydliště: Cesko
Tentu upgrade se musí koupit. Není to zadarmo.

_________________
bavarianDemon 3X a 3SX
SAB Goblin + JETI DS16 + XNova motor + Kosmik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RealFlight 6,5 -> 7
PříspěvekNapsal: pon 06.01.2014 11:09 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.8.2005
Příspěvky: 4945
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
Stojí verze 7 za koupení? Nebo tam přidali jen další modely a realita a funkčnost je stále stejná?
Mám 5.5 a moc nadšený z ní nejsem. Zlobí mě zejména model jakým je vnímán prostor. Jednoduše, skoro nikdy nevím, kde jsem. Jen to vždy tuším. U AFPD to bylo mnohem přirozenější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Realflight 7
PříspěvekNapsal: úte 21.10.2014 19:20 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2012
Příspěvky: 63
Bydliště: Zlín
Za chvíli jsou tady dlouhé zimní večery a přemýšlím, jestli jít do Realflight 7. Mám Phoenix a nevím jestli pro letadla by to bylo lepší. Líbí se mi třeba air race apod. Máte někdo zkušenosti s oběma a můžete porovnat?
Michal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Realflight 7
PříspěvekNapsal: úte 21.10.2014 22:34 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.10.2005
Příspěvky: 231
Bydliště: Kostelec u Jihlavy
michal78 píše:
Za chvíli jsou tady dlouhé zimní večery a přemýšlím, jestli jít do Realflight 7. Mám Phoenix a nevím jestli pro letadla by to bylo lepší. Líbí se mi třeba air race apod. Máte někdo zkušenosti s oběma a můžete porovnat?
Michal

Mám Realflight již něco přes rok a nedám na něj dopustit. S Phoenixem zkušenost nemám, ale Realflight je určitě výkonostně někde jinde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Realflight 7
PříspěvekNapsal: stř 22.10.2014 8:01 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2006
Příspěvky: 2695
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 7
Tohle mam opravdu rad. Napises, ze Phoenix nemas, ale vis, ze Realflight je uplne nekde jinde. Muzes nam osvetlit, jak to vis, kdyz to sam nedokazes porovnat?

Realflight je jeden z mala simulatoru, ktery se mi do ruky nedostal. Dokazu porovnat AFPD, Phoenix a Aerofly 5.5. Ani jeden se nema za co stydet. Na vrtulniky se mi zdal ale nejvernejsi Phoenix. Letadla mi "nevadila" ani v jednom z nich.

Vseobecne mi prislo, ze clovek musel trosku pridat lehky vitr (nebo jine rusive pocasi) do prostredi a pak to bylo hodne blizko realu. Bez vetru to vse viselo a letalo az moc presne.

Phoenix se za posledni dobu dost zmenil. Nekteri to vnimaji pozitivne, nekteri negativne. Ja to beru tak, ze se snazi dohnat konkurenci pridavnymi prvky, ktere tam jeste pred rokem a pul vubec nebyly. A to spolu s sebou nese nejake mouchy :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Realflight 7
PříspěvekNapsal: stř 22.10.2014 8:23 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.8.2005
Příspěvky: 4945
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
Mohu srovnávat AFPD a RF5.5. RF7 neznám a po zkušenosti s RF5.5 se mi moc nechce platit za update.

V AFPD byl let ve foto prostoru přirozenější i když to byl o několik generací starší simulátor. Vždy jsem věděl, kde jsem.

Nevím, čím to je a neumím to kvantifikovat, ale v RF5.5 ten pocit nemám. Tam je létání takové nějaké jiné než reálné. Řekl bych, že fotorealistický prostorový model není zrovna povedený. Prostorový model namalovaný, je ještě horší. Musím se hodně nudit, abych v zimě RF někdy zapnul. Nebaví mě to s ním.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Realflight 7
PříspěvekNapsal: stř 22.10.2014 14:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
RF7 mám , no hlavně na heliny, musím uznat , že phoenix se po přechodu na verzi 5 v helinách dost pokazil. Je to takový vleklý , až nepřirozeně tu helinu musím nutit k letu. V RF7 jsou heliny takový lehčí a svižnější , podobnější reálu. Air-race jsem taky jen tak prubnul , a pak jsem u toho hodinu proseděl , je to docela zábava.

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Realflight 7
PříspěvekNapsal: stř 22.10.2014 15:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 21.2.2006
Příspěvky: 475
Bydliště: Rakovnicko
Pánové můžu se zeptat zda máte zkušenosti s aerofly RC7? Jak je na tom proti ostatním? Případně nějaká kritika?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Realflight 7
PříspěvekNapsal: čtv 23.10.2014 14:43 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.9.2014
Příspěvky: 14
Bydliště: Most - SKY CLIMBER
na JINU maji ten RF 6.5 za slusny penize i s ovladacem. Mel jsem moznost jsi ho zahrat - je tam cca 150 modelu , docela dost vrtulniku.

odkaz na jino - http://www.jino.cz/realflight-6-s-inter ... 10087.html

Jinak zde si muzete zdarma RF 6 vyzkouset - má to cca 300 mb jsou k dispozici 4 modely a dve letiste.

http://www.realflight.com/it/free-rf6-demo.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Realflight 7
PříspěvekNapsal: čtv 23.10.2014 15:52 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.8.2005
Příspěvky: 4945
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
Jde o to, co od RF kdo očekává. Jestli to je bráno jako hra, tak je to zajímavé.
Jestli to má být bráno jako simulátor, tak ve verzi 5.5 mě to moc neoslovilo, verzi 6 jsem viděl taky a pocit byl stejný. Starý AFPD byl na tom lépe. Verzi 7 neznám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Realflight 7
PříspěvekNapsal: ned 26.10.2014 9:07 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2012
Příspěvky: 63
Bydliště: Zlín
Když porovnávám funkce a možnosti (teď nemyslím kvalitu simulace, to nedokážu posoudit) tak mi přijde, že Phoenixu ujíždí vlak. RF nebo poslední Aerofly mi přijde, že jsou už trošku někde jinde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Realflight 7
PříspěvekNapsal: ned 26.10.2014 9:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2014
Příspěvky: 727
Bydliště: Přerov, Czech Reuplic
michal78 píše:
Když porovnávám funkce a možnosti (teď nemyslím kvalitu simulace, to nedokážu posoudit) tak mi přijde, že Phoenixu ujíždí vlak. RF nebo poslední Aerofly mi přijde, že jsou už trošku někde jinde.


Nemůžu si pomoct, ale dlouho lítám Phoenix. Teď jsem vyzkoušel RF6 a musím říct že mi simulace a chování vrtulníku v RF6 přijde reálnější než v Pheonixu 5. Aerofly jsem zkoušel starší verze, vlastně na tomto simulátor jsem začínal. Starší verze nic moc, novou jsem neměl možnost vyzkoušet, nemohu posoudit.

_________________
LOGO 550 SX - Brain // SAB Goblin 380 - Brain // HELI-X V6


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Realflight 7
PříspěvekNapsal: ned 26.10.2014 11:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.3.2010
Příspěvky: 673
Bydliště: Praha 10
Když jsem začínal byla dostupná verse Phoenixu 2,5 vzápětí 3,0, kamarád měl zas adekvátní RF té doby, ale v phoenixu nám vycházel fyzikální model jasně lepší.
Od té chvíle jsem řadu RF ignoroval i když se postupně vyvíjela k lepšímu. Když se nyní podívám s odstupem času na RF a porovnám seznam modelů, tak mi s realitou nenabízí téměř žádný model. Výběr heli krom pár Thuder Tiger a doslova jednoho T-Rexe je na posouzení reality simulátoru nějak málo ne!
Naproti tomu Phoenixrc má nespočet licencí výrobců továrních modelů jako E-Flite, Multiplex, JR, ParkZone, Hangar 9, které jsou u nás snadno dostupné, je tedy možné spravedlivě s čím porovnat chování fyzikálního modelu.
To je můj pohled v rychlosti na oba simulátory.

RF http://www.realflight.com/aircraft-flyi ... tlist.html
http://www.realflight.com/megapacks/ind ... rettyPhoto

PRC http://www.phoenix-sim.com/models.asp

_________________
http://petsild.rajce.idnes.cz
T-Rex450Pro,MCPXBL,P-51,Pulse1600,F-16,L-39Vasafan 65,Xeno,BF-109
DX7


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Realflight 7
PříspěvekNapsal: ned 26.10.2014 12:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2014
Příspěvky: 727
Bydliště: Přerov, Czech Reuplic
petsild píše:
Naproti tomu Phoenixrc má nespočet licencí výrobců továrních modelů jako E-Flite, Multiplex, JR, ParkZone, Hangar 9, které jsou u nás snadno dostupné, je tedy možné spravedlivě s čím porovnat chování fyzikálního modelu.


Nechci se přít, každému může vyhovovat něco jiného. Ale počet modelů kvalitu simulátoru nedělá, nebo snad ano?

_________________
LOGO 550 SX - Brain // SAB Goblin 380 - Brain // HELI-X V6


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz