Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 14.07.2014 8:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.10.2012
Příspěvky: 1539
Bydliště: Kladno
Mas spravne smer vrtulky a gyra. Nizky zisk gyra. Jde vsechno z lehka zadne drhnuti.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 14.07.2014 11:45 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.11.2011
Příspěvky: 405
Bydliště: JBC
Obrázky: 13
borat píše:
..Nenápadná vás v čem by mohl byt problém???

Uplně nejlepší a nejrychlejší by bylo , kdyby ti na vrťas mrknul a seřídil modelář - vrtulníkář.Takže si vyplň bydliště ,jestli to neni tajný a určitě se tu najde někdo z tvého okolí , kdo ti rád pomůže a ledacos ti i vysvětlí.
V první řadě by nebylo od věci si o této problematice něco přečíst a nastudovat , protože jestliže to myslíš vážně , tak bez znalostí jsi stejně studenej.
Ale to je tvá věc..
A k té velikosti heli 600 , jestli nejsi dostatečně solventní, tak se do toho ani nepouštěj - ušetříš si spostu peněz.Jedna věc je vrťas si pořídit a druhá věc je ho provozovat a opravovat.A že s nim křápneš o zem na to bych si i vsadil.
To je můj názor ale nenutim ti ho..

_________________
Skyfun pulse projekt a pár poletuch


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 14.07.2014 11:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Plzeň, CZ
Dáva píše:
Uplně nejlepší a nejrychlejší by bylo , kdyby ti na vrťas mrknul a seřídil modelář - vrtulníkář.Takže si vyplň bydliště ,jestli to neni tajný a určitě se tu najde někdo z tvého okolí , kdo ti rád pomůže a ledacos ti i vysvětlí.
V první řadě by nebylo od věci si o této problematice něco přečíst a nastudovat , protože jestliže to myslíš vážně , tak bez znalostí jsi stejně studenej.
A k té velikosti heli 600 , jestli nejsi dostatečně solventní, tak se do toho ani nepouštěj - ušetříš si spostu peněz.Jedna věc je vrťas si pořídit a druhá věc je ho provozovat a opravovat.A že s nim křápneš o zem na to bych si i vsadil.


Přesně tak. Baterie, nabíjení, náhradní dily ... a nehody .... pokud uvažuješ o koupi heli po 5000,- na x krát tak se do toho vůbec nepouštěj. Nech si rozlétat někoho poblíž tu stávající 450 a trénuj.

_________________
Spirit System (Spirit W1, GTR & others)
Spirit Wave & JETI DS 12
http://www.habada.cz


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 14.07.2014 12:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2007
Příspěvky: 1222
Bydliště: Zápy - Brandýs nad Labem
Jak jiz bylo receno. Podle dotazu jsi zacatecnik a nemas ani serizeneho toho Bleda.
Ono nema smysl kupovat heli po castech.
Treba T-REX 600 se da koupit jako kit a pote si tam dodas svou vybavu. Pokud ale chces mermomoci velikost 600, radeji kazdy mesic stradej tech 5000 do prasatka a za pul roku si kup komplet heli. S velikosti 600 pocitej investici tak nekde kolem 25000 abys mohl poprve do vzduchu. To ze kit HK vypada levne je jen na papire. Aby jsi ho rozletal tak do toho stejne zahuci 20k a potom dalsich 5k na vymenu nekvalitnich dilu.

Vim o cem mluvim jelikoz mam dve HK 500 a s jednou nelitam jelikoz me nebavi a neni to jak s tou druhou na ktere zustali pouze bocnice trubka a kabinka. Zbytek je stejne v originalu.

Ted litam spalovaci TT Raptor 60 a vim ze pad by me stal polovinu vyplaty.

Dale velikost 600 byla lepsi na spalovak. Ono to na 6S je takove shnilejsi a lepsi je do toho dat aspon 8S tak si to spocitej i v provozu.

Lepsi nez velikost 600 je velikost 550 a nebo potom jiz 700.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 14.07.2014 12:52 
Mazák
Mazák

Registrován: 12.10.2012
Příspěvky: 603
Bydliště: Praha 6 ČR
borat píše:
Vše v velí je originál jen jsem odkoupil par hliníkových dílu...

Nenápadná vás v čem by mohl byt problém???

Napadá, jak už bylo řečeno, je to špatně seřízené

_________________
MCPX-BL, blade 130x,trex 500, trex 550 dominator, dx7


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 14.07.2014 17:17 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 29.6.2014
Příspěvky: 29
Bydliště: Pozořice
Jak maji byt natočený zadní rotorové listy??? Nožem dopředu nebo jako u hlavního rotoru nožem (užší stranou)

dozadu???

Nemá někdo cz návod k tomuto vrtulníků???


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 14.07.2014 17:52 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 29.6.2014
Příspěvky: 29
Bydliště: Pozořice
hates píše:
Jak jiz bylo receno. Podle dotazu jsi zacatecnik a nemas ani serizeneho toho Bleda.
Ono nema smysl kupovat heli po castech.
Treba T-REX 600 se da koupit jako kit a pote si tam dodas svou vybavu. Pokud ale chces mermomoci velikost 600, radeji kazdy mesic stradej tech 5000 do prasatka a za pul roku si kup komplet heli. S velikosti 600 pocitej investici tak nekde kolem 25000 abys mohl poprve do vzduchu. To ze kit HK vypada levne je jen na papire. Aby jsi ho rozletal tak do toho stejne zahuci 20k a potom dalsich 5k na vymenu nekvalitnich dilu.

Vim o cem mluvim jelikoz mam dve HK 500 a s jednou nelitam jelikoz me nebavi a neni to jak s tou druhou na ktere zustali pouze bocnice trubka a kabinka. Zbytek je stejne v originalu.

Ted litam spalovaci TT Raptor 60 a vim ze pad by me stal polovinu vyplaty.

Dale velikost 600 byla lepsi na spalovak. Ono to na 6S je takove shnilejsi a lepsi je do toho dat aspon 8S tak si to spocitej i v provozu.

Lepsi nez velikost 600 je velikost 550 a nebo potom jiz 700.


Mohl by jsi mi prosím na kolik by cca vyšel ten hk 700???


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 14.07.2014 18:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.11.2010
Příspěvky: 1250
Bydliště: Anglie, nebo Svitavy
Borat: asi takhle, nechci ti krivdit ani se te nejak dotknout, ale dle tvych dotazu si myslim ze toho moc nevis, jak si daleko s letanim? letel si s tim bladem nekam? mas nejaky simulator? Ten vrtulnik neni spatny, ale musi byt spravne serizeny, jako kazdy, kupovat heli po castech je nesmysl, vyjde te to na jednou tolik, bud si zajdi na letiste za vrtulnikari ve tvem okoli, urcite najdes nekoho i tady na foru, nebo cti cti a zase cti, pripadne koukej na videa na YT jak se vrtulnik serizuje. Treba to jak maji byt otocene listy by ti melo byt jasne jen kdyz se na to podivas, musis chapat princim proc vrtulnik leti, jak se ridi a presne vedet kdyz necim pohnes na radiu co se ma kam pohnout na vrtulniku

druha moznost je, ale neco to stoji a silne to nedoporucuju, ze si to nechas nekde seridit a az spadnes nebo budes mit zas nejakej problem tak jim to zas das, je to dle me ale nesmysl, stoji to penize a myslim ze vedet a umet serizovat vrtas, je vlastne cast letani

jina vetsi heli tvuj problem neresi a uz vubec ne HK, na to musis mit nejen znalosti ale i trpelivost :D

_________________
Nezlob se Béďo, já mám dneska špatnej den


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 14.07.2014 18:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2011
Příspěvky: 1040
Bydliště: Šurany
Obrázky: 7
Ty to nechces pochopit? Heli a vybava su len jedna suma ale vybava a crashe su dalsie naklady a nie male. Kazda rana pri heli 700 ta bude stat minimalne 100€ ale skor 200 - 400€. Ked pocitas kazdu korunu tak nad 700 alebo 600 ani nerozmyslaj. Daj dokopy tu 450 co mas k tomu treningovy kriz a trenuj a ked budes vediet lietat so 450 tak potom uvazuj nad 600 alebo 700. Ked niekoho trafis so 450 tak bude mat modriny ale 700 je vazne zbran.

_________________
T-Rex600E@Spirit T-Rex600N@Spirit T-Rex450@Spirit RaptorG4E720@Spirit Chase360@Spirit


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 14.07.2014 18:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2011
Příspěvky: 1040
Bydliště: Šurany
Obrázky: 7
Nikto ta tu nechce odradovat alebo strasit ale vsetko su to rady z praxe. Tak im ver lebo si natlces hubu ako vela ludi co su tu a but im nemal kto poradit ked zacinali alebo si poradit nedali. Sam ked som zacinal tak som dostal nafackovane od 450 a od 600 by som facku urcite nechcel. Heli su krasny konicek ale onic menej nebezpecne ako strelne zbrane.

_________________
T-Rex600E@Spirit T-Rex600N@Spirit T-Rex450@Spirit RaptorG4E720@Spirit Chase360@Spirit


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 14.07.2014 18:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.5.2011
Příspěvky: 687
Bydliště: Golčův Jeníkov
V čem může být problem, že se heli točí okolo osy ?? No máš blbě nastavený gyro, nefunguje ti servo, nebo sis přehodil gyro z headlocku do normalu..

BTW kolik chceš do té 600 vrazit ?? Nebylo by lepší si nejdriv koupit bezpádlo do 450 ?
Bud 450x nebo si kup AR7200BX a bezpádlovou hlavu..

Tohle bezpádlo pak mužeš s klidem použít na jinou heli, navíc 450 3D a 450x má téměř všechny díly stejný (kromě hlavy)..

Podle toho co říkáš, mám divný pocit, že zaletnutí HK600 se bude rovnat návštěvě na pohotovosti :\


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 14.07.2014 18:38 
Mazák
Mazák

Registrován: 12.10.2012
Příspěvky: 603
Bydliště: Praha 6 ČR
Mohl by jsi mi prosím na kolik by cca vyšel ten hk 700???[/quote]
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... r_Kit.html to není vše najdi si ještě tříosou jednotku, regulátor, serva,motor a ostatní věci, a zrovna ty nejlacinější nebudou OK, nikdo ti neřekne kolik by to stálo,rozdíl může byt i TŘÍ AŽ PĚT TISÍC i vice snaž se hledat sám, i já ti nebudu vyhledávat ceny a sčítat je,když nevím co chceš a co se tobě bude líbit a kde najdeš lepší ceny. třeba serva jsou za 500kč ale také za 8000kč to jsou špičková. najdi si někoho kdo ti poradí a napiš odkud jsi třeba se někdo ozve. a začni s tou 450, než uděláš první osmičku, věz že to nebude za měsíc nebo i déle.

_________________
MCPX-BL, blade 130x,trex 500, trex 550 dominator, dx7


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 14.07.2014 18:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.3.2011
Příspěvky: 1826
Blog: Zobrazit blog (1)
to:borat - než budeš dál jakkoliv přemýšlet jak dál, zajeď na nějakou heli akci, třeba sem:
download/file.php?id=36900&mode=view
za pár dnů se dovíš víc než zdlouhavým vyptáváním a věř mi, že investice vložena do tohoto víkendu, bude pouze malá finanční špička ledovce, pokud půjdeš do heli velikosti o jaké přemýšliš :mrgreen:

_________________
AGILE 7,2/ AGILE 5.5/ DEVIL 420/ T-REX 500PRO-Sportline/ RJX X-TRON 500/ EXTRA 300/ FPV QAV 210/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 14.07.2014 19:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2007
Příspěvky: 1222
Bydliště: Zápy - Brandýs nad Labem
K financim a velikosti 700 asi takhle. Porizovaci cena min 35k v t-rex u goblihy bych v pohode byl na 70k a proto ji nemam. No a to je spicka. Znam cloveka, kterej za 7 dni v tydnu prastil velikosti 700 2x a byl v tom za cca 35k v dilech.
A o hk velikosti 700 (assault) ani nepremyslej pokud nevis co delas a cim to osadit a jak to nastavit nemyslim si ze je to z extra kvality.

Kdyz jsem poridil prvni heli velikosti 700 uz jsem umel litat lehkou akro s velikosti 500 a byl jsem klidnej. Kdyz jsem ale poprve roztacel tu velkou obludu tak jsem mel curky po zadech a byl jsem rad ze v okoli nikdo nebyl.
Zajed si na nejakou akci a ptej se co te zajima. Klidne tam vem tu 450 at ti ii nekdo ukaze seridit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 14.07.2014 20:23 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 29.6.2014
Příspěvky: 29
Bydliště: Pozořice
Já děkuji za všechny rady všem...

Situace je taková: létal jsem s letadylkem corsair hobbyking pqk jsem čistě náhodou dostal 3ch vrtulník upper 811 ale to bylo spíše obtom lam chtěl letět on.... Tak jde si pořídil ten blade... O vrtulnících nevím vůbec nic....

Ten blade mi nastavoval jeden známý co staví vrtulníky ale ve spěchu moc se mu s tím nechtělo dělat... A on mi řekl at to prodám ze drahé díly a koupim HK a čím větší tím lépe ovladatelný tak jsem se rozhlížel po hobbykingu a proto ta původní otázka....


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz