Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Takže asi tak , co by jste brali vy ?
LOOP 74%  74%  [ 14 ]
HACKER Sbach 1200 26%  26%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 19
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: stř 26.03.2014 15:18 
Mazák
Mazák

Registrován: 23.2.2012
Příspěvky: 573
Bydliště: Hradec nad Moravicí
K elektronice , modely mají téměř stejné požadavky , serva a regl jsou v pohodě , ale opět bude největší problém vybrat motor , jaký by jste mi z hobbykingu doporučili s ideální cenou do 25 dolarů . Díky


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: stř 26.03.2014 15:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.12.2009
Příspěvky: 573
Bydliště: Rakovník
Do Sbacha tento http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... Motor.html a vrtule 12/6 nebo http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... Motor.html a vrtule 11/5.5.
Do Loopa bych dal kousek větší, 3542/1000 ot/v taky nějaké Sk3.
Mám ještě motory NTM a ty se hodně hřejou tak ty ne...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: stř 26.03.2014 15:28 
Mazák
Mazák

Registrován: 23.2.2012
Příspěvky: 573
Bydliště: Hradec nad Moravicí
Nefungujou mi ty odkazy . Teď jsem se koukal na turnigy park 480 1020 kv , z chatu mi napsal , že i na 3s utáhne vrtuli 12x6 , to by bylo v pohodě .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: čtv 03.04.2014 7:28 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 31.3.2014
Příspěvky: 26
Mel jsem moznost vyzkouset sbacha a myslim ze jsem se rozhodl. Za ty prachy pecka...

Mrkni na: http://www.hobby-test.com/aktualne-sbach-342.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: čtv 03.04.2014 16:40 
Mazák
Mazák

Registrován: 23.2.2012
Příspěvky: 573
Bydliště: Hradec nad Moravicí
Je to úplně jiné letadlo :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: čtv 03.04.2014 16:44 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2011
Příspěvky: 465
Bydliště: Mělník
Mic-74 píše:
Deskáč je dobrej na nácvik 3d mám metrovku od VA-Triniti, ale stím Sbachem od Hackera si užiju více 120cm/1kg má větší rozptyl rychlostí.
Dělám to tak že se něco naučím na metrovce, a pak to zkouším s Sbachem.
Provedení Sbach o Hacker je v pohodě, barva taky, nic se neloupe.


Samozřejmě jestli chceš letadlo, co vypadá jako letadlo tak ty prostorové trupy od Hackera jsou celkem hezké, jen bych si dovolil k tomuhle komentáři poznámku:
Právě proto že máš na 120cm/ 1kg tak máš menší rozptyl rychlostí než na 120cm/700g jako o RCF. Měl jsem možnost vidět letový projev SBacha a musí se držet dost na rychlosti, narozdíl třeba se Sučkem nebo Sbachem od RCF které má kolem 650g je možné letět na menší letové rychlosti, ale zároveň motor dokáže dostat letadlo do stejné rychlosti jako když to má 1kg. Samozřejmě i akcelerace je lepší, to se v zachraňování u země docela hodí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: úte 15.04.2014 16:28 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Kamarádi,modeláři,dejte prosím vědět,jak vám ten Sbach od Hackera lítá,ať už ten 1000 nebo 1200mm.Kolega,pokročilejší začátečník by si ho rád pořídil,ale chce to nějakou recenzi.Já teď ůspěšně krotím Extru od Va models,jak už jsem psal,je to vynikající éro,ale chce to i jiné éro od jiného výrobce,ať můžeme porovnávat.Předem moc dík i za kamaráda! :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: úte 15.04.2014 16:48 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 4.10.2011
Příspěvky: 97
Ahoj,já mám Yaka 55:
http://www.rcalbum.cz/model/7036-yak-55.html
jsem s tímto modelem spokojen,celkem levný,není to plackolet,vejde se do fabie na zadní sedačky,výrobce výřezů zde:
http://www.brixi-model.cz/?26,yak-55


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: sob 03.05.2014 9:41 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 5.1.2014
Příspěvky: 96
Obrázky: 5
Citace:
Pelikan Scout ( změnil bych regl a rovnou i serva )


Serva možná, ale regl tam mam origo STmodel 40A, ten bych neměnil.
Scout je takové letadlo dodělej doma, ale za 3200kc je to kompletně vybavené letadlo, cena je dobrá. Serva jsem musel zalepit a serva vyskovky a smerovky prichytit každé jedním šroubem, teď drží. Podvozek, tak to je kapitola sama o sobě. Myslím, ze jsem ho vyřešil perfektně, vyříznul ho, vlepil na epoxy 3mm duralovou desticku v podobě motýla a navrch jeste přilepil sklotextit 2mm. Udělal 4mm závity a teď tam mam uhlíkový podvozek za 30kc a kolečka 65mm. Scout lítá výborně, je to MX2 od STmodel, ale má jiné samolepky, křídlo na převoz demontuju, je to na to uzpůsobené. Ma slušný výkon, rychlost, lítá skvěle, vyhovuje mi, ale podvozek je třeba předělat.



http://martytorx.rajce.idnes.cz/Scout

U fotek je i stručný popis...

_________________
Nakonec, každý ať si lítá jak chce.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: sob 03.05.2014 12:05 
Mazák
Mazák

Registrován: 23.2.2012
Příspěvky: 573
Bydliště: Hradec nad Moravicí
Já už mám toho Loopa a řeknu vám, to je parádička , perfektní stroj , dvě malé chybičky u stavby se vyskytly a potom na tom moc nedrží barva , ale co je to EPPčko a lítá krásně .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: pon 30.06.2014 14:27 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.8.2009
Příspěvky: 208
Bydliště: Kopřivnice
Zdravím všchny. Začínám s EPP akrobatem. Koupil jsem od RCF extru330. Chcí začít stavět. Koukal jsem na návod stavby a hned druhý krok je vzít křídla + výškovku a přeložit ovládací části a zatížit je. Zřejmě je to z důvodu, aby pak ovládané plochy lépe chodily. Mám strach, že když to takhle uplně přeložím, že mi praskne spoj mezi křídlem a křidélkem. Zkoušel jsem to a už jsem slyšel křupnutí...v jedné časti už spoj praskl. Překládat či ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: pon 30.06.2014 15:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.6.2013
Příspěvky: 1248
Bydliště: Ostrava
arnie69 píše:
Koukal jsem na návod stavby a hned druhý krok je vzít křídla + výškovku a přeložit ovládací části a zatížit je. .... Zkoušel jsem to a už jsem slyšel křupnutí...v jedné časti už spoj praskl. Překládat či ne?


Tak ja sice stavel zatim jen Hotwinga a Cracka Jaka, kazdopadne sem to prehybal a nechal prehnute. Prave u Hotwinga sem to v prvni fazi neudelal a servo melo co delat, aby s tim hlo. Pokud je to dobre vyrobene, tak by to nemel byt problem, prehnutim na spravnou stranu se EPP spojeni neublizi.

_________________
Xenomorfus
Traxxas,Absima CR4T,Hotwing,Crack Jak-55,150cm Mlok,P-51D,Stuka
Si vis pacem, para bellum


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: pon 30.06.2014 15:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.12.2009
Příspěvky: 573
Bydliště: Rakovník
Zrovna stavím od RCF metrovku Edge a nechal jsem to přehnutý do druhého dne, při ohýbání nic nepraskalo.
Na tu Extru jsem taky koukal, ale zdál se mi malej rozdíl v čitelnosti (v barevnosti) mezi břichem a zádama, podle fotek.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: pon 30.06.2014 17:36 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.8.2009
Příspěvky: 208
Bydliště: Kopřivnice
Díky za názory :-) Přehnul jsem to, trošku to polupalo, ale myslím, že to bude ok :-) Jsem zvědav, jak půjde stavba. Nikdy jsem akrobata nestavěl.... Dá se to zvládnout za jeden večer i se zabudováním elektroniky? Máte nějaké tipy na co si dát pozor při stavbě? Omlouvám se, že tak otravuji, jen je to můj první epp akro.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: pon 30.06.2014 18:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.6.2013
Příspěvky: 1248
Bydliště: Ostrava
Jak sem jiz psal, mam od nich Jaka (crack), rekl bych, ze jestli s kvalitou nesli dolu, tak to za vecer i s elektronikou postavis. Na zadny problem sem nenarazil a nepredpokladam, ze by "Extra" mela byt v necem vyrazne slozitejsi. Jen snad si dobre rozmyslet, kudy a jak potahnes kabely a jak vyjde teziste vzhledem k umisteni aku a reglu (nejake posouvani asi pak je trochu problem).

_________________
Xenomorfus
Traxxas,Absima CR4T,Hotwing,Crack Jak-55,150cm Mlok,P-51D,Stuka
Si vis pacem, para bellum


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz