Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 810 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: stř 07.05.2014 5:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.9.2013
Příspěvky: 1383
Bydliště: Praha, ČR
Obrázky: 38
pokud by hrozilo, že se bude trhat dál, tak provizorně na letišti klidně chytit kapkou vteřiňáku. Jinak doma přilepit UHUPORem. Kdyby se utrhlo nějak masivněji a chtěl sis hrát, tak to naopak uřízneš celé, začistíš otřepy a zalepíš do toho normální panty.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: stř 07.05.2014 6:33 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 19.5.2012
Příspěvky: 174
Bydliště: Lednické Rovne SK
paymavit píše:
Ahoj,chtěl bych se zeptat jak řešíte opravu takovéhoto defektu.Díky moc

vitaj na fóre, presne ako poradil jindraj a dá sa to zalepiť aj tavnou pištoľou, prípadne si pozri
stranu 25 tohto vlákna /inak odporúčam prečítať celé vlákno/, sú tam fotky, ako som to zalepil ja lepiacou páskou a drží to dodnes...
využi aj funkciu "hledat" a nájdeš odpovede....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: stř 07.05.2014 16:27 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.5.2014
Příspěvky: 5
Bydliště: Liberec
Ahoj všichni, rozhodl jsem se zakoupit tohoto větroně.Všude čtu jenom chválu a jak je dobrý pro začátečníky, ale tady na fóru je i dost negativních příspěvků ohledně spolehlivosti a kvality.Těch výpadků se docela bojim.Nemám zkušenosti a když navíc to přestane poslouchat, tak to nemusí dopadnout dobře. Model se už prodává dva roky a třeba je už všechno vychytaný.
Takže otázka zní, zda mě tohoto větroně doporučíte a jestli je tady někdo z Liberecka, kdo by pomohl se zalétáním....děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: stř 14.05.2014 21:02 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 6.5.2014
Příspěvky: 5
Zdravím,koupil jsem si na hobbykingu baterku.Na letadle SCORPIO A200(Sky Climber) jsem ale zjistil že je tam T konektor. Budu muset přepájet na baterku také T konektor samce,ale nevím jaký typ.Můžete mi poradit, eventuelně kde na netu koupit?
Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: stř 14.05.2014 21:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.12.2009
Příspěvky: 1001
Bydliště: Vavřineč u Mělníka
Obrázky: 41
ahoj třeba tady
http://www.bighobby.cz/www-bighobby-cz/ ... c-s-gripem

_________________
no holt se učím,DX8,FASCINATION,Radian,


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: stř 14.05.2014 21:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.12.2009
Příspěvky: 1001
Bydliště: Vavřineč u Mělníka
Obrázky: 41
ahoj třeba tady
http://www.bighobby.cz/www-bighobby-cz/ ... c-s-gripem
a nebo tady
http://www.bighobby.cz/www-bighobby-cz/ ... mec-hladky

_________________
no holt se učím,DX8,FASCINATION,Radian,


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: úte 27.05.2014 19:46 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 6.5.2014
Příspěvky: 5
Zdravím lidičky, možná to tu někde proběhlo,ale nemůžu to najít....
Sky climbera jsem dal do reklamace pro vadný regulátor a nyní funguje bez potíží.Bohužel na něm není nastavená brzda a já nevím jak to mám naprogramovat.Bohužel ani nevím o jaký typ regulátoru se jedná...je bez označení....doufám,že je to verze V2.
Můžete mi prosím dát návod jak naprogramovat brzdu.Díky všem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: úte 27.05.2014 20:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 4.9.2010
Příspěvky: 473
Bydliště: Trutnov
Obrázky: 13
Myslím, že se Ti brzdu nastavit nepodaří. Jediě chtěj po prodejci postup nastavení nebo výměnu regulátoru. Pokud není něco v manuálu v tom smyslu, že se nedá nastavit pak je ještě možnost odstoupit od smlouvy. Když si vlákno pročteš jistě na tento problém narazíš.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: úte 27.05.2014 20:14 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 6.5.2014
Příspěvky: 5
Vlákno jsem četl už dvakrát,ale nastavení tam nikdo nepopisuje.....letadlo mi 2 roky leželo na skříni,takže reklamace se nekoná.Chtěl jsem to aspoň zkusit,ale nevím jak na to....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: úte 27.05.2014 21:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.9.2013
Příspěvky: 1383
Bydliště: Praha, ČR
Obrázky: 38
já bych na pokusy s původním regem neplýtval energií. Kdysi jsem o něm zkoušel něco najít a zjistil jsem jen, že jich byly různé verze/šarže v různé době a výsledek tedy dost namáhavý, nejistý a IMHO to za tu námahu nestojí. Já bych sáhl po nějakém osvědčeném a 100% funkčním novém. Klidně nějakou čínu - v tomhle letadle se snese, ale nějakou ozkoušenou a dobře spravovatelnou, aby to byl krok kupředu. Třeba ...

http://www.rc-levneji.cz/turnigy-4/vybo ... h-18a-22a/
http://www.rc-levneji.cz/regulatory--es ... c-5-5v-4a/

ty by měly na origo setup Skyclimbera s přehledem stačit, nebo pokud bys chtěl nějakou výkonovou rezervu pro větší motůrek/vrtuli, tak můžeš sáhnout po 30A variantách ...

http://www.rc-levneji.cz/turnigy-4/vybo ... h-30a-40a/
http://www.rc-levneji.cz/regulatory--es ... c-5-5v-4a/

nebo něco na ten způsob. Pokud máš rád tamagotchi tak to naprogramuješ přes rádio, ale zichr je k nim vzít příslušnou programovací kartu a máš to v klidu, pohodě a s jistým výsledkem.

zkrátka cesta nejmenšího odporu :)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: úte 17.06.2014 20:29 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 17.6.2014
Příspěvky: 4
Zdravím všechny příznivce Sky Climberu. Nedávno jsem se stal i já jeho šťastným majitelem. Teď ovšem řeším problém s plastovou pojistkou na křídle. Po (trošku dobrodružném) přistání jsem ji již nenašel. A jestli se dívám dobře, tak spousta e-shopů nabízí jako náhradní díly prakticky celé letadlo, jen tu pojistku nikde nevidím... Dokázal by mi někdo ze zde přítomných pomoct? Radou, případně odpoupením pojistky, která někomu "zbyla po letadle"....

EDIT: Po znovupřečtení celého fóra už vím, jak to vyřešit. Líbí se mi řešení ze strany 33.
Jen taková perlička ke kvalitě zpracování. Na baterii i jejím držáku na dně trupu byla nalepena stejná strana suchého zipu, takže bylo nutné jej hned dokoupit a vyměnit. Zip, který drží regulátor, byl pro změnu přilepený ke kabině... Ta sama o sobě sotva na magnetech drží, takže předpokládám, že to není úplně vhodné....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: stř 18.06.2014 4:11 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 4.11.2013
Příspěvky: 5
Zdravím, svého Sky Climbera (moje první letadlo) jsem rozbil hned při prvním startu. Od té doby už druhým rokem létám bez pojistek. Když se obě křídla dobře přimáčknou k trupu, tak alespoň u mého Climbera, drží. Po každém mezipřistání je kontroluji. Někdy trochu povylezou, ale hrozné to není. Až se moje letecké dovednosti zlepší natolik, že se odvážím na víc než jeden loping, vyříznu si pro jistotu pojistky z kousku balzy. Zatím se dá létat i bez nich.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: stř 18.06.2014 14:52 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.5.2014
Příspěvky: 5
Bydliště: Liberec
Taky jsem jednu pojistku ztratil, pokud tu druhou najdu, tak můžu poskytnout.Zajištění budu řešit jinak, zatím se rozhoduji jak.
Jinak mě se podařilo zlámat tu propojovací tyčku.Měří 110 cm a tady se prodávaj max 100 cm, tak budu nastavovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: čtv 19.06.2014 16:01 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 17.6.2014
Příspěvky: 4
Napadlo mě, co takhle zkusit ty poloviny křídla k sobě přichytit suchým zipem? Zkoušel to někdo? Je to jen takový (mo)mentální nápad, dále zatím nepromyšlený. Nevím, jestli by to vůbec šlo od sebe atd... Má s tím někdo nějaké zkušenosti? Já křídlo rozdělávám jen velmi zřídka, takže by snad ani nehrozilo případné vytrhávání zipu z křídla. Případně co by jste doporučovali na lepení zipu a EPP?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: čtv 19.06.2014 16:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2011
Příspěvky: 3156
Bydliště: Praha Letňany
Albremi píše:
Napadlo mě, co takhle zkusit ty poloviny křídla k sobě přichytit suchým zipem? Zkoušel to někdo? Je to jen takový (mo)mentální nápad, dále zatím nepromyšlený. Nevím, jestli by to vůbec šlo od sebe atd... Má s tím někdo nějaké zkušenosti? Já křídlo rozdělávám jen velmi zřídka, takže by snad ani nehrozilo případné vytrhávání zipu z křídla. Případně co by jste doporučovali na lepení zipu a EPP?


Spíš než zipem, tak můžeš zkusit do trupu a do křídel vlepit neodymové magnety.

_________________
Wind Dragon slow 2,4 GHz byl první...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 810 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz