Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 05.02.2014 5:25 
Mazák
Mazák

Registrován: 5.12.2013
Příspěvky: 565
Bydliště: okr.Vyškov
ty výchylky jsou dostatečné,Beta s nimi zaletí i krásnou plochou vývrtku na zádech.Měl jsem i tu červenou,na společném fotu s krémovou.V současné době mají oba modely nového majitele.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: stř 05.02.2014 7:29 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.3.2012
Příspěvky: 2715
Bydliště: Ústí nad Labem
centusak : K Tvojí základní otázce: Nedělal bych ani řekněme z opatrnosti vzepětí větší než má předloha. Když to přeženeš, může mít éro sklony ke stranovým kmitům na velké rychlosti.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 05.02.2014 13:36 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.5.2009
Příspěvky: 112
Bydliště: Varnsdorf
Obrázky: 8
TomasC píše:
Moc pěkné, víc fotek!!!

Udělal bych to jako u originálu. Mrkni na obrázek. (teď na to koukám a mám tam naměřené vzepětí SPODNÍ strany křídla!!, tak na to pozor)

Pokud nemáš problém s přepravou, tak křídlo určitě v celku.


Ahoj v podstatě jsi vůbec nebyl daleko od pravdy s tím vzepětím nakonec jsem to našel na nějakém plánku, že to má být 6 stupňů :-)


Přílohy:
dihedral.jpg
dihedral.jpg
[ 165.11 KiB | Zobrazeno 1721 krát ]

Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 03.04.2014 20:51 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.6.2011
Příspěvky: 316
Obrázky: 1
kozlik327 píše:
na uvedené otázky odpovím větou,ze školení zaměstnanců,kdy přednášející tvrdil,že nejhorší je nevědomost a nezájem.Na otázku ,pro jednoho z přítomných,co si o tom myslí,dotyčný odpověděl:nevím a ani mě to nezajímá!Betyna,je ze stavebnice Vafa model,rozpětí 3000mm,motor Titan ZG62,hmot.kolem 12kg.Možná by jsi nějaké bližší údaje získal u výrobce.

On Narážal, na to je to máš napákované ako na 3d a zbytočne preťažuješ servo, nevyužívaš celú jeho dráhu a v neposlednom rade stráčaš presnosť stredenia

_________________
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 04.04.2014 3:35 
Mazák
Mazák

Registrován: 5.12.2013
Příspěvky: 565
Bydliště: okr.Vyškov
Stanco,to je jako se čmelákem,který by správně neměl létat, ale protože o tom neví tak létá.Páky a výchylky na Betě jsou takové ,jaké potřebuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 04.04.2014 10:49 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 17.12.2008
Příspěvky: 3951
Bydliště: Bohumileč 15
Obrázky: 0
kozlik327 píše:
Stanco,to je jako se čmelákem,který by správně neměl létat, ale protože o tom neví tak létá.Páky a výchylky na Betě jsou takové ,jaké potřebuji.


hmm....z tvych predchozich reakci jsem pochopil , ze mi do toho nic neni, ale moje otazka znela:

Popravde me zajima maximalni potrebna vychylka kormidla ,pred okamzikem utrzeni proudeni na kridle, pri maximalni i minimalni rychlosti, vzhledem ke konkretnimu plosnemu zatizeni Bety.

Ze s tim pomer pak tak trochu souvisi, to nechme stranou, je to vec konstruktera a uzivatele tj.pilota.

Veril jsem, ze na polozenou otazku smysluplne odpovis, proto ze na rozdil od hmyzu a mne to vis , .... s tim letadlem mas prakticke zkusenosti z litani. Skutecne me to zajima,jinak bych se neptal.

veka1


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 04.04.2014 11:08 
Mazák
Mazák

Registrován: 5.12.2013
Příspěvky: 565
Bydliště: okr.Vyškov
nemyslel jsem tím,že Ti do toho nic není,spíše jsem se o stavy nikdy nezajímal.Takže smysluplná odpověď na položenou otázku je ,že nevím kdy se trhají proudnice,ale protože Beta lítá fantasticky tak si myslím,že snad nikdy. :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 04.04.2014 12:27 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 17.12.2008
Příspěvky: 3951
Bydliště: Bohumileč 15
Obrázky: 0
kozlik327 píše:
nemyslel jsem tím,že Ti do toho nic není,spíše jsem se o stavy nikdy nezajímal.Takže smysluplná odpověď na položenou otázku je ,že nevím kdy se trhají proudnice,ale protože Beta lítá fantasticky tak si myslím,že snad nikdy. :)


... takze ji nedokazes dostat do vyvrtky, nebo padu po kridle? Ale psal si,ze lita krasnou vyvrtku na zadech. :?

veka1


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 04.04.2014 13:17 
Mazák
Mazák

Registrován: 5.12.2013
Příspěvky: 565
Bydliště: okr.Vyškov
vývrtku včetně ploché na zádech zaletí bez problémů ,ale jak mám stanovit velikost výchylky,která je potřeba?V podstatě nic zvláštního není třeba ,stačí zpomalit ,ne li úplně zastavit kopnout tam směrovku a trochu výškovky přidat plyn a již se to motá!Pokud je tam té výškovky nebo motoru hodně tak to leze nahoru.Ale to snad je normální postup.Nevím jestli je to dostatečná odpověď na dané otázky?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz