Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Takže asi tak , co by jste brali vy ?
LOOP 74%  74%  [ 14 ]
HACKER Sbach 1200 26%  26%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 19
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: úte 25.03.2014 21:50 
Mazák
Mazák

Registrován: 23.2.2012
Příspěvky: 573
Bydliště: Hradec nad Moravicí
Omlouvám se , jestli jsem měl téma připojit k jinému , ale nic vhodného jsem nenašel . Jak bych začal , zkrátka je načase vyměnit model Pioneer a to nejlépe za nějakého 3D akrobata s velikostí cca 1,2 x 1,1 m a váhou tak to jedno kilo . Cena by byla ideální okolo 4 tisíc .
Co bych chtěl : chtěl bych létavého EPP akrobata přibližně zmíněných velikostí , který by neměl problém i s trochu silnějším větrem , schopnost zalítat a naučit akrobacii , jednoduchá stavba výhodou a co se týče letu , ideálně,ať když tomu trochu přidám , to vyvine i nějakou slušnou rychlost , nerad bych nějakého loudala . Baterky by byly fajn v rámci 3s .
Rozhoduju se mezi : Va-models LOOP http://www.va-models.com/eshop1/looparf-p-26192.html
Hacker Sbach 1200 nebo Katana 1200 http://pvmodel.cz/product.php?id_product=6499
Pelikan Scout ( změnil bych regl a rovnou i serva ) http://pvmodel.cz/product.php?id_product=4536
Které by to nejlépe splňovalo ? Nebráním se jiným , ale cena je zkrátka omezující . Ideální by bylo i doporučení elektroniky ( Hobbyking ) . Jestli jsem na něco zapomněl , asi jo , tak pište pište :D Díky moc


Naposledy upravil beginner99 dne stř 26.03.2014 15:13, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: úte 25.03.2014 22:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.12.2009
Příspěvky: 573
Bydliště: Rakovník
Mám Sbach od Hacker, tento http://www.rcalbum.cz/model/7064-sbach-1200.html
Do Scouta bych nešel, Loop bude taky dobrej,ale na živo jsem ho neviděl.
Sbach lítá perfektně, pomalu i rychle.
Jen tam budu dávat lehči motor, tento http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... Motor.html a vrtule 12/6 nebo http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... Motor.html a vrtule 11/5.5.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: úte 25.03.2014 22:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.6.2009
Příspěvky: 485
http://www.rc-factory.cz/ ***winter***


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: úte 25.03.2014 22:29 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.8.2012
Příspěvky: 399
Bydliště: Prostějov
Přijeď si pro Hacker Extra 330 SC 1200.
http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/Ex ... 29/554125/
Nechal bych ji komplet vybavenou za 2500, při posledním létáni mi uletělo ve vzduchu motorové lože, jinak ji není absolutně nic, normálně jsem s ní sedl, stačí trosku překližky a může zase do vzduchu.

_________________
Rytmus Mini, Toro900, Pulse 15e, Apprentice, Talon mini, Trainer40OBL, Twinstar, quadra, Taranis X9E


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: úte 25.03.2014 22:32 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 13.8.2013
Příspěvky: 193
Obrázky: 0
Přešel jsem s FunCuba na Loopa a nemohu si ho vynachválit. Je to hodné éro a když chceš, tak pěknej divoch. Nyní si troufnu napsat, že kdybych to věděl, tak začnu jako začátečník hned s Loopem. Na malé výchylky se mi s ním létalo lépe než s FuncUBEM. jen co jsem si ho ošahal, tak jsem zvětšil výchylky a jsem nad míru spokojen. Doporučuji.

_________________
Všechno jde! Pouze chcíplá koza se musí táhnout. LOOP VA Models, Hawker Hurricane e25, DX7


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: úte 25.03.2014 22:39 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2011
Příspěvky: 465
Bydliště: Mělník
Lépe než Winter bych to neřekl, vyber si něco od RCF a máš zaručené letové vlastnosti, Hacker nic moc :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: úte 25.03.2014 23:47 
Mazák
Mazák

Registrován: 31.1.2012
Příspěvky: 571
Obrázky: 0
mám zoom zoom 3 4D, lieta to super. Super akrobbat, ľahko sa opraví, ľahko prenosný (rozpätie do 1m).

_________________
Moje modely (tie ktoré som už zalietal) najdete na rcalbum.cz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: úte 25.03.2014 23:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 16558
winter píše:
http://www.rc-factory.cz/ ***winter***


Naprosto s tím souhlasím a vybíral bych jen z těch metrovek - ne 1,2m.

_________________
Pokud cokoliv v této diskusi hodnotím, nebo se k něčemu vyjadřuji, je to jen má domněnka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: stř 26.03.2014 0:13 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 12.3.2012
Příspěvky: 56
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Citace:
winter píše:
http://www.rc-factory.cz/ ***winter***

Presne tak, sám mám metrovku SU- 29 od RCF a lieta perfektne.

_________________
Multiplex Easy Star II, SU- 29 RC-Factory, Crack Yak RC-Factory


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: stř 26.03.2014 1:47 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 1.11.2011
Příspěvky: 43
Bydliště: Litoměřice
Nechci nikomu dělat reklamu, ale Loopa ještě stále mám a souhlasím, lítá výborně, fakt poslušné éro. Teď jsem ale začal pokukovat po Extře 330 SC od VA-MODELS, je to metrovka, takže ideální do kufru auta bez rozkládání, má jí kamarád a vypadá výborně a ještě líp létá. To bych zařadil také do výběru! RCF litaj fajn, ale za deskovku takové šílené chechtáky... no nevím. Jinak Pioneer od Pelikána, to na 3D není ani náhodou, měl jsem možnost vyzkoušet a neeee, je to strašně neposlušné éro při nižších rychlostech. V metrovce jsem měl Extru od Hackera, ale nebyl jsem vůbec spokojenej letově ani provedením. Takže další názor... dobře vyber.

_________________
Aurora 9,Top Start (Phoenix),LOOP (Va-models),Větroň 2,2m, Crack (rcf), TREX 550, Dron, Pilatus 2,2m


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: stř 26.03.2014 8:32 
Mazák
Mazák

Registrován: 23.2.2012
Příspěvky: 573
Bydliště: Hradec nad Moravicí
Přesně tohle jsem si představoval , no vyřazuju scouta , když jste s Loopem i Hackerem většinou spokojeni . Teď ještě přichází na řadu elektronika a celková cena . Trošku víc se mi líbí Hacker , polomaketa a má méně náročné osazení . Takže zatím díky a klidně pište dál :D JO a nechci deskáče . Měl jsem crack yaka od RCF a vůbec mi to nesedělo , strašně pomalé .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: stř 26.03.2014 9:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.12.2009
Příspěvky: 573
Bydliště: Rakovník
Deskáč je dobrej na nácvik 3d mám metrovku od VA-Triniti, ale stím Sbachem od Hackera si užiju více 120cm/1kg má větší rozptyl rychlostí.
Dělám to tak že se něco naučím na metrovce, a pak to zkouším s Sbachem.
Provedení Sbach o Hacker je v pohodě, barva taky, nic se neloupe.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: stř 26.03.2014 13:20 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 4.4.2013
Příspěvky: 85
Bydliště: Prágl
Mám Katanu od Hackera. Chce to trochu zpevnit uhlíkovejma tyčkama, ale pak to létá parádně. S tou rychlostí je to horší. Mě to přijde pomalý, ale s aerodynamickym odporem toho hrubého EPP povrchu z toho stíhačka nikdy nebude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: stř 26.03.2014 14:58 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 1.11.2011
Příspěvky: 43
Bydliště: Litoměřice
Jo, souhlasím, Trinitiho mám taky, opravdu na nácvik akrobacie skvělé, přesně jak píšeš. Před chvíli jsem mluvil se známým, co dostal před rokem hackerového Sbacha, ale moc nadšený z něj tedy nebyl, říkal, že je těžkopádný a že musel dokonce rovnat zkroucený trup, prej by už do 1200mm EPP modelu nešel, raději prej metrovku. Tak nevím, je to - co člověk - to názor. Já mohu porovnat Loopa vs. Triniti vs. Crack a každej má něco do sebe, Loop působí majestátně, navíc má již od výroby možnost odnímacího křídla (oproti Hackerovi velká výhoda), pokud nepotřebuješ odnímat, je ideální přilepit a nechat tak, aspoň ušetříš váhu a také je model celistvější. Loop má také oproti sBachovi, co jsem měl možnost vidět, už z výroby podelnou výztuhu trupu a musím uznat, že jsem necítil nutnost vyztužit... tedy do doby, než jsem s ním pichnul, vlastní blbostí, do asfaltu, pak jsem vyztužoval lepené díly :-) Triniti na nácvik akrobacie špičkový, navíc díky čiré kabině působi trochu rozlišně než ostatní "X" modely jemu podobné a Crack je dobréj, ale na bezvětří, navíc mě osobně vadilo, jak se vše kroutí, mám verzi lite, tak si udělej představu.

Elektronika je kapitolou, samou pro sebe, tady ale asi platí že pokud chceš, aby model lítal opravdu dobře, chce to kvalitní silnej motor s velkou vrtulí, rychlá a silná digitální serva. Pak by se dalo říci, že máš nakročeno k dobrému výsledku. Pokud plánuješ 9g plastové serva, počítej s krátkou životností serv i modelu.

Díval jsem se na doporučení hackera, ale nevím, pokud má ten model přes 1kg, jak tady píšou kluci, tak je to naprostá blbost, to by nemohlo lítat akrobacii ani náhodou, spíše se řiď vlastním rozumem, jejich parametry mi nějak nesedí, hlavně letovka 770g, to snad při 1300mAh 3S lipolkách, kde bude letová doba tak 2-3 minuty... no nevím nevím.

_________________
Aurora 9,Top Start (Phoenix),LOOP (Va-models),Větroň 2,2m, Crack (rcf), TREX 550, Dron, Pilatus 2,2m


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr EPP akrobata
PříspěvekNapsal: stř 26.03.2014 15:14 
Mazák
Mazák

Registrován: 23.2.2012
Příspěvky: 573
Bydliště: Hradec nad Moravicí
Dal jsem hlasování , nějak prostě nevím , ale nevěděl jsem , že Hacker nemá od výroby odnímatelná křídla , velké - . Takže dík za podstatnou informaci .


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz