Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1694 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 113  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 12:37 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2009
Příspěvky: 1357
Nejdrive ze vseho bych chtel napsat, ze nema cenu nejak spekulovat. Kazdy at si koupi co povazuje za vhodne. Nestravil jsem par let vyvoje proto, abych na tom vydelal, ale proto, aby byl pilot spokojen.
Jednotka je vyrobena z poradnych materialu, zadna cina, levne plasty, elektronika, na ktere bych chtel jakkoli usetrit.
Co se tyce vibraci, tak si dovolim tvrdit, ze je jedna z nejodolnejsich bezpadel. V praxi se ukazalo, ze je odolnejsi nez vsechny ostatni testovane systemy jako napr. VBar Silverline.
Neni problem ji prilepit i na tvrdo. V soucasne verzi FW lze nastavit navic i "odolnostni rezim" gyra.

Eflew: Lze srovnavat vyvojovou verzi cehokoli s konkurencnim produktem, ktery je leta v prodeji?
Myslim, ze na podobne soudy bylo velmi brzo. Testovaci piloti urcite potvrdi, ze se da kterymkoli firmwarem naprosto zmenit chovani celeho bezpadla. Navic beznym uzivatelum se nemela dostat do rukou jednotka v jakekoli podobe, prave kvuli moznosti takovych rozhodnuti. Ne vsichni to musi pochopit. Jednotka sama o sobe se da, co se tyce letovych vlastnosti, velmi prizpusobovat a v soucasne verzi navodit dojem letani temer vsech bezpadel.

Vydani jednotky neznamena ukonceni vyvoje, prave naopak. Bude pribyvat spoustu novych funkci a vylepsovat. To se napr. o Brainu rict neda, vzhledem k tomu, ze vyvojar jeho vyvoj alespon docasne prerusil.

Satelity pujde pripojit 2, nezavisle na sobe, odlisnymi vyvody. Microbeast nema vyvod pro satelit ani jeden, presto se stal ve sve dobe nejpopularnejsi a s cenou kolem 4K.
Presto mame otestovano, ze se da dlouhodobe letat i s jednim na heli tridy 700. Z bezpecnostnich duvodu na techto doporucujeme vyuziti prijimace, ktery je vetsinou soucasti soupravy. Na takto velkych heli se 5 gramu navic resit nemusi.

Jednotka bude mit firmware urceny take specialne pro letadla, vcetne moznosti stabilizace i zachranneho rezimu.

_________________
Spirit System


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 12:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2012
Příspěvky: 1682
Obrázky: 0
Pokud vyjde hw revize kde budou servo konektory vedene ze strany a pribude druhy konektor pro satelit ci pro externi govik tak si to koupim ;)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 12:55 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2009
Příspěvky: 1357
Elfew píše:
Pokud vyjde hw revize kde budou servo konektory vedene ze strany a pribude druhy konektor pro satelit ci pro externi govik tak si to koupim ;)

Externi governor i druhy satelit, jak jsem jiz psal vyse, pujde provozovat se soucasnou verzi.

Jinak pokud me neminula nejaka novinka, tak Spirit je v soucasne dobe nejmensi FBL system na svete.
Neverim, ze s konektory vzhuru bude jakykoli problem. Casto je to naopak vyhodou a da se instalovat tam, kde by to mozne nebylo. Stejne je to napr. u Bavarian Demon, Gyrobot, kde s tim taky nema nikdo problem. Pritom se tyhle systemy radi do vyssi cenove relace.

_________________
Spirit System


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 12:59 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2009
Příspěvky: 1357
Dekuji vsem za gratulace a podporu.
V pripade jakychkoli dotazu smerujte prosim na nasi online podporu.

_________________
Spirit System


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 13:03 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
Stavel jsem uz mozna tricet ruznych bezpadlovych helin. Vzdycky kabely schovane a usporadane. Salat v kabelazi naprosto nenavidim. NIKDY jsem nemel problem se prizpusobit tomu jestli u bezpadla jsou konektory tak nebo tak. Kdyz se chce.....
Hlaska "koupim si to az to bude mit konektory jinak" mi umoznila po dlouhe dobe vycistit pocitac. Kdyz uz jsem si ho poprskal...

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 13:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Plzeň, CZ
pkotatko píše:
Stavel jsem uz mozna tricet ruznych bezpadlovych helin. Vzdycky kabely schovane a usporadane. Salat v kabelazi naprosto nenavidim. NIKDY jsem nemel problem se prizpusobit tomu jestli u bezpadla jsou konektory tak nebo tak. Kdyz se chce.....
Hlaska "koupim si to az to bude mit konektory jinak" mi umoznila po dlouhe dobe vycistit pocitac. Kdyz uz jsem si ho poprskal...


:lol: :lol: :lol: a bude hůř ...

_________________
Spirit System (Spirit W1, GTR & others)
Spirit Wave & JETI DS 12
http://www.habada.cz


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 13:36 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 12.1.2013
Příspěvky: 1444
Bydliště: Pardubice
error414 píše:
hele, nekdo v nemecku dela na SW pro vbar, vezme mu to spoustu casu a usili............. .....dotycny s toho chce mit uzitek, ale nema tak velky protoze prijde cinan a sproste jeho praci ukradne.........


No ale kde je tedy chyba :lol: ?? Chyba je u toho pána co píše ten program do toho Vbaru... Zamysleme se :wink: : koupil by jsi si klon xBaru za 1300,- když by tě nový s neomezenou možností update FW vyšel na 2500,- ?? Nekoupil, stejně tak by to ani Číňan nekopíroval protože by to musel prodávat za 400,- (což jsou náklady na HW) a to už by se mu nevyplatilo.. No a nakonec by nebyl důvod kopírovat, jednotek by se prodalo více a pan programátor by také více vydělal.. Tak kde je problém :lol: a o tom že si mám platit aktualizace ani nemluvě to je drzost která nezná mezí :? ... Tento příspěvek nijak nenaráží či nehovoří o Spiritu, je to jen reakce na to co napsal error414 a končím s diskusí na toto téma protože se to řešilo už snad tisíckrát a můj původní příspěvek neměl nic takového rozpoutat.... Sorry za OT..

_________________
Goblin 500 Spirit@MiniProtos Spirit@Oxy3 Spirit@Taranis + Xlite RC@ www.arcitimer.com


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 13:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2011
Příspěvky: 1040
Bydliště: Šurany
Obrázky: 7
Hlaska "koupim si to az to bude mit konektory jinak" mi umoznila sa poriadne vyprazdnit lebo som to cital ako som sedel na WC a smiechom so sa po...ral :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
T-Rex600E@Spirit T-Rex600N@Spirit T-Rex450@Spirit RaptorG4E720@Spirit Chase360@Spirit


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 13:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
ZeXx86 díky za bleskové info a držím palce v dalším vývoji. Ať říká kdo chce, co chce, jsi borec, že jsi to přes veškeré problémy dotáhnul až do tohoto stavu. A ta cena se mi vůbec nezdá přehnaná. Těm nespokojeným bych doporučil, pročíst si co jsi pro to všechno musel vyřešit, a pak ať teprve soudí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 13:55 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
Takze volne prelozeno. Ty si nekoupis produkt od originalniho vyrobce, protoze to jsou podle tebe zlodeji nenazrani. Radeji si koupis ukradenou vec od skutecneho zlodeje protoze je levnejsi. Hmm. Chapu. :roll:

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 14:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2011
Příspěvky: 1040
Bydliště: Šurany
Obrázky: 7
pkotatko píše:
Takze volne prelozeno. Ty si nekoupis produkt od originalniho vyrobce, protoze to jsou podle tebe zlodeji nenazrani. Radeji si koupis ukradenou vec od skutecneho zlodeje protoze je levnejsi. Hmm. Chapu. :roll:


A presne toto je priklad preco je Ceska a Slovenska ekonomika uplne v srackach. Toto by Nemec nikdy nespravil. Radsej kupi vec na ktorej je napisane "Made in Germany" aj ked je 10x drahsia ako ta ista vec z inej krajiny a tym padom ich ekonomika leti dopredu a sice na zaciatku minie viac € ale v konecnom dosledku sa mu to niekolkonasobne vrati.

_________________
T-Rex600E@Spirit T-Rex600N@Spirit T-Rex450@Spirit RaptorG4E720@Spirit Chase360@Spirit


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 14:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
Dnes je holt taková doba, i když mě to ser.. Spousta lidí by chtěla špičkovou techniku, ale pokud možno za minimální peníz. Nějaká morálka se dneska nenosí. Řek bych, že je to ale dost krátkozraké. A ani v tom Německu už to není úplně pravda. Spousta vyspělých firem, a ne jen německých, cpe výroby, včetně spičkových technologií na východ kvůli levné pracovní síle a tím jim umožňijí vyrábět kde co.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 15:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
Elfew píše:
Pokud vyjde hw revize kde budou servo konektory vedene ze strany a pribude druhy konektor pro satelit ci pro externi govik tak si to koupim ;)

Tak pane, tohle je nejvetsi projev narcisizmu, jaky jsem zatim videl. 8O
Mate muj obdiv, protoze na takovou vetu ja nemam koule.
Chtit po vyrobci zmenu HW, kvuli potencialnimu zviseni prodeje o 1, 2, 3???
jednotky?
Rikas to, jako by slo o to, jestli budes mit parek v rohliku s horcici, nebo s kecupem.
"Az bude ten parek v rohliku s horcici, tak si dva vemu"

_________________
LA700, Logo 550SX, MiniProtos 4S, Gaui NX4, Ricco, miniHquad
Futaba, Spirit, iCharger


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 15:32 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 22.9.2013
Příspěvky: 177
Bydliště: Brno
Asi to nejde takhle paušálně říct, že číňani jsou levní, protože jsou to vesměs lupiči.
Někdy (tím nemyslím tento případ) si za nakupování z asie můžou ty naše firmy trošku samy.
Když po mě česká firma chce 25 tisíc bez DPH za kokilku na zástřik speciální kabelové koncovky, a číňan mi napíše že z toho samého 3D modelu mi ji udělá za 300 dolarů a druhý konec kabelu odizoluje a pocínuje gratis, pak mi nezbývá než těch pár stovek kabelů nechat udělat v číně, protože v konečném důsledku by tu vysokou cenu odskákal zákazník, který by řekl - to jsou zloději, blbej káblík, a takovejch prachů...

P.S. Reagoval jsem tímto jen na tu poznámku o německém "vlastenectví"..

_________________
PROTOS 500 karbon FBL + Mini V-Bar, HK500-TT + KDS FlyMentor, DX7s


Naposledy upravil Vladimír dne čtv 20.03.2014 0:26, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 16:17 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
To je ale preci neco uplne jineho. Oni pro tebe vyrabi nejaky produkt. Ja nemam problem si koupit motor Hacker a na krabici si precist Made in China.

Nechme toho, tohle vlakno si to nezaslouzi. Pojdme se zase venovat tematu.

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1694 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 113  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz