Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1694 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 113  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 10:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
Osobne jsem inicioval testy v letajicim vibratoru.
Poridil jsem Velocity 50 (spalovaci heli) v otresnem technickem stavu, kdy za letu odpadavaly vlivem vibraci ruzne casti, jako podpera ocasu, uklepany vyfuk (3x ztraceny za letu) a podobne.
Spirit mel z pocatku potize na zemi, kdy bez zasahu do rizeni putovala cyklika do krajnich poloh.
Behem par dni probehlo testovani ruznych verzi filtrace.
Vysledek je takovy, ze i s touto heli Spirit fungoval ve vsech rezimech, i pri zapnuti zachrany, ktera byla nejnachylnejsi.
Co se tyce pouziti v plosniku, nevim, musis se zeptat primo Tomase.
Mozna bude lepsi vznest dotaz primo na strankach Spiritu v diskusi.
Tady to hned zapadne.

_________________
LA700, Logo 550SX, MiniProtos 4S, Gaui NX4, Ricco, miniHquad
Futaba, Spirit, iCharger


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 10:56 
Mazák
Mazák

Registrován: 25.3.2012
Příspěvky: 912
ma to Governor?

_________________
Text meho prispevku nemusi nutne odpovidat tomu, co jsem zde napsal ...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 11:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2012
Příspěvky: 1682
Obrázky: 0
Ach jo, to je tu zas offtopic :)

Mel jsem cest zkusit jak spirita tak braina. Letove projevy jsou temer stejne, u braina to bylo lepsi na kniplech jinak stejne. Zachrana je lepsi na spiritu. Bohuzel nelibi sr mi jeden konektor pro satelit i kdyz pouziju rozdvojku tak to jde porad jednim konektorem do jednotky coz dost snizuje spolehlivost. Kabely co smeruji nahoru se me taky nelibi, je to dost neprakticke a dost mi to dalo prace si s ulozenim kabelu pohrat.

Jelikoz jsem mel spirita jen pujcenyho a v te dobe nebyly zadne na testovani tak jsem sahl po brainovi. Lita skvele, zadne problemy, nastaveni pres bt. Zachranu nepouzivam.

S tou cenou to je tezke. Msh brain se da u nas v nove verzi sehnat i s postou za 4500kc na modelarina.cz. mozna ta cena je trochu vyssi ale tak uvidi se casem zdali to ma sve opodstatneni


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 11:07 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Plzeň, CZ
Lada1 píše:
ma to Governor?


Zatím ne, ale je to v plánu.
Určitě mnoho dotazů lze vznést na forum přímo ke Spiritovi : http://www.spirit-system.com/phpBB3/index.php

_________________
Spirit System (Spirit W1, GTR & others)
Spirit Wave & JETI DS 12
http://www.habada.cz


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 11:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
to bonis: díky za reakci, napíšu přímo na stránky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 11:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
A to si chceš stabilizaci do plošníku jenom vyzkoušet, nebo to tak lítat?
Stabilizace do plošňíku kazí pilotní skills (dovednosti).

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 11:25 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
To se tvrdilo u bezpadel ze zacatku taky. Nebo ne ?
Mas snad pocit, ze k rizeni heliny s triosym gyrem potrebujes mene dovednosti ?
Dokazu si dobre predstavit aplikace kam se to da dat a bude to uzitecne. Nenacpu si gyra do 3D houby, ale treba do jetu se bezne davaji. V termickem vetroni, kde ti jde predevsim o vychytani termiky a obcas jsi na hranici viditelnosti, to uz lidi taky pouzivaji. Do modelu, kde i predloha byla tezko riditelna nebo vubec bez stabilizace neriditelna...

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Naposledy upravil pkotatko dne stř 19.03.2014 11:36, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 11:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
Já už žádný pilotní dovednosti moc nevypiluju :mrgreen: Jsem starej dědek a klepou se mi ruce :x, tak jsem uvažoval, že by to mohla být berlička, než budu muset úplně zkončit :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 11:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
Lark , v tom případě OK. Užívej si lítání :)

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 11:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2011
Příspěvky: 1040
Bydliště: Šurany
Obrázky: 7
Lark píše:
tak jsem uvažoval, že by to mohla být berlička, než budu muset úplně zkončit :mrgreen:


To hadam nemyslis vazne!!! S modelarstvom sa nekonci, konci sa az ked pojdes nohami napred...

_________________
T-Rex600E@Spirit T-Rex600N@Spirit T-Rex450@Spirit RaptorG4E720@Spirit Chase360@Spirit


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 12:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
To bych sice rád, ale až nebudu schopnej ani zapnout rádio, co s tím naděláš? Nejhorší je, že hlava funguje, ale tělo na mě začíná srá. :x :x Kdyby to bylo obráceně bylo by mi to fuk :mrgreen: :mrgreen:

Edit: Třeba než mě to úplně schvátí, už bude možné řídit model myšlenkama :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 12:08 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 31.8.2009
Příspěvky: 5079
Bydliště: Praha 6
Jak kdy. Před 3 lety mi předváděl jeden známý Acromastera na ML v Bystřici u Benešova. Byl tak hodně postarší pán, posadili ho na rybářský křesílko, nastartovali mu éro, rádio do ruky a lítal. Občas zavrčel "nevidím" načež mu vyškubnul rádio z ruky mladej klučina, vrátil se zpátky a děda zase "dobrý" a předávka. Žádnej kabel instruktor - žák, to rádio pamatovalo Husáka. Takhle to bylo na tý nádrži asi osmkrát. Všichni za plotem nebo odjeli. Ale děda to letiště kdysi zakládal, nikdo ani nemukl a když sednul což byla docela zábava - tleskali jako o život.

Na Sobínce je celkem dost stabilní parta starších ( nikdo z nich ale nelítá heli ). Jsou bezva, někdo lítá a modelaří famózně, někdo průměr, pár z nich jde od pádu k pádu, často startují na jiný model ve vysílači ale nic je nezvyklá. Umí si vzájemně vyhovět i se včas vyhnout, zábavy kopec.

Ono Vám to ve dvaceti třiceti přijde jako scifi, pak se začnete zamejšlet ( to už znám ) a pak se to začne pozvolna posouvat. Já se svou zbrklostí zažiju asi taky pěkný věci a kdoví kdy si řeknu "a dost ". Jenomže kdo si hraje nezlobí a kamarádky mojí paní často říkají "jen mu to dopřej" :-). Vůbec nic nenamítám........

_________________
TREX450PROHC3SX, TREX550Spirit, TREX600B.Demon, TREX600VBarNeo, TF8G
http://relax450.rajce.idnes.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 12:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
to Elfew:
Kazdopadne je jasne, ze to nebude vyhovovat kazdemu.
Ja mel zase moznost dve baterky (uznavam, ze to je nic) s Brainem a Spirit je dle mne lepsi.
To je proste otazka vkusu.
Jeste by chtelo uvest, jaka verze FW v tom testovanem Spiritu byla, nebo alespon, jak je to dlouho.
Zacinal jsem na 1.0.19b3 asi a s posledni verzi to ma spolecneho snad jen tu krabicku. Brain byla prvni verze, ale tam se snad moc nemenilo ve FW. Ale to nevim, nezkoumal jsem vyvoj a nechci uvadet nepravdy.

Co se tyce konektoru, uz to tady bylo.
Na nekterych helinach to je primo vyhoda, jinde komplikace.
Nastaveni je tady take mozne pres BT.
Kazdy si vybere to, co mu bude sedet :wink:

_________________
LA700, Logo 550SX, MiniProtos 4S, Gaui NX4, Ricco, miniHquad
Futaba, Spirit, iCharger


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 12:30 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 22.9.2013
Příspěvky: 177
Bydliště: Brno
Rád se připojuju k dlouhé řadě gratulantů.
Z vlastní zkušenosti vím, jak dlouhá je cesta od nápadu k produktu na pultě. Člověk se občas musí pořádně zatnout, aby od toho neutek.

Jen tak dál!

_________________
PROTOS 500 karbon FBL + Mini V-Bar, HK500-TT + KDS FlyMentor, DX7s


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.03.2014 12:36 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 31.3.2010
Příspěvky: 2524
Bydliště: Brno
Obrázky: 0
Arcicorsa píše:
Jo HC3SX mám a dal jsem za něj 12000,- a už bych to za to nikdy nedal, telefon mám za 12000,- ale to s tím nesouvisí, ano můžu si koupit levný foun z Chyny co zmákne to samé jako můj Samsung ale nebude mít na display sklo, bude vážit půl kila, baterka vydrží hodinu a na display nic neuvidím, u toho founu si se zvyšující cenou kupuji lepší kvalitu HW a provedení, Android je ve všech stejný a zdarma.. Jenže toto neplatí ve světě FBL jednotek kde je vlastně v každé stejný HW a smutné je že SW dělá cca 90% ceny... Navíc jsem člověk co třeba záchranu nepoužívá a zajímá mě pouze to jak to létá, nic víc nic míň, z tohoto důvodu jsem si dal strop ceny za další bezpádla co budu mít max 2500,- , za to si v klídku koupím xxxBar který udělá perfektní službu a funguje stejně jako ostatní xBary co stojí 5000,- tak proč dávat 5000,- když můžu dát 2500,- , toť otázka :wink: ... Já stejně vím že si Spirita koupím jen se musím nejdříve vyrovnat s tím že dám za něco více než je třeba když lepšího pilota to ze mě stejně neudělá :wink: ... Toť můj osobní názor a nikomu ho nenutím 8) , každý dělá tak jak uzná za vhodné.. Jo to HC3 na modelbazaru je moje :lol: ..


hele, nekdo v nemecku dela na SW pro vbar, vezme mu to spoustu casu a usili. Kdyz si do toho zapocitas i znalosti (viz vtip na konci), tak ti vyjdou nemale cloveko-hodiny co nad tim dotycny stravil. A ted prijde kamen urazu, dotycny s toho chce mit uzitek, ale nema tak velky protoze prijde cinan a sproste jeho praci ukradne. Nechci te najak moralizovat, preber si sam jestli chces takove lidi co profituji na ukradnute cizi praci podporovat.

Sam se zivim delanim SW tak jsem na tohle trosku citlivejsi :(.

------------------------------------------------------------------------
V židovské čtvrti zastaví auto kvůli poruše.
Majitel vozu ani nikdo z kolemjdoucích si s ním neví rady.
Nakonec zavolají židovského klempíře Oppenheimera.
Ten zvedne kapotu, párkrát klepne kladívkem a vůz bez problémů nastartuje.
"Co jsem dlužen? ptá se majitel vozu.
"Dvě stě korun."
Majiteli auta se to nezdá a požaduje řádný účet.
Oppenheimer sedne a napíše:


Tři rány kladívkem .... 5 korun
Věděl kam ............. 195 korun
---------------------------------
Celkem ................ 200 korun

_________________
Logo 600 + spirit


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1694 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 113  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz