Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1684 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 109, 110, 111, 112, 113
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 04.03.2014 8:38 
Mazák
Mazák

Registrován: 14.7.2011
Příspěvky: 705
Bydliště: okr. Prievidza
Obrázky: 33
Už som písal vyššie že v návode na použitie strana 39 / Kamera môže byť nastavená, aby sa automaticky vypínala po určitej dobe nečinnosti – keď nie je natáčané video alebo fotenie a kedy nebolo stlačené žiadne tlačítko /
Manuál /východzie /
60sec
120sec
300sec

Ja to mám na manuál , čiže, obraz by mal stále bežať .


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
PříspěvekNapsal: úte 04.03.2014 13:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.1.2014
Příspěvky: 515
protože se zde objevil další "ulétlý" phantom (kolegu lituji...) napadlo mě že přesně nevím jak se zachová NAZA v těchto situacích:

1. při chybně vypnutém RC vysílači při zapínání coptera se zapíše aktuální pozice nebo hrozí riziko že odlétne na poslední zapsanou?
2. když nejsou satelity a vzlétnu v ATTI a dojde ke ztrátě signálu s RC - vrací se na poslední zapsanou GPS pozici nebo přistává?
-----
3. jak často dělat kalibraci kompasu? Je nezbytná před každým startem když létám ve stejné oblasti?
4. čím je definován "kurz phantoma" který je využíván v režimu CL? (Funkci CL rozumím ale nejsem si jistý jestli rozumím čím je definován kurz)

Děkuji za odpovědi - vím že některé již ve vlákně byli probírány - ale rád bych měl zcela jasno

_________________
Phantom 4, ipad air2 cellular, tracker RF V16


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 04.03.2014 13:51 
Mazák
Mazák

Registrován: 14.7.2011
Příspěvky: 705
Bydliště: okr. Prievidza
Obrázky: 33
Ja mám Phantoma už 1 rok ,preto som založil toto vlákno. Lietam väčšinou zo dvora , postup je takýto.
Zapnem vysielačku , stroj dám na zem a pripojím baterku čakám pokiaľ je to dlhé zelené blikanie ,
baterku vsuniem dovnútra , na vysielači s pravým prepinačom prepnem 10x až začne svietiť žltá urobím taneček na kalibráciu kompasu / stále pred každým letom /a idem lietať.
Zo začiatku som mal pravý prepínač prelepený aby som ho nechtiac neprepol na ATI čo sa mi neraz stalo a keď ho začal unášať vietor nevedel som v rýchlosti čo robiť.
Poväčšine lietam v GPS ATI ľavý prepínač na OFF . Samozrejme že mám odskúšané Fail safe ktoré mám na pravom prepínači tretia pozícia , keď bol ďaleko a nevidel som pozíciu kam mieri , ľavý prepínač ku sebe a páčkou ku sebe a pekne sa vrátil na dohľad a pokračoval som v lietaní.
Ak niekto nedodržiava pravidlá tak sa nečudujem že mu uletí , treba si poriadne prečítať toto vlákno, tu je toho dosť aj o úletoch a prečo ku ním došlo.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 04.03.2014 14:00 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2008
Příspěvky: 6897
Bydliště: Moravský kras
pokračování vlákna zde viewtopic.php?f=131&t=64638
(dlouhá vlákna nadměrně zatěžují databázi serveru, díky za pochopení)

_________________
OK2WY


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1684 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 109, 110, 111, 112, 113

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz