Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Slučování témat - vláken
PříspěvekNapsal: úte 27.08.2013 17:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
Slučování témat je docela blbé. Ale ještě blbější je zakládání desítek nových témat na stejný problém. Takže slučování témat je vlastně dobré. :D

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Slučování témat - vláken
PříspěvekNapsal: úte 27.08.2013 17:14 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.7.2006
Příspěvky: 1054
Bydliště: Česká Lípa
TomasC píše:
Já apeluji na uživatele, aby nejprve hledali a pokud opravdu odpověď nenajdou, nechť jí položí ve vlákně souvisejícím, bude se tam totiž dalším modelářům snadněji hledat....


Ale tady právě ten nový uživatel, když nenajde odpověď na to co ho zajímá a to z jakéhokoliv důvodu (je moc nový, neumí nebo nechce hledat, nerozumí třeba jen některým názvům, nebo celému tématu, neví jak se zeptat, atd..) prostě se chce zeptat z jakéhokoliv důvodu, zeptá se buď v novém vlákně následně přesunutém, nebo to dá rovnou do starého zapadlého tak má smůlu. Ti další modeláři hledají taky ODPOVĚĎ, nikoliv otázku toho mladého, který se ptal. Všichni hledáme odpovědi, ale odpovídáme na to co vidíme, na to, na co se nás někdo ptá. Když otázku nevidím, tak neodpovím a osobně otázky nevyhledávám, odpovědi ano. Jako příklad opět použiji "Pepinovo" vlákno Jetibox profi. Když bylo vidět, viděl jsem ho, otevřel, odpověděl a + dva další diskutéři (z toho jeden ty), vlákno přesunuto a OD TÉ DOBY ŽÁDNÝ PŘÍSPĚVEK. A nemyslím si, že by nikdo další k tomuto tématu neměl co říct. Z mého pohledu je to tak, že není vidět, jiní stejně jako já nehledají otázky a tak není odpověď. Když se podívám do aktivních témat, tak je nyní po pár hodinách na konci druhé stránky a tam to teď nikdo už nehledá. Kdyby ale bylo stále mezi novými, tedy vlevo ve sloupci, tak by tam teď ještě viselo, bylo by vidět a jsem přesvědčen o tom, že by tam bylo více příspěvků k tomu, na co se ptal Pepin.
Strašně si na Mánii cením právě toho, že je dost otevřená novým lidem, i mnohdy opravdu stupidním otázkám (stupidní z našeho pohledu, z pohledu tazatele nikoliv) protože třeba na jiném DF to tak rozhodně není. Stalo se fórem několika vyvolených a z mého pohledu uzavřené novým dotazům, nedejbože totálním začátečníkům. Mám trochu strach, aby to nesměrovalo někam tam, protože jedině již zkušený RC maniak je schopen hledat, třeba i aktivně vyhledává otázky a opravdu využívat schopností webu (vyhledávání, filtrování atd.)
Ale o ten mladý neumí, a když neuspěje tak se na to vykašle. Opět nadhodím téma oné nabíječky co se ptal Sprinter. Toho znám osobně, na RC manii jsem ho nasměroval já, poreferoval že tady zcela jistě najde někoho kdo poradí a stalo se to, že jeho jediný snad možná i první příspěvek byl okamžitě přesunut do pár let starého vlákna, on sice dostal SZ že to tak je, ale odpovědi na otázku se už nedočkal. reakce prostě nula. Dovoluji si tvrdit, že právě proto, že jeho otázka nezůstala viset vlevo, ale někde zapadla. To že sem si vyslechl jak "dobře" jsem mu poradil pominu :-).
Na druhou stranu nejsem příznivcem šíleného stromu témat a podtémat a jejich podtémat. To by dopadla ještě hůř.

Napadá mne třeba nechat nové téma mezi novými do té doby, dokud se zobrazuje v levém sloupci, je na očích kde je spousta z nás zvyklá a teprve potom jej sloučit. To by mohl být rozumný kompromis. Tazatel dostane snad odpověď a následně bude výsledkem stejně sloučení, tedy požadovaný cíl.

_________________
DJANGO - výrobce, ION, ASW 28, LF 109, ..., T14SG
www.vpmodel.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slučování témat - vláken
PříspěvekNapsal: úte 27.08.2013 17:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.1.2007
Příspěvky: 4172
Bydliště: KLADNO
Obrázky: 1
Z druhé strany je to stále dokola: doporučte model, čím nabarvím epp, čím slepím to či ono, atd. ale to slučování mi celkem nevadí-z 90 proc. používám Zobrazit nové př., vadilo by mi zmizení Nových vláken

_________________
Pravda začíná tam kde končí signál České televize.
Nevěřím ničemu, co vláda říká.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slučování témat - vláken
PříspěvekNapsal: úte 27.08.2013 18:08 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2010
Příspěvky: 6838
Bydliště: Žilina, SK
Obrázky: 15
Papir píše:
...
vlákno přesunuto a OD TÉ DOBY ŽÁDNÝ PŘÍSPĚVEK. A nemyslím si, že by nikdo další k tomuto tématu neměl co říct.
...

Přesně tak, to je i moje zkušenost. :mrgreen: Já moc často nová vlákna nezakládám, spíš radím a diskutuji v těch existujících. Ale výjimečně jsem se potřeboval poradit a ptal jsem se na něco co souviselo s jedním starším zapadlým vláknem. Okamžitě bylo mé vlákno s ním sloučeno a krom Admina a jednoho moderátora na to už nikdo nezareagoval. Samozřejmě v tom starém vlákně to uspokojivě vyřešeno nebylo, jinak bych se neptal a nezakládal nové. Ale sloučené se starým a odstraněné ze seznamu nejnovějších prostě zapadlo a smitec. :(
Když jsem se pak ozval, že se mi to nelíbí, že to v tom starém vlákně nebylo probráno dobře a teď když moje otázka zapadne do starého vlákna, tak se odpovědi nedopracujeme, tak mi Admin napsal
Citace:
Ale oni si všimnou. Dle statistik jen málo lidí používá "nejnovější vlákna". Spíš se používá "aktivní" a "nepřečtená vlákna".

Já do těch jeho statistik samozřejmě nevidím, ale pokud to beru podle sebe a kamarádů co znám, tak je tomu právě naopak.
A taky že si toho už pak skoro nikdo nevšiml. :( Tak jsme si s adminem vyměnili pár SZ a tím to skončilo. Nakonec jsem si stejně poradil sám.
Citace:
Napadá mne třeba nechat nové téma mezi novými do té doby, dokud se zobrazuje v levém sloupci, je na očích kde je spousta z nás zvyklá a teprve potom jej sloučit. To by mohl být rozumný kompromis. Tazatel dostane snad odpověď a následně bude výsledkem stejně sloučení, tedy požadovaný cíl.

Souhlasím. 8)
Přesně něco na ten způsob jsem navrhoval taky. Jen já jsem se nebránil sloučení, jen jsem chtěl aby se po sloučení dvou vláken tohle sloučené, obnovené, staré vlákno objevilo v řebříčku nových vláken tam kde bylo předtím to nové. Ale neuspěl jsem.
Já opravdu nechápu tu averzi vůči tomuto nástroji a proč se tomu tak zarputile brání. :?

Přitom i sám Admin, když potřebuje něco všem sdělit tak tohle okno využívá, dokonce způsobem, kterým může jen on, teda, že jeho informativní příspěvek nějaký čas stabilně visí na prvním místě. :wink:
Ale jak jsem již napsal, Admin má právo veta a i na tohle má právo. Jen mi připadá z jeho strany trochu názorově nekonsistentní, že na jedné straně se snaží ten nástroj potírat, na druhé, když se to hodí tak využívat naplno. :wink:

Nechci se nikoho nijak dotknout, ale co takhle hodit na Manii anketu, kde by se vyjádřilo k tomu problému co nejvíc lidí. A zavěsit ji na nějaký čas stabilně na první místo Nejnovějších vláken. To bude lepší než nějaké statistiky do kterých ostatní nevidíme.

_________________
Neviem byť stručný :(, ale mnohé myšlienky sa dvoma slovami povedať nedajú :)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slučování témat - vláken
PříspěvekNapsal: úte 27.08.2013 18:19 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2010
Příspěvky: 6838
Bydliště: Žilina, SK
Obrázky: 15
corsair píše:
Z druhé strany je to stále dokola: doporučte model, čím nabarvím epp, čím slepím to či ono, atd. ale to slučování mi celkem nevadí-z 90 proc. používám Zobrazit nové př., vadilo by mi zmizení Nových vláken

S tím nic nenaděláš, ty příspěvky, které mě nezajímají prostě nečtu. 8)

Ale k Tvé poslední větě. Ty tam vidíš někde odkaz na "Nová vlákna"? Tedy podobný jako na "Zobrazit nové příspěvky". :?: :?: :?: :?
No kdyby tam takový opravdu byl, tak tahle debata je zbytečná. :mrgreen:
Protože, já to tu už jednou napsal:
seznam Nejnovější vlákna nerovná se seznamu Nových příspěvků , který jsi asi měl na mysli.
A o tom to je.

_________________
Neviem byť stručný :(, ale mnohé myšlienky sa dvoma slovami povedať nedajú :)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slučování témat - vláken
PříspěvekNapsal: úte 27.08.2013 19:44 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10764
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Velmi zajímavé názory...

Některé návrhy nejsou technicky řešitelné nebo jen obtížně značným přiohnutím původního phpbb. Priorita vláken je třeba již 1/2 roku zlikvidována. Tak zajímavá nebyla, aby zatěžovala server.

Kdy by měl nastat vhodný okamžik pro sloučení?? Za 2 dny? Za týden? Když ve vláknu nikdo nepřispěje? Kdo bude platit moderátory za tuto práci?

Sloučit vlákna a udržet vlákno v seznamu je prostě divný návrh. Za to, že někdo nehledá, neudělá samostatný průzkum, nejde informaci naproti, má získat elitní místo a tím šanci na odpověď??

Zde je prostě situace, kdy se střetávají dva koncepty:
Dodělaná nejnovější vlákna X běžné používání phpbb.

Nicméně třeba stránka, která by zobrazovala nejnovější vlákna podle pořadí založení by asi řešitelná byla, prozkoumám možnosti. Je však otázka, zda taková stránka bude k užitku.

Berte to tak, že je těžké vyhovět VŠEM. :wink: Vlastně si myslím, že to nejde.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slučování témat - vláken
PříspěvekNapsal: úte 27.08.2013 20:05 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.7.2006
Příspěvky: 1054
Bydliště: Česká Lípa
TomasC píše:
Kdy by měl nastat vhodný okamžik pro sloučení?? Za 2 dny? Za týden? Když ve vláknu nikdo nepřispěje? Kdo bude platit moderátory za tuto práci?

Berte to tak, že je těžké vyhovět VŠEM. :wink: Vlastně si myslím, že to nejde.


Gentelmanská dohoda s moderátory, že ke sloučení přistoupí až ve chvíli, kdy nebude vlákno vidět ve sloupci nejnovější vlákna? Prakticky jen počkají, až se téma propadne samo a pak učiní co je třeba.

Zavděčit se všem opravdu nepůjde, o tom žádná.

_________________
DJANGO - výrobce, ION, ASW 28, LF 109, ..., T14SG
www.vpmodel.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slučování témat - vláken
PříspěvekNapsal: úte 27.08.2013 20:52 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Papir píše:
Gentelmanská dohoda s moderátory, že ke sloučení přistoupí až ve chvíli, kdy nebude vlákno vidět ve sloupci nejnovější vlákna?


Proč bych měl sledovat nějaké "nejnovější vlákna"? Ta funkce je holý nesmysl, který jsem nikdy nepoužíval a nikdy nehodlám používat, když jsou tady mnohem vhodnější nástroje.

Základem jsou nové příspěvky. O ty tady jde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slučování témat - vláken
PříspěvekNapsal: úte 27.08.2013 20:54 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2008
Příspěvky: 6896
Bydliště: Moravský kras
Papir píše:

Gentelmanská dohoda s moderátory, že ke sloučení přistoupí až ve chvíli, kdy nebude vlákno vidět ve sloupci nejnovější vlákna? Prakticky jen počkají, až se téma propadne samo a pak učiní co je třeba.

Zavděčit se všem opravdu nepůjde, o tom žádná.


Promiň, to je kravina. Moderátor je taky jenom člověk, který si běžným způsobem pročítá fórum a pokud na něco hodného moderování narazí, tak to v tom okamžiku udělá a pustí to z hlavy (protože ji nemá jako slon). Jak bys to chtěl hlídat? Pořád dokola prolézat stará a neživá vlákna jenom pro to, aby se někam přesunuly nebo sloučily nebo si každé nové vlákno poznamenat do diáře abych se do něj v pravý okamžik vrátil?
Sorry, ale taky občas potřebujeme živit rodinu, spát, občas si i zalítat..

_________________
OK2WY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slučování témat - vláken
PříspěvekNapsal: úte 27.08.2013 21:27 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.8.2008
Příspěvky: 1566
Bydliště: Pelhřimov, ČR
Obrázky: 1
Mě zase trochu vadí když někdo napíše dotaz, nikdo mu neodpoví a ten dotyčnej se tomu pak diví nebo je naštvanej. Ale kolikrát je to dotaz na něco co se objevilo na trhu teprve před pár dny/týdny nebo je to dotaz línýho co se ptá na 100x zodpovězené, příp. je to dotaz na něco opravdu speciálního co si domů koupil málokdo. Rád odpovím, ale jen když k tomu mám co říct. Reakce dotyčných dotazujících mi připomíná některé zákazníky co přijdou u nás ve firmě k nám do krámu a divěj se že nemáme zrovna tu věc co chtějí když jim prý řekli že u nás seženou všechno. Blbost, všechno nemaj nikde, ani na RCmanii nemaj modeláři doma všechny modely a model. výrobky na které se jiní (čerstvě zaregistrovaní uživatelé) ptají.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slučování témat - vláken
PříspěvekNapsal: úte 27.08.2013 22:01 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2010
Příspěvky: 6838
Bydliště: Žilina, SK
Obrázky: 15
JirkaA píše:
...Moderátor je taky jenom člověk...pokud na něco ...narazí, tak to v tom okamžiku udělá a pustí to z hlavy... Jak bys to chtěl hlídat? Pořád dokola prolézat stará a neživá vlákna ... nebo si každé nové vlákno poznamenat do diáře abych se do něj v pravý okamžik vrátil?
...taky občas potřebujeme živit rodinu...

Ja o tom nepochybuji, ale teď jsi se sám usvědčil v tom, že když to vlákno zmizí z očí, tak je de facto mrtvé. :wink: Nejen pro občasného návštevníka, ale i pro moderátory, protože i oni si potřebují občas zalítat a nemohou furt vysedávat na fóru a moderovat či spojovat vlákna. :lol:
Celá tato diskuse je však o tom, aby mělo šanci projít aspoň všemi příčkami řebříčka nazvaného "Nejnovější vlákna", protože tam je největší šance, že si ho občasný návštěvník fóra, trochu línej na zbytečné kliky a trochu neznalej všech možností, které portál z hlediska hledáni nabízí, přečte a třeba k němu i připojí svůj názor.
Je to tak moc?

_________________
Neviem byť stručný :(, ale mnohé myšlienky sa dvoma slovami povedať nedajú :)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slučování témat - vláken
PříspěvekNapsal: úte 27.08.2013 22:28 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2008
Příspěvky: 6896
Bydliště: Moravský kras
VTjr píše:
Je to tak moc?


Je několik způsobů jak sledovat aktuální vlákna, od zobrazení aktivních témat přes proklikání jednotlivých okruhů kde je jasně vidět v kterém tématu jsou nepřečtené příspěvky, až třeba po Tapatalk v mobilu nebo tabletu.. Ve všech těchto případech je snadné sledovat jak nová, tak starší ale živá témata. Tak proč do toho tahat další způsob, u kterého jsou vidět pouze a jen ta nová témata bez ohledu na to, jestli žijí nebo ne. Je to zbytečné a navíc to vede k zakládání duplicitních témat.

_________________
OK2WY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slučování témat - vláken
PříspěvekNapsal: stř 28.08.2013 5:28 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.6.2007
Příspěvky: 3115
Bydliště: Středočesko, ČR
Obrázky: 0
Nechápu co tu řešíte.
V záložkách mám odkaz na newposts search.php?search_id=newposts
vypíše mi to všechny nové příspěvky podle vláken a u těch ve kterých píšu je černá tečka i po případném sloučení.
Rychle prolítnu co sleduju případně na co znám odpověď, nebo jsem odpovídal a je to.
NIkdy mě ani nenapadlo procházet sekce, nebo nejnovější vlákna.
Když něco hledám tak hledám a né abych to projížděl "ručně".
Když to co hledám nenašlo místní hledání pošlu na to google a je to.

_________________
Fyziku respektuji, ale nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2018/1139 NE = už nelítám


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slučování témat - vláken
PříspěvekNapsal: stř 28.08.2013 5:33 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.7.2006
Příspěvky: 1054
Bydliště: Česká Lípa
JirkaA píše:
Tak proč do toho tahat další způsob, u kterého jsou vidět pouze a jen ta nová témata bez ohledu na to, jestli žijí nebo ne. Je to zbytečné a navíc to vede k zakládání duplicitních témat.

Myslím že to není tahání nového způsobu. Ten způsob tu existuje, žije, evidentně jsou tací kteří jej používají (nejenom já), Tomáš sám konstatoval že je to sice přežitek, nicméně je oblíben. Takže žádný nový způsob. Zakládání nových vláken nazabráníš ani kdyby jste se jako moderátoři rozkrájeli. Je to věc kterou nedokáže ovlivnit nikdo. Pouze ti co je zakládají. Jestli je vlákno živé či nikoliv vlevém sloupci nehraje absolutně roli. Když žije, je tam i teď - pokud není přesunuto. Když nežije a není sloučeno s jiným, tak tam je stejně tak jako tak, takže o to tady asi nejde že.
Samozřejmě nechci a ani jsem nic takového neřekl, aby jste dělali něco navíc, aby se tady nutně musela doprogramovat jakási věc - něco nového, jen konstatuji, že pokud je vlákno okamžitě ostřelhbytě sloučeno s jiným, a tedy není na očích na hlavní stránce v levém sloupci tak ihned pro většinu OBYČEJNÝCH A NOVÝCH zapadne a to je prostě fakt a zkušenosti. To že levý sloupec někdo (Zdenek) vidí jako nesmysl, tak jiní nikoliv. Jiní jej používají a za nesmysl pokládají okamžité sloučení. Pokud je cílem někoho jakoby školit tím že když "mi to teď budeme slučovat a ani se to časem naučí" tak mám velmi vážnou obavu, že to by byl fatal error. To prostě nemůže vyjít a dopadne to tak, že nový nakouknou, zkusí, neuspějí odejdou a už se nikdy nevrátí.
Nechci ani aby moderátoři pořád projížděli fórum a hledali kdy jako už ano a kdy ještě ne, to je pochopitelně nesmysl, ale jen aby bylo hleděno i na ty, kteří levý sloupec používají jako prvotní nakouknutí, co jako že se tu děje.
Stejně tak jako teď když sem koukne moderátor, vidí ááááá téma která se dá sloučit, ale je na první, druhé pozici tak ho nechám. Jiný moderátor se sem podívá jindy a vidí to samé téma které je předposlední, poslední tak jej prostě sloučí. To že by se stalo, že by nějaké téma hodná sloučení proklouzla si myslím nehrozí. Zas tak rychle se nepropadávají a moderátor není jeden. Například toto vlákno je v tuto chvíli třetí od spoda, v klídku si propadává a zcela jistě jej vidělo více moderátorů. Jeho život v levém sloupci pomalu končí a kdyby bylo slučitelné s něčím, neměl bych absolutně problém s tím jej sloučit, dosáhnout požadovaného cíle. Stejnou šanci bych dal i jiným, i když mnohdy naprosto tupým a opakujícím se dotazům, protože tupost pro nás - vás, je pro jiné vrchol života. Opakování nelze zabránit nikdy a nikdy se to neodstraní slučováním. Výsledek bude úpadek, odliv nových kteří nepochodili. Proto opět prosím admina a moderátory, nech chvíly žít vlákno stejně jako dřív, dejte šanci na krátký život i těm blbým a až se propadne k posledním příčkám učiňte nutnost.

_________________
DJANGO - výrobce, ION, ASW 28, LF 109, ..., T14SG
www.vpmodel.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slučování témat - vláken
PříspěvekNapsal: stř 28.08.2013 5:46 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.7.2006
Příspěvky: 1054
Bydliště: Česká Lípa
VTjr píše:
Celá tato diskuse je však o tom, aby mělo šanci projít aspoň všemi příčkami řebříčka nazvaného "Nejnovější vlákna", protože tam je největší šance, že si ho občasný návštěvník fóra, trochu línej na zbytečné kliky a trochu neznalej všech možností, které portál z hlediska hledáni nabízí, přečte a třeba k němu i připojí svůj názor.

Presně to je to, co je podstatné.
Jsme lidi, jsme líní, neznalí a chceme odpověď. Je to hnusný? Ano je, ale je to tak a změnit to nejde. odnaučit lenosti nejde, naznalosti taky ne, vychovát nemá smysl.
Velmi zajímavá by byla statistika co udělá jako první a kam kouká a jaké nástroje webu používá člověk, terý je registrován například 1/2 roku.

_________________
DJANGO - výrobce, ION, ASW 28, LF 109, ..., T14SG
www.vpmodel.cz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz