Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Volitation 9053
PříspěvekNapsal: ned 04.12.2011 19:30 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2011
Příspěvky: 14
corona: Ok, já už to měřil a mě by se tam vejít měla :-). Ten odkaz nefunguje, ale už jsem něco našel ;-). Dá se to nabíjet i přes usb kabel?


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Volitation 9053
PříspěvekNapsal: ned 04.12.2011 19:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
dsigy píše:
corona: Ok, já už to měřil a mě by se tam vejít měla :-). Ten odkaz nefunguje, ale už jsem něco našel ;-). Dá se to nabíjet i přes usb kabel?
Ten odkaz mi jde jen tehdy, když to dám "Otevřít v novém okně", tak ještě odkaz rovnou:
http://thv1.uloz.to/b/b/b/bbb9185b0250d ... d=10821355

Nabíjet přes USB lze.
Součástí není micro SD karta, tu lze požít do velikosti 16 GB. Stačí 2 GB za cca 160,- Kč.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Volitation 9053
PříspěvekNapsal: ned 04.12.2011 19:50 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2011
Příspěvky: 14
corona: Už to jde. No našel jsem na ebay za 200kč, píšou u toho že to je max na 8gb, ale to je jedno ;-). Stejně stím vrtulníkem nelítám víc jak hodinu v kuse. Karta už je taky objednaná ;). Tak se snad brzy s něčím pochlubím. Díky za info.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Volitation 9053 - baterka
PříspěvekNapsal: pát 17.08.2012 15:49 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 17.8.2012
Příspěvky: 1
dsigy píše:
Nemáte někdo nějaký dobrý typ na novou baterku? Ta origoš už pomalu odchází, takže je záhodno shánět se po nové. A když už měnit, tak bych zkusil i nějakou jinou než tu základní.


Dsigi: četl jsem že jsi použil jinej akumulátor.. jaký ? případně ostatní nemáte ňákej tip?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 06.08.2013 11:22 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 6.8.2013
Příspěvky: 5
Zdravím mám vrtulník dvourotorový od Alloy Structure-Exclusive high speed.Je podobný Volitation 9053.
Ale nemůžu o něm sehnat žádné informace na internetu.Ale přejdeme k hlavnímu problému že když jsem doma nebo jinde v uzavřené místnosti létá skvěle a bez problémů,jenže kdykoli jdu s ním ven bez problému ho zvednu ze země klidně s ním ve vzduchu otáčím ale když dám směrem vpřed či dozadu vrtulník se pohybuje neuvěřielně pomalu až skoro stojí a to ho mám asi tak ve výši 2m.Někdy letí jak má i dopředu i do zadu ale jindy ne :?.Prosil bych vás jestli by jste mi mohli pomoct děkuji :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 06.08.2013 11:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.4.2009
Příspěvky: 1314
Tieto hračky nie sú určené na lietanie vonku. Aj najslabší vánok ich totiž zanáša rýchlosťou presahujúcou možnosti toho dvojrotoru. Ak chceš lietať vonku, kúp si normálnu helinu a rozhodne nie dvojrotor...

_________________
Take my love, take my land, take me where I cannot stand
I don't care, I'm still free, you can't take the sky from me...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 06.08.2013 11:47 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 6.8.2013
Příspěvky: 5
Aha to je škoda,ale i tak děkuju za radu.Ale přece jenom nedal by se třeba vylepšit zadní motůrek nebo zadní vrtulka ????Venku to létá dobře bohužel ne rovně nebo zpátky ale večer jsem s tím uletěl asi 35 m
To byl můj nejlepší výkon :D.Samozřejmě že se s vámi nebudu hádat jste jistě o mnoho zkušenější než já ale tenhle vrtulníček jsem si už zamiloval :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 06.08.2013 12:12 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 26.11.2012
Příspěvky: 180
Obrázky: 0
Zamilujes si i jinej ......neboj :D


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 06.08.2013 12:21 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 6.8.2013
Příspěvky: 5
Dobřře děkuji za odpovědi :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Volitation 9053
PříspěvekNapsal: úte 06.08.2013 17:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.3.2011
Příspěvky: 1826
Blog: Zobrazit blog (1)
Ještě bys mohl skusit trošku skroutit vrtulku,ale musíš ji nejdříve nahřát.Je třeba to dělat opatrně hrozí její zničení. Jinak jak je už tady napsáno,ve chvíli kdy skusiš 6CH vrťas,tak ten koax půjde na skříň :mrgreen:

_________________
AGILE 7,2/ AGILE 5.5/ DEVIL 420/ T-REX 500PRO-Sportline/ RJX X-TRON 500/ EXTRA 300/ FPV QAV 210/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Volitation 9053
PříspěvekNapsal: úte 06.08.2013 19:34 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 6.8.2013
Příspěvky: 5
Dobře díky za možnost záchrany :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Volitation 9053
PříspěvekNapsal: stř 07.08.2013 8:37 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 6.8.2013
Příspěvky: 5
Tsisters píše:
Ještě bys mohl skusit trošku skroutit vrtulku,ale musíš ji nejdříve nahřát.Je třeba to dělat opatrně hrozí její zničení. Jinak jak je už tady napsáno,ve chvíli kdy skusiš 6CH vrťas,tak ten koax půjde na skříň :mrgreen:

Vrtulku jsem malinko zkroutil a lépe to létá,díky,ale jak už tu bylo napsáno
Jameson píše:
Tieto hračky nie sú určené na lietanie vonku. Aj najslabší vánok ich totiž zanáša rýchlosťou presahujúcou možnosti toho dvojrotoru. Ak chceš lietať vonku, kúp si normálnu helinu a rozhodne nie dvojrotor...

Včerejší vánek ho odnesl asi o 10 m. dál.Takovéto vrtulníky jsou jedině na let v nějaké uzavřené mstnosti od bytu,haly,tělocvičny.....až po letištní hangár :D Ale ne na létání do otevřených prostorů :(
Alespon jsem se už poučil :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: 9053
PříspěvekNapsal: sob 17.08.2013 15:41 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 17.8.2013
Příspěvky: 1
Dobrý Deň. Mám taký problém mám helikoptéru double horse volitation 9053 a prežila pád z výšky 6 poschodového paneláku a mala zlomenú len ližu a trochu pokrivený rám (či jak sa to volá nie som modelár) po páde som s ňou ešte lietal len potom sa mu prestala točiť vrchná vrtuľa. Neviem čo s tým treba robiť keďže nie som modelár, viem objednať dáke náhradné diely ale neviem aké , alebo ako to opraviť prosím poraďte. Ak sa to nedá opraviť poraďte mi aspoň dáky dobrý servis v Nitre alebo jej blízkom okolí. Ak nie v Nitre tak aspoň v Bratislave. Za radu vopred veľmi ďakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 9053
PříspěvekNapsal: sob 17.08.2013 16:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.3.2011
Příspěvky: 1826
Blog: Zobrazit blog (1)
Zjisti si příčinu, proč se netočí. Začni od motoru, zda jede a neprotačí se na něm pastorek, dále se podívej jestli není očesané ozubené kolo nebo ten pastorek. Pak jestli se ozubené kolo neprotáčí na té hřídeli a nakonec zda se neprotáčí horní rotor na té hřídeli, pokud to všechno je OK a netočí se motor, tak změř jestli jde do něho napájení, pokud jde tak je spálený motor, pokud ne tak je něco se základní deskou. Jo a raději si sundej listy obou vrtulí ať ti nenafackují :mrgreen:

_________________
AGILE 7,2/ AGILE 5.5/ DEVIL 420/ T-REX 500PRO-Sportline/ RJX X-TRON 500/ EXTRA 300/ FPV QAV 210/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 9053
PříspěvekNapsal: sob 17.08.2013 22:09 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.2010
Příspěvky: 2881
Bydliště: Zavar, SK
1, uja guugla poznas?
http://www.iminitra.sk/index.php?action=kontakt
Skus, mozno ti poradia.
2, neber to z v zlom, ale nez to opravovat, je to lepsie hodit do kosa.
Tento skvely vrtas so dostal pred par rokmi na narodky ( holt chceli ma prekvapit) , a hned som ho daroval v rodine. Myslim, ze letel cekovo asi trikrat... Ale to ber len ako rypnutie. Ak si s nim spokojny, tak opravuj. :D

_________________
X9D & T16Pro & TX16S & nejaké lietadlá, heli a koptéry www.rcmodelytt.sk


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz