Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kde v EU koupit levné FPV 5.8¿
PříspěvekNapsal: stř 23.12.2015 10:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2010
Příspěvky: 562
Bydliště: Brno
Ahoj, má někdo zkušenost s nějakým evropským shopem, kde bych mohl sehnat vysílač a přijímač 5.8GHz 200-600mW za slušný peníz? Koupil jsem na aliexpressu koncem listopadu za 30usd, ale asi se nekde ztratilo, neni ani v ČR.
Hobbyking, ani banggood v EU nemají. :-/


Edit: hlavně bych ti chtěl ještě tento, případně začátkem příštího roku.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde v EU koupit levné FPV 5.8¿
PříspěvekNapsal: stř 23.12.2015 10:52 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2013
Příspěvky: 162
Bydliště: Most
Ahoj koukni sem.
http://www.rc-levneji.cz/fpv-video/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde v EU koupit levné FPV 5.8¿
PříspěvekNapsal: stř 23.12.2015 12:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2010
Příspěvky: 562
Bydliště: Brno
Ahoj,
moc nemusím ty male shopiky, ktere jen preprodavaji to co sem si objednal z číny za trojnasobnou cenu s pochybnou zárukou.

Spíš něco v mimo ČR, ale ne na jinem kontinentu kde priplatim třeba jen 50%?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde v EU koupit levné FPV 5.8¿
PříspěvekNapsal: stř 23.12.2015 12:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2010
Příspěvky: 562
Bydliště: Brno
Nema někdo zkušenosti s nákupem FPV z evropského skladu dealextreme?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde v EU koupit levné FPV 5.8¿
PříspěvekNapsal: stř 23.12.2015 12:29 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 14.11.2013
Příspěvky: 1386
Bydliště: Chocerady
http://emotors.cz/97-fpv-osd
velice seriozní obchod. A perfektně fungující.

_________________
www.havelaircraft.cz
info@havelaircraft.cz
Facebook- Havelaircraft


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde v EU koupit levné FPV 5.8¿
PříspěvekNapsal: stř 23.12.2015 12:53 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6022
Bydliště: Praha ČR
Banggood v EU vysílače má a to docela dobré (ověřeno) - http://eu.banggood.com/Wholesale-Wareho ... 65760.html , tohle mohu pro začátek plně doporučit (vysílač i do budoucna, na debatu je jen náhrada kamery za lepší).

Aktuálně si opravdu nemají samotný RX, jen kombinace s monitorem, třeba tento Boscam je dost nadstandard http://eu.banggood.com/Wholesale-Wareho ... 08273.html , řešil by i výstup na brýle. Mimochodem sám ho možná objednám, vlastní demencí jsem si FPV monitor odpálil a tohle by byla velmi slušná náhrada.
Případně to samé v levnější verzi (noname) http://eu.banggood.com/Wholesale-Wareho ... 47343.html - funkčně asi stejné.
Doručení z EU banggood ověřeno, naprosto v pohodě. Při objednání dnes bych nevylučoval dodání před silvestrem, první týden v lednu je pak prakticky jistý.

V Evropském Hobbykingu by se zase našel samotný diversitní RX - http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... ouse_.html .

Popravdě momentálně nevidím v mých ověřených "EU shopech" nikde skladem nějaký levný samotný "nediverzitní" přijímač, ale to se bohužel dá trochu čekat, před vánoci je to všude dost probrané a naskladnění EU skladů chvíli trvá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde v EU koupit levné FPV 5.8¿
PříspěvekNapsal: stř 23.12.2015 13:02 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.2007
Příspěvky: 463
Bydliště: Žďár nad Sázavou
tomashr píše:
...Při objednání dnes bych nevylučoval dodání před silvestrem, první týden v lednu je pak prakticky jistý. ...


Jen poslední zkušenost - tedy z tohoto pro přepravu vyloženě "nevlídného" období. Včera mi byla doručena zásilka objednaná 2. tohoto měsíce. To znamená po dvaceti dnech od data objednání a zaplacení. Ale ono to nebude ani v období "vlídnějším" o moc lepší. Takže bych ten termín dodání do konce roku, či týden po něm neviděl tak růžově. Spíše v druhé půli ledna, či k jeho konci, pokud dnes objedná.

EDIT:
Bojkas - ten gimbal (pokud je 2D), tak je to právě ta poslední zásilka co tu píšu. Je precizní! Jen ten software (komunikaci) já ne a ne rozchodit....


Naposledy upravil petrovo dne stř 23.12.2015 15:15, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde v EU koupit levné FPV 5.8¿
PříspěvekNapsal: stř 23.12.2015 13:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2010
Příspěvky: 562
Bydliště: Brno
Z banggoodu EU jsem objednal kabel 7.12. a je od včerejška na SPU praha, taky jsem tam objednal gimbal 19.12. a ten dle všeho předevčírem poslali, ale T&T ještě nefunguje.

Takze bych to taky nevidel na doručení do konce roku.

Akorat jsem našel na německem amazonu set za 40Euro s dodáním si 29.12. coz není vůbec špatné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde v EU koupit levné FPV 5.8¿
PříspěvekNapsal: stř 23.12.2015 13:49 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6022
Bydliště: Praha ČR
Mě poslední zásilka z EU Banggood přišla včera, bral jsem teď v prosinci celkem tři. A všechny byly kolem 10ti dní - standardní dodání B2C Europe z evropského skladu. Z číny to samozřejmě trvá déle, ale to je celkem jasné.

Jinak obecně - dodání do konce roku ze zahraničí je teď poměrně naivní požadavek, on i když to eshop pošle včas, tak do toho ještě vstupuje pošta a celnice (i když při EU to celnicí jen formálně projde). Vyjít to může s velkou dávkou štěstí, ale jistota ani náhodou. To sis prostě vzpomněl moc pozdě :-) Naproti tomu ten první týden ledna mi přijde reálná docela dost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde v EU koupit levné FPV 5.8¿
PříspěvekNapsal: stř 23.12.2015 14:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2010
Příspěvky: 562
Bydliště: Brno
Ja to prave bral taky z eu skladu. Jen nebyla standardni posta, ale zvolil jsem si placenou NL.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde v EU koupit levné FPV 5.8¿
PříspěvekNapsal: stř 23.12.2015 20:54 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 12.1.2013
Příspěvky: 1444
Bydliště: Pardubice
Bojkas píše:
Ahoj,
moc nemusím ty male shopiky, ktere jen preprodavaji to co sem si objednal z číny za trojnasobnou cenu s pochybnou zárukou.

Spíš něco v mimo ČR, ale ne na jinem kontinentu kde priplatim třeba jen 50%?



Za tento Shop dám ruku do ohně.. Dokud jsem létal T-Rexe (dva roky zpět) tak jsem tam byl pečenej vařenej... Je to sice překupník ale má rozumné ceny, vše má skladem a záruka není pochybná.. Osobně jsem byl s tímto e-shopem moc spokojen.. Když jsem objednal tak to bylo do třetího dne doma. Pan Hadač je jeden z mála který se snaží a všechny problémy řeší ke spokojenosti zákazníků.. Za mě palec nahoru..

_________________
Goblin 500 Spirit@MiniProtos Spirit@Oxy3 Spirit@Taranis + Xlite RC@ www.arcitimer.com


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde v EU koupit levné FPV 5.8¿
PříspěvekNapsal: sob 26.12.2015 23:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
tomashr píše:
i když při EU to celnicí jen formálně projde

Zásilky z ostatních zemí EU se s celnicí obvykle vůbec nepotkají a celní pošta Praha 120 je ani nepřebírá. Zásilky z EU jdou obvykle jinými cestami přes jiné pobočky pošty mimo celnici.

Pouze pokud by šlo o nařízení celníků, že z nějakého důvodu mají být zásilky z toho či ono EU eshopu zadrženy z toho důvodu, že se jedná o zásilky zboží pro neplátce DPH u nichž na straně odesílatele při dovozu do EU nebylo uhrazeno DPH. Pak by to skončilo v celním skladě České pošty a došlo by na případné vyžádání dokumentů k zásilce od adresáta a mohlo by dojít i na stanovení DPH ze strany celníků.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde v EU koupit levné FPV 5.8¿
PříspěvekNapsal: pon 11.01.2016 14:10 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6022
Bydliště: Praha ČR
Na okraj k Banggodu - dnes (11.1.) mi z EU Banggood přišla zásilka objednaná 31.12. (na Silvestra). Když uvážíme, že 1.12. se nepracuje skoro nikde a pak byl víkend, tak to reálně znamená doručení do týdne - podle mně velmi slušné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde v EU koupit levné FPV 5.8¿
PříspěvekNapsal: pon 11.01.2016 17:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2010
Příspěvky: 562
Bydliště: Brno
Tak mi dnes nakonec dorazilo FPV z toho aliexpressu. Huraaa!

Osobně jsem koupil z eu banggoodu 2x a pokaždé to přišlo cca za 20dní. Bohužel tam nemají to FPV, které jsem chtěl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde v EU koupit levné FPV 5.8¿
PříspěvekNapsal: pát 02.03.2018 15:19 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.5.2008
Příspěvky: 202
Bydliště: Liberecko
http://www.rc-levneji.cz/kamery/akce---bryle-vysilac-5-8ghz-32ch-kamera---akce/

Ahoj nevlastníte prosím někdo toto zařízení,jde mi o to jestli je to za tu cenu funkční?, jaký to má dosah?,a jestli je to kompletní set-namontovat do éra/auta a letět/jet? díky za odpovědi :wink:

_________________
http://3505173.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz