Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 22.11.2015 19:49 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.12.2013
Příspěvky: 68
Ahoj, prosím o radu. Po osazení mého Tarotu 690 s NAZA M V2 komplet motory, regulátory a vrtulemi systémem DJI S800 se zásadně zhoršil příjem videa. Nevíte čím to je? Co by tam mohlo začít z těch nových komponent rušit a jak to mohu odstranit?

Mám 600mW vysílač Immerson RC na 5,8. Nejdříve jsem měl anténu přímo na vysílači a pak jsem ji zkusil prodloužit a podvěsit pod podvozek. Ale zásadně se to nezlepšilo.
Před osazením systémem DJI S800 jsem byl s příjmem spokojen, takže v komponentech na zemi asi problém nebude.

Připojuji fotku stávajícího stavu.

Děkuju


Přílohy:
Soubor_000.jpeg
Soubor_000.jpeg
[ 75.34 KiB | Zobrazeno 1459 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: ned 22.11.2015 20:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.2.2012
Příspěvky: 955
Bydliště: Holešov
Obrázky: 5
Předpokládám že jsi se překlepl a máš na mysli systém DJI E800...Já si myslím, že ty motory a regulátory to určitě rušit nebudou. Jestli se nepletu, tak regulátory mají i stíněné napájecí vodiče. Já mám na kopteře DJI E300 a VideoTx stejné jako Ty a rušení tam nemám ani náznakem. Spíš tam budeš mít nějakou chybku v zapojení, ale to tu bez bližšího prozkoumání stejně nepoznáme. V každém případě zruš tu "prodlužku" k anténě...ta ti jen uškodí.

_________________
Phantom 4 + Nvidia Shield K1
http://www.youtube.com/user/zskalfpv


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: ned 22.11.2015 20:41 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.12.2013
Příspěvky: 68
Ahoj, ano sorry E800. OK. Prodlužku zruším, ale co s tím? Před tím mi to fungovalo dobře a tu výměnu pohonu dělali v autorizovaném servisu DJI a prý do video čísti vůbec nezasahovali.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 22.11.2015 20:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
Zkoušel jsi přenos signálu na separátní napájení (s úplně odpojeným zbytkem elektroniky)?

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 05.12.2015 12:35 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.12.2013
Příspěvky: 68
To jsem bohuzel nezkousel. Mam to tam prodratovany uvnitr a musel bych to cele rozebrat. Nehlede na to, ze je to cestou vedene pres gimbal h3-3d, takze pokus by byl stejne takovy polovicaty.
Vim, ze se bez tohoto pokusu mozna nakonec neobejdu, ale neni nejaka jednodussi prvni moznost? Odrusit kabely nejakym feritovym krouzkem, nebo obalit necim prijimac?
Diky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 06.12.2015 8:39 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.12.2013
Příspěvky: 68
Jeste bych chtel upresnit, ze kdyz to zapnu doma, vezmu si bryle a chodim s nimi po dome za nekolik zdi, signal je porad v pohode. I s roztocenymi vrtulemi. Zlobi to jen venku tak od 50 m ode me.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 06.12.2015 19:06 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.12.2013
Příspěvky: 68
Tak jsem obalil vysilac hlinikovou lepenkou a problem tak na 95% zmizel. Myslim tedy, ze to bylo skutecne zpusobeno nekterym z novych komponent. Ted jeste zkusim totez s Frsky prijimacem, ktery mi zase pro zmenu zacal obcas lehce "kopat".

Tak treba ta informace nekomu k necemu bude :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz