Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DAL DIY 600mW 32ch Transmiter
PříspěvekNapsal: pát 28.08.2015 11:40 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 24.2.2015
Příspěvky: 158
U vysílače to celkem chápu, ale u přijímače nevidím problém (ovšem nejsem všeználek tak se rád nechám vzdělat).
Jinak abych vám ještě vnesl chaoz do nastavení přepínačů kanálů, tak mrkněte na toto http://img.banggood.com/images/uploa...600MW-32CH.pdf ;-) Jinak je dobré, že je připojení na přepínače vyvedeno i na okraj plošňáku. Pokud by přepínače zlobily, dá se vyřešit i extérně.
L.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: DAL DIY 600mW 32ch Transmiter
PříspěvekNapsal: sob 29.08.2015 10:11 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 24.2.2015
Příspěvky: 158
Tak dalsi poznatky. Nastavil jsem frekvenci, ktera se mi na prijmaci ukazovala 3x a odletel do "velke" vzdalenosti. Myslel jsem si, ze krajni frekvence postupne odpadnou a zustane ta hlavni. Ovsem vsechny drzely na stejne urovni. Dale jswm zjistil, ze kdyz mam nejake ruseni a chytnu se koaxu antenky prijmace, tak ruseni zmizi a obraz drzi super. Ze bych prijem podporoval signalem co se naindukuje na mem tele? Toz to si na nohu dam svorku a pripojim na antenu. Jinak se dost hreje prijimac, asi stabilizace z 12V na nejake nizsi napeti. Jak hreji prijimace u vas? No a dale se mi podarilo odatranit black screen. Zjistil jsem (ja lama), ze mam zvukovy vystup z prijimace zapojeny do AV2 monitoru a to byl asi ten problem. Zvyk propjeni monitoru ze zamestnani. Dnes byla inverze tak jsem se tesil ze si vyletim nad mraky. Byl jsem 730m uz uz se to oteviralo a nejak mi zacal vypadavat pohon. Nap.na baterce bylo jeste ok, asi pri delsi vzdalenosti ruseni regulatoru prebijelo prijem z vysilace. Dalsi vec k laborovani. No koukam, ze uz bych si mohl otevrit nejaky blog ;-) Pokud mate nekdo odkaz na tyhle "zacatecnicke" problemy, klidne se odsud odsunu, at vam tu nekazim diskuzi o DAL 600mW. No a pokud mate poznatky k mym problemum tak se podelte. Diky.
M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DAL DIY 600mW 32ch Transmiter
PříspěvekNapsal: sob 29.08.2015 11:22 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.11.2008
Příspěvky: 3160
Bydliště: Králíky
Obrázky: 19
Blog: Zobrazit blog (17)
Ahoj, je to divný ja mám 3x DAL600 a tyhle problémy rozhodne nemám. Používám rx Dominator v Fatshark Doms HD. I na blízkou vzdálenost naladím jen jeden ten spravny kanál. Naopak když použiju tx Boscam 200mw , tak bez problemu na blízko i 3 kanály není problém. Stači ale poodejit cca 5m a jede jen jeden. Nebyt toho umrti jednoha dalu, kde ale nemám uplne čisté svědomí diky problému s konektorem na baterce.Tak jsem naprosto s funkcí spokojen. Zkus pokid to bude možné vyměnit rx a pak si to ověř.

_________________
Nelítám vůbec s ničím a jen teoretizuju ...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: DAL DIY 600mW 32ch Transmiter
PříspěvekNapsal: sob 29.08.2015 11:39 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 24.2.2015
Příspěvky: 158
Hmmm, tak to by ukazovalo spise na ten RC832 prijimac. No budu pokracovat v pokusech. Ted mam zamer ovinout TX kouskem medene folie, vizhttp://www.rcgroups.com/forums/showt ... mw&page=17
M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DAL DIY 600mW 32ch Transmiter
PříspěvekNapsal: sob 29.08.2015 11:47 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.11.2008
Příspěvky: 3160
Bydliště: Králíky
Obrázky: 19
Blog: Zobrazit blog (17)
Já ty daly používám v 250tkach pro jejich malé rozměry. Ale nakonec nám v 250tce nakonec pidi 200mw vtx skyzone a zase takove rozdíly nevidím. Litam do cca 200m max, spíš do 100m ale přes ruzne překážky a tady zase takové rozdily nevidím. Momentálnne mam dal600 v mini hex RD290 , kde litam na větší dálky a nemám problemy. Ať se ti daří a piš další postřehy tohle není nikdy na škodu.

_________________
Nelítám vůbec s ničím a jen teoretizuju ...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: DAL DIY 600mW 32ch Transmiter
PříspěvekNapsal: sob 29.08.2015 18:52 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 24.2.2015
Příspěvky: 158
Tak jsem zkusil propajet vf konektor prijimace a dal Cu bandaz kolem konektoru TX. Nejaky viditelny efekt to ovsem nemelo. Dale jsem zkusil presvicovat TX na kanal, ktery se na prijimaci objevoval jen jednou. Tyto kanaly mam na TX FR3 CH6 CH7 CH8. Tam jsem myslim uspel. Prijem byl s minimalnim rusenim dostatecnym dosahem cca 1km. Ruseni se objevovalo jen pri vetsi vysce nade mnou. To je pravdepodobne dano vyzarovanim "kvetackovych" anten. Spodni lalok je tusim potlacen (rovna spodni strana antenky. Toz dnes jswm si to konecne trochu uzil. Jinak prijimac RC832 ma stabilizaci inegracem 7805 coz vysvetluje to zahrivani. Chtelo by to spis step down DC-DC.
Toz tak.
M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DAL DIY 600mW 32ch Transmiter
PříspěvekNapsal: sob 19.09.2015 15:13 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 24.2.2015
Příspěvky: 158
Tak jsem trochu testoval a výsledky nic moc. Anténky jsou tří a čtyřlístek od ST. U videa 2km je tam nějaké rušení (příčné pruhy), asi od Wifiny z dědiny, motor to není ten byl vypnut. Pokud by někdo věděl jak rušení odstranit budu rád za radu.
https://www.youtube.com/watch?v=SrZr9jj ... e=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=1kj2ayc ... e=youtu.be
M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DAL DIY 600mW 32ch Transmiter
PříspěvekNapsal: ned 20.09.2015 18:05 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 24.2.2015
Příspěvky: 158
No koukam, ze se nejdriv budu muset naucit davat videa na youtube. Co nejdrive opravim ;-) M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DAL DIY 600mW 32ch Transmiter
PříspěvekNapsal: pát 22.01.2016 13:56 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 24.2.2015
Příspěvky: 158
Tak už by měla být videa koukatelná ;-) Co si myslíte o tom rušení?
M.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz