Switch to full style
Jednou je možná elektrika nahradí, do té doby ale ještě budeme s nimi mít plno problémů. Tady nám třeba někdo poradí.
Odeslat odpověď

Zapalování

ned 01.08.2021 20:18

Zdravím, potřebuji na elektronickém zapalování vyměnit fajky. Momentálně je tam faja na klasickou malou svíčku. Potřebuji tam dát faju s průměrem 19mm. Tu bych koupil asi z číny přímo na rcexl zápalko. Otázka zní, ke to složité předělat? Nebo dá se to předělat na klasické fajky co se koupí kdekoli v mototechně? To asi jen tak lehko nepůjde, předpokládám že oplet toho kabelu slouží jako kostra...děkuji za postřehy

Re: Zapalování

ned 01.08.2021 22:08

Někde to tu vícekrát bylo. Zkus zde na fóru do Hledat dát "fajfka zapalování"
fajfka zapalování

Re: Zapalování

pon 02.08.2021 5:26

myslim ze u E motors bys ji mel sehnat a vymena je na par minut. slozite to neni, jen to chce byt peclivy.

Re: Zapalování

pon 02.08.2021 20:28

Díky za reakce! Bohužel jsem na našich webech nenašel tyto faje s 19mm průměrem...takže leda aliexpress nebo bych musel použít klasické gumové faje a kovový oplet kabelu sólo ukostřit na motoru

Re: Zapalování

úte 03.08.2021 10:27

hanz393 píše:Díky za reakce! Bohužel jsem na našich webech nenašel tyto faje s 19mm průměrem...takže leda aliexpress nebo bych musel použít klasické gumové faje a kovový oplet kabelu sólo ukostřit na motoru

zkusil bych kontaktovat Falkona, tam by mohli poradit.

Re: Zapalování

úte 03.08.2021 20:23

Doporučuji doplnit o kostřící káblík jako má mvvs a nezapomen na smrštovačku...

Re: Zapalování

stř 04.08.2021 23:39

No, jestli mám dát káblík na začátek opletu a natáhnout ho na motor, to už mohu rovnou koupit gumové fajky....
Motor je totiž pouze prototyp, pokus. V letadle nikdy nebude. Jinak kontaktoval jsem Falkon, ten mě odkázal na buďto přimo číňana RCEXL o nichž vím, nebo zkusit napsat do Emotors, tak uvidíme.

Re: Zapalování

čtv 05.08.2021 6:29

Ten kablík by měl spojovat (kovovou) krabičku zapalování s kostrou motoru. Stínění nech žít, nějaké připojování něčeho k němu ho může jen zbytečně porušit.

Re: Zapalování

čtv 05.08.2021 21:17

No, nejrozumnější bude objednat u číňana nové velké faje a do ničeho zbytečně nerýpat 8)
Odeslat odpověď