Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Diesel Mentor
PříspěvekNapsal: stř 14.04.2021 10:41 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Obrázky: 15
DAF píše:
... RC motor MK-17 (co je na něm RC?) ... dotyčný celkem dlouho obchoduje a proto se domnívám, že by o nich mohl něco vědět. ...

Laikovi, který s modelářským materiálem pouze obchoduje na aukru bych to ještě prominul, ale takovému sběrateli jako je pan Linka a to už vůbec v případě motorů MVVS, rozhodně ne. :P Tady např http://www.old-engine-model.com/cz/k269.zhavici-motory/ koukněte na MVVS 2,5GFS a 2,5GFS/R. První má býr GFR a druhý rozhodně ne s "F". tedy jasně GRR. Nebo zde http://www.old-engine-model.com/cz/1011.mvvs-2-5-dfs/ - rozhodně DFR nebo jen DF.
Ale člověk je tvor omylný a překlepy se vloudí (i když v jeho případě to není poprvé co má na svých stránkách matoucí označení).

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: stř 14.04.2021 11:03 
Mazák
Mazák

DAF píše:
Ovšem na druhou stranu se v inzerátech opravdu objevují perličky
To máš samozřejmě pravdu, někdy se nad tím zasměju - ale smích je zdravý. :)

PříspěvekNapsal: stř 14.04.2021 21:32 
Mazák
Mazák

Obrázky: 8
Pozor! Kdo přesně napsal do popisu v inzerátu RC motor MK-17, to si už nepamatuju. S pravděpodobností hraničící s jistotou to nenapsal autor inzerátu na prodej diesel-detonační páčky. Vlado, zestručnil jsi to a změnil se tím smysl. Osobně dotyčného neznám, ale motory nabízí prakticky pořád. Kam na ně chodí, netuším.

Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: čtv 15.04.2021 13:28 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Obrázky: 15
Ano, neuvědomil jsem si že to nabylo trochu jiného smyslu. :oops: Pan Linka samozřejmě na Aukru motory nenabízí, na to má on svůj vlastní web. Mělo to být ve smyslu, že ten dotyčný anonym, co prodává motory na Aukru, je nejspíš asi laik a tomu tu špatnou terminologii promíjím, ale pan Linka určitě laik není, a proto by měl být přesný. Asi tak. 8)

Ale jinak díky za ten odkaz na Aukro :D , protože zrovna ty páčky jsem potřeboval, vpadlo to do rány a hned jsem 3 ks zakoupil.
Mám několik starých MVVSek s poškozenými páčkami, se kterými se dost špatně zacházelo, které viděly kleště. :x Tak si je vyměním. Tedy doufám, že ty co mi přijdou budou bez poškození (ale není to celkem jisté, protože v poznámce je napsáno použité) nebo, že budou aspoň lepší než ty moje. :)

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: čtv 15.04.2021 14:50 
Mazák
Mazák

Obrázky: 8
Dino322 prodává nějaké motory snad pořád. Mívá občas docela zajímavé kousky a podle popisek zřejmě nebude laik (jako někteří jiní prodejci). Kromě páček tam teď také nabízí výbrusy na Modely 2.0, bohužel jsem v popisu nenašel, zda D nebo G. Podle přiložených fotek soudím, že G.
Jinak zásadně přehlížím inzeráty, že "motor byl vyčištěn" a karter MVVS 1,5D na fotce se blejská jak psí koule (jde o jiné prodejce). Raději koupím motor, který je označen "v nálezovém stavu" a vyčistí si ho sám.

Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4