Switch to full style
Jednou je možná elektrika nahradí, do té doby ale ještě budeme s nimi mít plno problémů. Tady nám třeba někdo poradí.
Odeslat odpověď

Díl ASP 40

čtv 05.12.2019 20:44

Zdravíčko,chlapi.
Umřel mi nátrubek,"nipl" pro palivovou hadičku-viz obrázek. Nevíte kde ho schrastit či nemáte někdo ze zrušeného motoru? Myslím,že je stejný i pro hadičku tlakování z tlumiče. Díky za echo. S62
Přílohy
ASPS40exp.jpg

Re: Díl ASP 40

pát 06.12.2019 9:26

Pokud máš zadní jehlu, dá se to přemontovat na přední. Ten čurapajzlik je stejný na karbecu i na tom zadním nosníku. Jinak je stejný, jako ten tlakovací z tlumiče. A podívej se třeba sem https://mpjet.com/shop/cs/699-tlakovaci-trysky. Mohlo by to pasovat. Závit na motoru je M3, vyzkoušeno.
P.S. Ještě si rejpnu, slovy klasika: "vy jste se zase kochal, že jó pane doktore!?" Cos dělal, že jsi to rozbil? A neříkej, že jsi lítal, na to je už celkem zima :lol: .

pát 06.12.2019 19:56

I prd,Velebnosti! Lítat... :roll: Jsem sice masochista,ale odtud potud! :lol:
Motor z umřelého "Štyka" už nešel jako dřív. Dělal jsem s tím psí kusy, 3x rozborka/sborka a na nic jsem nepřišel. A při čtvrté rozborce jsem nenašel svoje brejle,tak jsem ukrad mamině ty její. A ejhle-všiml jsem si drobné prasklinky na paliv. hadičce jehla-karbec. A při výměně jsem se usnesl,že vyměním i těsnění pod niplem. Nipl jsem povolil podezřele lehce,vyměnil jsem těsnění a že nipl/trysku/ dotáhnu. Lehoučce. A zůstal mi v klíči. Co v klíči,miniklíčečku! Už musel být načatej. A asi (doufám,moc doufám) to byl zdroj problému-všechny projevy špatného výkonu a obtížné seřiditelnosti ukazovaly na nějakou netěsnost... Nipl jsem zatím ukrad "Skřetovi" z tlumiče... :mrgreen: Ale ještě jsem nedostal odvahu vylízt do toho hnusu venku a vyzkoušet to alespoň na zemi,tak nevím. Zajímavý je,že tu prasklinu jsem už na hadičce nenašel... Jo-moc dík za ten odkaz,bude to ono.
Přílohy
vada.jpg

pát 06.12.2019 21:27

Praskliny v hadičkách se hledají velmi těžko a blbě, (nejen) vlastní zkušenost. Pak se ozvi, jestli to bylo tím niplem a prasklou hadičkou.
Odeslat odpověď