Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: žhavík nebo benzín?
PříspěvekNapsal: stř 27.12.2017 21:49 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2010
Příspěvky: 6838
Bydliště: Žilina, SK
Obrázky: 15
DAF píše:
... Co kdyby nějakou radu kde sehnat propriety poslali kluci ze Slovenska, a že jich tu je dost! Jel bys tam?...

Proto mu taky já radši neradím. :wink:
Ale kdyby prohledal moje starší vlákna o složení paliv, tak tam by se pár zcela konkrétních rad od českých modelářů jistě našlo.

_________________
Neviem byť stručný :(, ale mnohé myšlienky sa dvoma slovami povedať nedajú :)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: žhavík nebo benzín?
PříspěvekNapsal: čtv 28.12.2017 6:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9109
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
To prohledání jsem mu doporučoval, a nejen já, také. Tyhle věci se blbě přepravují, vhodný je osobní odběr. Ale to jsou také náklady, se kterými musí člověk počítat, proto jsem se ptal odkud pochází.. Kolega možná ani odpověď nedočetl. Něco jiného je koupit motor v nějakém e-shopu a nechat si to poslat, a něco jíneho je palivo, resp baterky. Už se zde psalo, jak si někdo objednal baterky v Číně a po cestě mu je zabavili, vyřadili z přepravy a zlikvidovali jako nebezpečné zboží. Palivo, resp jeho komponenty, by odsud asi nekupoval, jeho přeprava také podléhá určitým pravidlům, aspoň v případě většího množství (ADR). Při zakoupení malého množství a jeho osobní přepravě přes půlku republiky vyjdou přímé náklady třeba ve výši ceny pětilitrového kanystru už namíchaného paliva. To nepočítám nepřímé náklady (gumy, maziva, opotřebení auta ad.).

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz