Reklama

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Accu do Halovky
PříspěvekNapsal: úte 03.12.2013 17:34 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Obrázky: 53
Blog: Zobrazit blog (2)
ano asi jsem špatně specifikoval. Nedomyslel jsem že když se ptám na 120Mah dostanu všeobecnou odpověď. No ale je to jedno.
Turnigy 180 Mah jsou na cestě z Holandska
Hyperion 120Mah jsou na cestě už 10dní z česka vlastně jsem dnes dostal odpověď že na cestě ještě ani nejsou,pak se někdo muže divit že některé věci objednáváme mimo ČR
Gens 120-160mah jsem zatím neobjevil nikoho kdo by je měl skladem

Větší accu jak 180Mah nyní nehledám

Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: úte 03.12.2013 17:38 
Mazák
Mazák

Večer se to chystám ještě s něčím objednat na HC - nanotechy. Ale asi jenom kapacitu 180mAh.

PříspěvekNapsal: úte 03.12.2013 17:52 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Možná jsem jen u těch 120tek měl smůlu že funguje dobře jen jedna. Kubovi chodí ty 120 Nana dobře.

PříspěvekNapsal: úte 03.12.2013 20:04 
Mazák
Mazák

Obrázky: 1
RadimHnilica píše:
Gens 120-160mah jsem zatím neobjevil nikoho kdo by je měl skladem

V ČR asi nikde skladem nebudou tj. leda na objednávku na základě předešlé domluvy. V rámci ČR by to chtělo kontaktovat některý z eshopů, který v ČR nabízí GensAce i když zatím jiné varianty a kapacity s tím, aby pro tebe objednal 2S 120 mAh případně 160mAh.

V rámci EU jsou momentálně uvedeny skladem GensAce 2S, 30C, 120mAh a 160mAh ve Slovinském eshopu viz tento odkaz (120mAh) a viz tento odkaz (160mAh). Nicméně musel bys je ukecat, aby ti to poslali do ČR, protože v obchodních podmínkách mají uvedeno, že posílají jen na území Slovinska. Zkus to zahrát na to, že ČR je přece taky v EU jako Slovinsko a v rámci EU je to bez celních formalit a v ČR GensAce 2S této kapacity nikde nejsou a když se blíží ty Vánoce tak by to ze Slovinska do ČR pro jednou klidně mohli poslat ať už třeba poštou nebo přes DPD kurýra. Platbu umožňují Paypalem a pro posílaní používají buď poštu nebo DPD dle volby (obojí funguje i v ČR).

Takže pokud bys je ukecal tak by ti to mohli poslat z toho Slovinského eshopu kde by je podle uvedeného stavu měli mít skladem což si pro jistotu předem ověř dotazem u nich zda je skladem skutečně mají.

Další možnost je jak už jsem zmínil domluvit se s některým českým eshopem, který nabízí lipolky GensAce i když zatím jiných kapacit s tím, že by ti je objednali, ale to by bylo zřejmě na delší dobu když je nemají rovnou skladem.

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: úte 03.12.2013 22:44 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Proč tak složitě gensace.de a do tří dnů je máš doma. Vždy je to jen otázka peněz. :o

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: úte 03.12.2013 22:46 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

s českým eshopem rozhodně spolupráce moc nemá smysl. oslovil jsem několik po EU většinou nemají zatím.

PříspěvekNapsal: stř 04.12.2013 13:10 
Mazák
Mazák

RadimHnilica píše:
oslovil jsem několik po EU většinou nemají zatím.

Zkus ještě ten Slovinský eshop. To je taky v EU a mají tam momentálně uvedeny skladem GensAce 2S, 30C, 120mAh a GensAce 2S, 30C, 160mAh.

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: stř 04.12.2013 13:27 
Mazák
Mazák

muznik píše:
Proč tak složitě gensace.de a do tří dnů je máš doma. Vždy je to jen otázka peněz. :o

To může být problém. Pár lidem se nákup lipolek přímo z gensace.de do ČR v minulosti podařil, ale pak jako když utne a dalším to z gensace.de pak už odmítli do ČR posílat s tím, že mají dohodu s českým prodejcem PeckaModel.cz a ať si to objednají přes něj v ČR. Psal o tom Howking cca před rokem v tématu o GensAce viz tento odkaz kde k tomu dokonce i citoval odpověď přímo z gensace.de. Hned pár odpovědí za Howkingem v tom tématu píše i avalanche8, že to u gensace také zkoušel a dopadl stejně tj. odpálkovali ho na Pecku.

Pokud se situace od té doby nezměnila tak objednávka koncového zákazníka z ČR přímo u gensace.de může být problém. Leda to nakoupit přes nějakého známého z Německa, který by to pak soukromě poslal do ČR a nebo přes nějakou obchodní službu na asistovaný nákup v Německu, která by to nakoupila v rámci Německa a pak poslala do ČR, ale to může být řešení "na dlouhé lokte".

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: stř 04.12.2013 13:56 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Nemám rád diskuze jedna paní povídala. Časy se mění a podmínky dodavatelů taky. Objednával jsem přímo u GensAce 2.12.2013. Ale samozřejmě lze hledat kdekoliv jinde v EU.

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: stř 04.12.2013 14:59 
Mazák
Mazák

muznik píše:
Nemám rád diskuze jedna paní povídala. Časy se mění a podmínky dodavatelů taky. Objednával jsem přímo u GensAce 2.12.2013. Ale samozřejmě lze hledat kdekoliv jinde v EU.

To byl odkaz na informace od lidí co se tam loni skutečně snažili nakupovat. Pochybuji o tom, že by si Howking ty citace emailu od gensace vymýšlel. Psal jsem, že to může být problém pokud se od té doby situace nezměnila. Netvrdil jsem, že se nezměnila.

Nicméně u gensace.de sice mají 2S, 160mAh, ale momentálně mají vyprodané 2S, 120mAh, o které měl Radim Hnilica také zájem. Takže možná bude přeci jen lepší zkusit to v tom již odkazovaném Slovinském eshopu kde se to jeví, že by aktuálně měli mít skladem obojí. Pokud by chtěl koupit pár kusů 2S 120mAh a také 2S 160 mAh pak by to z toho Slovinského eshopu mohl mít v rámci jedné objednávky najednou.

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: úte 07.01.2014 17:12 
Mazák
Mazák

GensAce 120 mAh k nesehnání
Hyperion G3 CX 120 mAh prý za 10 dnů u jednoho obchodníka v Praze.

Co novinka od Crack Power
http://www.rc-factory.cz/katalog/bateri ... -1811.html

Mohl by jí někdo z RCFactory vzít o víkendu do Varnsdorfu? Zkusil bych ji :)

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: pát 10.01.2014 2:56 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

GA 120 seženeš, jenom na ně budeš čekat, sami jsem je nedávno kupovali šli k nám přímo z Číny a v německu se ani neotočili, pokud se s ními přes mail dohodnete, tak to zprostředkují. Ale zase pozor na ně, z 10 ks jsme měli použitelné 4(u těch 6 oodešli po prvním obratu), nakonec i přes tu hroznou bilanci jsme kupovali další várku a máme asi 10 funkčních baterek, o zbytku mluvit nebudu. Ale když fungují tak na 110%.

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: stř 15.01.2014 1:49 
Nováček serveru
Nováček serveru

Z vlastnej skúsenosti môžem doporučiť Hyperion. V skutku som neveril bájam o LiPol, až som jednu nezažil. Batéria stará 4roky (Hyperion G3 120mAh, 2S) funguje stále dokonale (nabíjam ju bez balncéra ako 2S, cca 500+ cyklov). Používaná bola v extrémnych podmienkach najmä na visenie na vrtuli v malej miestnosti. Teraz lietame v klasickej telocvični. Lietam cca. 10cyklov denne/akupak a batéria nejaví žiadne problémy (ani pri týchto extrémoch, nabíjam väčšinou 4C). Doporučujem však nasledovné. Vyčleniť si najviac 2sady 120mAh na súťaž, a lietať tréning so 180mAh, pretože výdrž na 120mAh je cca 1zostava, + asi 2-4 ďalšie obraty a ideš na pristátie. So 180mAh máš čas potrénovať viacero obratov, viacnásobne. Osobne mi prekáža, že musím často meniť batériu, mám 4sady 120mAh a lietam pri použití dvoch nabíjačov cca 1,5hodiny v kuse bez prestávky).Na súťaž potom určite použiť menšiu kapacitu z hľadiska menšej hmotnosti a možnosti pomalšieho letu. Porovnávali sme s Turnigy Nanotech 120mAh a 180mAh(tie sa dožijú max. 2roky a nedodávajú taký výkon ani na začiatku svojho používania). Osobne z ekonomického hľadiska, kedy cena malej kvalitnej batérie nie je až tak rozdielna od sortimentu z krajín tetích zemí by som nešpekuloval. Ja si potrpím na kvalitné veci a nejaký ten dukát (cca 2€=50KČ/akupak) mi v peňaženke na kvalitnejšiu vec určite nechýba.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2