Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mini saturn z HC
PříspěvekNapsal: čtv 12.09.2013 20:48 
Mazák
Mazák

Obrázky: 6
Zdravím zdravím všechny
už pár let mám možnost využívat neomezeně a zdarma celkem slušně velikou tělocvičnu. Tak mě letos napadlo že bych toho přeci jen využil a pořídil si nějaké sranda poletovadlo nemusí to být nic extra ale zase abych z toho nebyl hned ze začátku zklamaný a samozřejmě hlavně aby se to na ty začátky dalo dobře opravovat .
Protže jsem hledal nějaký kompromis cena výkon atd atd a protože tomu létání v hale zatím moc nerozumím padlo mi do oka tohle poletovadlo od HC co vy na to ???

Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku: Re: Mini saturn z HC
PříspěvekNapsal: čtv 12.09.2013 21:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Jestli chceš něco do Haly tak nepřemýšlej nad HC a jediné co je jasná a správná volba tak RC-Factory. Do haly něco 800mm "Backyard series " nebo 600mm "Mini Series" nebo "Fun series" je to ho dost http://www.rc-factory.cz/vyrobky.php?podkategorie=1 Sám osobně mám Pittse 800 a létám s ním venku v bezvětří a je to bomba. A teď stavím Yaka 55 1m tak uvidíme.

PříspěvekNapsal: pát 13.09.2013 11:51 
Mazák
Mazák

Tak tohle mne taky zajímá - rýsuje se mi také možnost, že v zimě bude k dispozici hala a proto se rozhlížím po něčem, co je schopno létat uvnitř i ven.
Doporučuji přejmenovat vlákno - imho pak přijde více odpovědí.

Ten Minisaturn se, proti rc-factory letadlům, tváří jako více soutěžní speciál - odlehčenější, pravděpodobně i křehčí. Ale soudím jen podle fotky.

Samotného by měl zajímalo, jaký je rozdíl mezi rcfactory mini a tímto nebo jiným depronovým specálem (např. http://pvmodel.cz/product.php?id_product=5655) v použitelnosti i mimo tělocvičnu. Zatím jsem lítal jen s mini yakem venku - dalo se to, ale kolega, co mi ho půjčil měl těžší setup, takže v hale netuším, jak by se to chovalo.

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: pát 13.09.2013 14:41 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Tak hlavní rozdíl je v tom že RC-Factory není z Depronu teka krom Clicka,Edge 540T a Bristola takže to se asi mezi sebou nedá srovnávat. Jinak s Deproňákem si asi venku moc nezalítáš nebo asi jo ale musí být absolutní bezvětří a nebo musíš koupit deproňáka z RC-Factory respektive od HonzyS a pujde i to :-) http://www.youtube.com/watch?v=Uj2J83C2 ... r_embedded

PříspěvekNapsal: stř 18.09.2013 8:53 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno

Blog: Zobrazit blog (4)
Srovnavate nesrovnatelne ;)
Saturn z HC si hraje na presnolet a la F3P. Dal by se velmi vzdalene prirovnat ke Clikovi EVO od RC-Factory -> http://www.rc-factory.cz/detail.php?id=391, ktery souteznim specialem skutecne je. Muzu vrele doporucit, je to opravdu skvele letadlo. Saturn je naproti tomu z jakehosi krehkeho materialu velmi vzdalene pripominajiciho EPP (ne depron), takze ani pevnostne zadna vyhra a hmotnosti to taky presne ero nebude. Osobne bych do nej nesel - to uz radeji poradne letadlo a osadit ho treba 2204-14 cinskym motorem.

Pokud se budeme bavit o RCF Backyard a Mini seriich, ty nejsou urcene na presnou halovou akrobacii, tudiz je nejde treba s Clikem (a Saturnem) hazet do jednoho pytle.

PříspěvekNapsal: stř 18.09.2013 15:34 
Mazák
Mazák

Předpokládám, že mimo tělocvičnu je to prakticky nepoužitelné.
No asi zvolím Laser mini a budu moci lítat i venku.

Profil {RCalbum.cz}