Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Plánek na haláka
PříspěvekNapsal: pon 26.11.2012 15:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.2.2011
Příspěvky: 1037
Obrázky: 0
no u nás v modelářství prodávaj jen depron, EPP ne. Ano, jak to dojde napíšu, a s tím Hodonínem jěště uvidím :).

_________________
co si sám neuděláš, nedostaneš.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Plánek na haláka
PříspěvekNapsal: čtv 06.12.2012 7:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.2.2011
Příspěvky: 1037
Obrázky: 0
¨Takže EPP desky došly v pořádku. Byly obložené tlustým kartonem, takže došly hezky rovné. Zítra se pustím do stavby. Ještě musím nakoupit uhlíky. :)
EDIT: jakou tloušťku uhlíkových tyček tam mám dat 2mm?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plánek na haláka
PříspěvekNapsal: sob 08.12.2012 20:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.2.2011
Příspěvky: 1037
Obrázky: 0
takže jsem začal se stavbou... vidím že se tu nikdo nemá k obpovědi a že tu asi moc halákářů nebloudí :)
stavba je nakonec z 5 mm. EPP a bez uhlíku to vážilo 40 gramů. Jen jak jsem stříkal tu červenou na křidélka (styropor) se křidélka pokřivily, pak jsem to zatížil, nechal vyschnout a je to rovné :)
Trochu mi ten červený sprej střílk dopředu na křídlo (stříkal jsem to ze špatné strany) výsledek se ukázal jako celkem hezká chyba... přemýšlel jsem co dát na předek křídla aby nebylo jen bílé, tak jse tam takový jemný přechod :).


Přílohy:
Snímek.jpg
Snímek.jpg
[ 27.73 KiB | Zobrazeno 2561 krát ]

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plánek na haláka
PříspěvekNapsal: pon 10.12.2012 0:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.2011
Příspěvky: 1020
Bydliště: Brno Julec
paplik píše:
¨Takže EPP desky došly v pořádku. Byly obložené tlustým kartonem, takže došly hezky rovné. Zítra se pustím do stavby. Ještě musím nakoupit uhlíky. :)
EDIT: jakou tloušťku uhlíkových tyček tam mám dat 2mm?

hola, ale sleduje ;) Uhliky jsem dal podle puvodniho planu: vsude 1mm, krome podvozku - tam 1.5mm. S 2mm tyckami bys to mel podle me dost tezke. Tahla na serva jsem udelal take z 1mm uhliku, je tam ale potreba dat voditka, aby se neprohybaly - udelal jsem z krychlicek EPPcka 1x1x1cm a kousku slamky. Muzes mrknout na http://www.rcgroups.com/forums/showthre ... 23&page=47 post 701, ten posledni obrazek. 5mm EPP bude fajn - budes mit letadlo do haly i na ven. Barvicky tez moc pekne ! Jo ... jeste jedna vec ... mas spodek kridla barevne odliseny od vrsku ? vrele doporucuju, hodne to pomaha v orientaci ;)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plánek na haláka
PříspěvekNapsal: pon 10.12.2012 15:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.2.2011
Příspěvky: 1037
Obrázky: 0
na vodítka se asi vykašlu a udělám to přez lanka... známý to má taky na lanka a pohoda, jen se to musí decentně vypnout...já koupil 1mm. uhlík a další den jsem ho šel vyměnit za 1,4, ten 1 mm se mi zdál moc ohebný, no uvidíme. Model má teď 50 gramů.
Jo tu barvu odlišenou nemám, díky za radu, neco tam načmárám tou modrou. Má toho doma kilo modrého balakrylu, co mi koupil táta, já mu říkal že má koupit bílý a modrou práškovou...no neva budu teď dělat modré letadla :).

_________________
co si sám neuděláš, nedostaneš.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plánek na haláka
PříspěvekNapsal: úte 25.12.2012 10:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.2.2011
Příspěvky: 1037
Obrázky: 0
tak už došla elektronika, teď to má 150 gramů :? uvidím jestli to rozbiju napoprvé, nebo až napodruhé :)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plánek na haláka
PříspěvekNapsal: úte 25.12.2012 18:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.2.2011
Příspěvky: 1037
Obrázky: 0
tak jsem byl dnes na první zálet a myslím že je ten index fajn. I když s akrobacií nemám moc zkušenosti, s indexem to jde parádně. Letadlo má nakonec 175 gramů. Mám tam teď Hightflyovou vrtuli GVS a myslím, že pro učení si koupím radši slowfly. Jinak ty uhlíkové spodní výstuhy na trupu jsem zaměnil za 2 depronové pásky. Dík moc za rady. Doufám že ho moc nebudu mlátit o zem. Časem snad připojím videa či obrázky.

_________________
co si sám neuděláš, nedostaneš.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plánek na haláka
PříspěvekNapsal: stř 26.12.2012 14:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.2.2011
Příspěvky: 1037
Obrázky: 0
tak jsem dnes už usmažil jednu ze dvou lipolek... měl jsem ji v kapse a nechápu jak a z jakých důvodů se zkratovala přez konektory...mega náhoda. Nevítek de lze v ČR sehnat ty čínské lipolky za nejmenší cenu?

_________________
co si sám neuděláš, nedostaneš.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plánek na haláka
PříspěvekNapsal: úte 01.01.2013 18:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.2011
Příspěvky: 1020
Bydliště: Brno Julec
gratuluju, pred Vanocemi jsem pohrbil sveho stareho Indexe a udelal taky noveho (zaklad 6mm EPP, zbytek 3mm Depron), pridal par vylepseni, lita moc pekne, nafotim a dam to asi na RCG do Indexiho vlakna. Taky mam nahony na lanka ;)
Uprimnou soustrast k baterce, kde kupovat v CR cinske nevim (vzdycky jsem objednaval primo z HK), na venkovni letani s Indexem se docela osvedcily Kypom - RED-power 360mah 2S 25C (50C) od bighobby.cz, mam tri vic nez rok, dve funguji porad dobre, jedna uz je na umriti, ale take ma za sebou urcite 100-150 cyklu (jsem lenoch a nedelam si carky...).
Kdyz tak dej casem nekam fotky sveho Indexika. Vse dobre do noveho roku !

EDIT: vse o mem novem Indexovi jsem dal na http://www.rcgroups.com/forums/showthre ... 23&page=48


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plánek na haláka
PříspěvekNapsal: čtv 05.12.2013 12:42 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 31.10.2011
Příspěvky: 194
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Zdravím,
nemá někdo nějaké použitelné podklady na Extra 330 SC v PDF.

Dík


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz