Switch to full style
Všechno co se týká lehkých modelů, slow a parkflyerů.
Odeslat odpověď

Modelářský klub Praha - halové létání

čtv 28.09.2017 10:40

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda tu někdo neví o partě modelářů z Prahy, kteří přes zimu chodí létat do haly. Bylo by fajn, kdyby tam bylo pár zdatnějších pilotů halových akrobatů F3P, abychom se mohli navzájem učit a radit si. Děkuji za odpověď.

Re: Tělocvična - hledám parťáka na létání

úte 10.09.2019 15:25

Ahoj - koukám, že je to tu takové ospalé. Rád bych se připojil k partě nadšenců v halovém létání. Jsem z Kbely, kdysi jsem chodil s klukama na Prosek, Praha 9, ale to už je hodně let. Jinak létám 3D a přesnou pro zábavu.

Re: Tělocvična - hledám parťáka na létání

úte 17.09.2019 15:46

Chodíme létat do tělocvičny ZŠ Lipence, ul. Obilní, Praha 5 - Lipence. Hala má půdorys házenkářského hřiště - asi 20 x 40 m. Výška k sítí, která chrání polystyrénový strop je asi 6.3 m. Není to moc, ale s 130-150g EPP akrobatem se tam dá zaletět přemet s jedním integrovaným výkrutem nahoru a s druhým v opačném směru dolů. Letos začínáme 1.11.2019 a končíme 27.3.2020. Budeme chodit každý pátek mimo školní prázdniny ZŠ Lipence od 19:30 do 22:30. Cena za 3 hodiny je 1500 Kč. O tuto částku se piloti dělí rovným dílem. Parkování je před nebo vedle tělocvičny. Je třeba mít čisté přezutí. Nějak nás ubývá, přivítáme nové haloletce. První létání pro nové piloty je zdarma.
Další info na zbynek.nadenik@gmail.com

Re: Tělocvična - hledám parťáka na létání

pon 23.09.2019 21:41

ZETEN píše:Chodíme létat do tělocvičny ZŠ Lipence, ul. Obilní, Praha 5 - Lipence. Hala má půdorys házenkářského hřiště - asi 20 x 40 m. Výška k sítí, která chrání polystyrénový strop je asi 6.3 m. Není to moc, ale s 130-150g EPP akrobatem se tam dá zaletět přemet s jedním integrovaným výkrutem nahoru a s druhým v opačném směru dolů. Letos začínáme 1.11.2019 a končíme 27.3.2020. Budeme chodit každý pátek mimo školní prázdniny ZŠ Lipence od 19:30 do 22:30. Cena za 3 hodiny je 1500 Kč. O tuto částku se piloti dělí rovným dílem. Parkování je před nebo vedle tělocvičny. Je třeba mít čisté přezutí. Nějak nás ubývá, přivítáme nové haloletce. První létání pro nové piloty je zdarma.
Další info na zbynek.nadenik@gmail.com


Ahoj - díky moc, škoda, že to mám na druhém konci Prahy - i když to bych i nějak zvládl, ale co nemohu slíbit je pátek. Tak min. 2x do měsíce odjíždíme na víkend pryč...

Díky moc!!

PS: Nevíte někdo o někom kdo létal na Proseku? Já tam chodil x let dozadu - mám to za domem a bylo to moc fajn... jen kontakty už jsou x letech přetrhané.

Díky!

Re: Tělocvična - hledám parťáka na létání

úte 24.09.2019 5:39

Čau Pavle,
zeptám se kluků z Proseku, jestli ještě chodí létat.... :wink:

Re: Tělocvična - hledám parťáka na létání

úte 24.09.2019 19:17

valajda píše:Čau Pavle,
zeptám se kluků z Proseku, jestli ještě chodí létat.... :wink:


Ahoj Honzíku,

to by jsi byl moc hodný. Co ty - chodíš létat někam do haly?

Šestajovice, zima 2022

pon 10.01.2022 10:14

Zdravím,
hledám parťáky na zimní létání v Šestajovicích https://goo.gl/maps/EeS5NtpRcAiGYQEa6. Budeme létat o sobotách od 10 do 11-12 hodin. Cena je 113-225 Kč na osobu za hodinu podle toho kolik se nás sejde. Zájemce prosím o zprávu do SZ.
Děkuji
Štěpán
Přílohy
Sportovni_hala_Sestajovice.jpg

Re: Tělocvična - hledám parťáka na létání

pát 28.10.2022 10:54

Ahoj nelíta někdo v tělocvičně ve zlínském kraji? Ve třech lidech se nám neoplatí pronajímat větší halu / tělocvičnu

Re: Tělocvična - hledám parťáka na létání

pát 28.10.2022 14:50

Nebuď měkkej. :) My jsme na Kopidlno dva a já to mám navíc skoro 30 km tam a zpět.

Re: Tělocvična - hledám parťáka na létání

pát 05.01.2024 19:07

Lítá někdo v hale v Plzni a okolí? Cca do 50 km...
Odeslat odpověď