Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 12.03.2023 10:02 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Soustředění je pro nízký zájem pilotů zrušeno


Ahoj,
protože jste někteří na halových závodech projevili zájem o soustředění před následující halovou sezónou, je tady návrh. Hlavním cílem soustředění bude verbování nových pilotů do kategorie RCEA s možností konzultace "jak to má být správně", a trénink nových mezinárodních sestav F3P AA 25 a F3P AP 25. Pokud máte kamarády halové piloty, kteří ještě nesoutěží, tohle je ideální příležitost zkusit to nanečisto, a zjistit, že na tom až tak není. Sestava RCEA pro příští rok zůstává stejná:



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Hlasujte prosím mezi dvěma termíny. Pro zatím je soustředění navrženo jako dvoudenní (s případným sobotním debriefingem u piva), ale podle počtu zájemců je můžeme zkrátit. Cílem je, aby nebylo víc než řekněme 12-15 lidí na den. Místo konání zatím vidím na Kralupy nad Vltavou (630kč/hod), pokud by byl tip na levnější odpovídající halu ve středních čechách, sem s tím.

Předpokládané startovné do 1000Kč, dle počtu pilotů, ceně haly a nákladů na dopravu bodovačů (doufám v něco jako 500Kč).

Soustředění se bude konat pouze jeden z víkendů: 28-29.10. nebo 18-19.11.

Pokud se vás chystá přijet víc, prosím, vyplňte formulář za každého účastníka.

Hlasování poběží do konce března! https://forms.gle/DZxvMjyznwG8RDHi9



Přihlášení piloti:
1) Lukáš Doubrava - junior - F3P AP
2) Tomáš Fišer - junior - F3P AP
3) Matej Hrica - F3P AP
4) Timotej Labský

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
PříspěvekNapsal: čtv 16.03.2023 2:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12832
Bydliště: praha 5
Občas to halove soutěženi— počet polotu v te jednodušši sestavě sleduji i když dnes už na ty akce nejezdim. Za sebe mohu rozhodně řict jedine že obdobi kdy jsem před lety začal jezdit na halove soutěže i nez většich ambici byl jediny zpusob jak se v kolektivu poletovaču rc modelu dostat trochu dál ve zručnosti páčkováni. Zásadni problem jsem viděl v tom že bez učasti na soutěženi neuvidim a nevidim co dělam v zakladu špatně. Muj prvi doutěžni let zkončil na předposlednim mistě. Po rozborce po mé prvni soutěži s bodovači co dělam blbě už jsem se v dalšich soutěžich postupně dopracoval na nějaky ten stupinek na bedně. Ale ono vubec nejde o tu bednu a jestli prvni nebo posledni. Ja si dnes zase letam jen sam a pro svoji radost z letu. Ale dnes už konečně vidim kde se mi nějaká část obratu nepovedla—- vidim konečně co je blbě — třeba že tady s tim konkretnim letadlem to fakt zaletět nejde.
Co se týče strachu z nervozity při soutěžnim létáni. Jakmile jsem odstartoval k soutěžnimu letu okamžitě jsem byl naprosto v poho. Prostě jsem jen přemýšlel kam hnout páčkama a obavy jestli mě někdo bude soudit za to že mám ponožky na palci s dirou to tak nějak při tom soutěžnim letu nakonec zmizelo.

Pokud má někdo ambice v řozeni modelu trošku vic než jen s modelem zak nějak odstartovat a tak nějak přistat tak za sebe fakt bez učasti někde kde někdo vysvětli co je zásadně špatně to od určité fáze samouk—- samobodovač nikam dál neposune a ta mrtvá zimni sezona je na to v ty hale fakt ideal a ta vstřicnost od bodovaču co blbě a jsk zo má byt tam slespon za mych času byla a diky za to. Ja už dnes diky tomu vim že je pro mě určita hranice za kterou se já nemám šanci vubec dostat. Tak si letam jen ty jednodušši obraty ktery jsem schopny zaletat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 05.10.2023 14:47 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Soustředění se nám blíží. Hlasující vybrali termín 28.10. a hala v Kralupech nad Vltavou je zamluvená.

Prosím ale o závazné přihlášky do 11.10. Pokud se nepodaří sehnat 10+ závazných přihlášek, budeme muset akci zrušit, protože pronájem haly je nákladný a bohužel se nepodařilo vyjednat podporu ze strany SMČR. V 10 lidech startovné vychází do 1000Kč na pilota. Počet přihlášených se budu snažit průběžně aktualizovat v prvním příspěvku.

Počítáme s pátečním posezením v Kralupech v hospůdce (pořadatel vybere :-) ) a diskuzí nad pravidly atp.

Přihlášky prosím posílejte na můj email janspatny(zavináč)gmail(tečka)com

dík!

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 11.10.2023 14:32 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Soustředění je pro nízký zájem pilotů zrušeno!

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz