Switch to full style
Naše nejmilejší kategorie - jsme totiž trošku závislí na adrenalinu. Jak svahový, tak Open i Airkombat.
Odeslat odpověď

Aké samokrídlo

pon 03.10.2016 21:11

Vedeli by ste poradiť nejaké slušné kombaťácke samokrídlo. Teraz mám Tornádo od Telink a už je dosť zničený, tak by som ho rád nahradil novým krídlom. Pozeral som niečo od Hacker, ale tem by sa musel dodatočne upraviť/spävniť.
Kolega objednaval z HK, no zatiaľ je ešte v krabici, tak že vlastnosti pre mňa zatiaľ neznáme.

Re: Aké samokrídlo

úte 04.10.2016 7:53

Tomahavk od Telinku, ale nevím jestli jej ještě dělají

Re: Aké samokrídlo

úte 04.10.2016 10:14

telink tomahawky nikdy nedělal, tomahawk je Velkom/FreeAir.

Re: Aké samokrídlo

úte 04.10.2016 13:15

-ms composite
swift - ruzne velikosti
prodavají i B kvalitu /levnejsi ,,vadne ,, kusy/
-rc factory
-hacker

Re: Aké samokrídlo

úte 04.10.2016 17:26

doporucujem :
http://www.rcportal.sk/pollakrado-u2822/modely

Re: Aké samokrídlo

úte 04.10.2016 18:37

ms-composit už bohužel přestalo epp modely vyrábět

Re: Aké samokrídlo

úte 04.10.2016 18:52

Este ze mam od nich toho velkeho satana, s ktorym momentalne rad lietam :-)))))

Re: Aké samokrídlo

stř 05.10.2016 20:53

Ďakujem. Skúsim popozerať. Od Telinku radšej už ani lepidlo. Oni ma sklamali

Re: Aké samokrídlo

čtv 06.10.2016 5:56

Tak jednoznačne by som to netvrdil, lebo Toro900 je najlepšie samokrídlo vo svojej triede. To netvrdím ja, ale všeobecne ak zadáš vyhľadávať na rcmanii...

Re: Aké samokrídlo

čtv 06.10.2016 7:00

MartinMartin píše:ms-composit už bohužel přestalo epp modely vyrábět



Kde jsi k této informaci přišel na stránkách pořád letadla mají

Re: Aké samokrídlo

stř 12.10.2016 11:47

Není mi úplně jasné, je-li dotaz na elektro anebo na svahového větroně... V prvním případě to je sranda, v úvahu padá Toro, při odporu k Telinku pak něco z poměrně nové řady HotWing od Hackera (několik velikostí), podle mě se navíc pořád dělá i MSC Swift atd.

Pokud ale jde o klasického izolepou oblepeného svahového větroně, tak se obávám, že se v ČR už nevyrábí nic jiného než Tornádo 11 a novější Tornádo XX od Telinku, všichni ostatní se na tuto kategorii vykašlali.
Model stejné velikosti nabízí i Hobbyking - http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... ouse_.html , ale vyjde to proti Telinku o trochu dráže (na pohled dokonce o dost, ale v ceně by měly být i pásky, takže se to srovná), proto bych se v tomto případě spíš klonil k podpoře domácí produkce...

Re: Aké samokrídlo

stř 19.10.2016 18:51

Jedná sa o svahový kombat. Máš pravdu, že Tornádo je dobrý model a tiež zastávam názor, že radšej od domáceho výrobcu (ČR výrobcu beriem, ako domáceho).
Ale raz sa mi už podobná idea u Telinku vypomstila a ja ako spotrebiteľ na nejakého výrobcu nemám inú páku, ako to, že od nich už nikdy nič viac nekúpim.
Odeslat odpověď