Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Serva na elevonech
PříspěvekNapsal: pon 06.11.2006 23:35 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 27.10.2006
Příspěvky: 19
Ahoj, postavil jsem si Swifta 2. Nicmene mi porad vrcej serva pri maximalni vychylce a jsem z toho uz zoufalej a nevim co s tim.

Nejsou nejake univerzalni rady jak to tam namontovat? Zkousel jsem to rukou a i tak to jde celkem dost ztuha a to to v draze uz nemelo zadnej dalsi odpor.

Jirka


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Serva na elevonech
PříspěvekNapsal: pon 06.11.2006 23:46 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10.6.2005
Příspěvky: 124
Bydliště: Náchodsko
drakulaj píše:
Ahoj, postavil jsem si Swifta 2. Nicmene mi porad vrcej serva pri maximalni vychylce a jsem z toho uz zoufalej a nevim co s tim.

Nejsou nejake univerzalni rady jak to tam namontovat? Zkousel jsem to rukou a i tak to jde celkem dost ztuha a to to v draze uz nemelo zadnej dalsi odpor.

Jirka


De oto proč vrčej, jestli proto že narazej na mechanickej doraz serva to je špatný a chce to omezit výchylky

Nebo se jenom dostřeďujou což by nevadilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 07.11.2006 8:06 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 27.10.2006
Příspěvky: 19
Mechanicky doraz to neni. Spis se snazi dojet az nakonec sve urcene drahy a to jim kridlo nechce dovolit. Mam spis pocit, ze bych mel na nekolika mistech nariznout ten uchyt elevonu - ve swiftu2 je elevon chycenej po cely jeho dylce a spoj dela zuzenej EPP. Diky tomu to je to celkem slusne tuhy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 07.11.2006 8:58 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.2003
Příspěvky: 11191
Bydliště: Břeclav, ČR
drakulaj píše:
Mechanicky doraz to neni. Spis se snazi dojet az nakonec sve urcene drahy a to jim kridlo nechce dovolit.


A co to tedy je, když ne doraz? Může se mechanika volně pohybovat v celém rozsahu? Ne. A to je špatně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 07.11.2006 9:01 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10.6.2005
Příspěvky: 124
Bydliště: Náchodsko
drakulaj píše:
Mechanicky doraz to neni. Spis se snazi dojet az nakonec sve urcene drahy a to jim kridlo nechce dovolit. Mam spis pocit, ze bych mel na nekolika mistech nariznout ten uchyt elevonu - ve swiftu2 je elevon chycenej po cely jeho dylce a spoj dela zuzenej EPP. Diky tomu to je to celkem slusne tuhy.


S timhle bych si nedelal hlavu, Kdyz vis jiste ze servo nejde na doraz tak je to v pohode. Snazi se jen dostredit.
Pokud de elevon ztuha tak ho v ruce pořádně rozhejbej ze strany na stranu. Je zbytecny ho narezavat .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 07.11.2006 13:42 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.9.2005
Příspěvky: 312
Bydliště: Brno, Velká Bíteš
zkus to v ruce pořádně rozhejbat, třeba to přehnout úplně na druhou starnu, zatížit to do druhýho dne a ono to trochu povolí-doslova se natáhne materiál - tuhý to trochu bude vždycky - to je daň za jednoduchost, ale nic neřezej... taky nastav kompromisně výchlky serva,aby se zbytečně moc nenamáhaly (nezabíraly pořád silou v krajní poloze) a výchylka byla jakš takš dostatečná, jinak ti tak za sezonu odejdou. Pokud budou trochu vrčet, tak to není až tak strašný, tu chvilku v tý krajní poloze to vydrží. Mě to dělají občas HS55. stačilo pak na výchylce přidat nebo ubrat procento nebo dvě a pak to bylo už ok. prostě se tomu některá hodnota nelíbila.. ale nepřišel sem na to čím to je...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 07.11.2006 18:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.6.2006
Příspěvky: 1107
Bydliště: Kladno
sopta píše:
Pokud budou trochu vrčet, tak to není až tak strašný, tu chvilku ..... Mě to dělají občas HS55. stačilo pak na výchylce přidat nebo ubrat procento nebo dvě a pak to bylo už ok. prostě se tomu některá hodnota nelíbila.. ale nepřišel sem na to čím to je...

Presne to mi delaj serva taky (HS-422, standardni). Fakt staci jednou tuknot na vysilaci na trimu a je po problemech. Nevi nekdo cim to je?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz