Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 10.09.2003 13:04 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 25.7.2003
Příspěvky: 71
To vim taky Zdendo :roll: Já mam Profilli i Compufoila,nechce se mi jen dávat dohromady ten profil,nevim jakou mám udat tloušťku a délku u kořenového a koncového profilu a tak vůbec,navíc mi to tiskárna vždy zk.... a tak se mi tisknou kruhy a hrany,no uvidím,dám si je dýlky a co mi vyleze tak s tím vás pak budu žalovat :evil:

Kdyby jen byl někdo tak šikovný a ty profily měl(kolikrát já jsem tohle psal) tak ať je pošle na stick@volny.cz
A co coroplast,Ten se dá sehnat kde?

Čus Wraith


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 10.09.2003 13:50 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Na to se poptej třeba na schielp@quick.cz

Jemu jsem Stingera loni prodal. Třeba to má ještě na čem změřit. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 10.09.2003 14:43 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 25.7.2003
Příspěvky: 71
Fajn,teď jsem mu napsal,uvidíme co s tím.Díky Zdendo :D a nevíš kde se dá sehnat coroplsat,levně,nebo možná zadarmo,znáš to ne? :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 10.09.2003 15:03 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Na FloppyDiska (http://web.quick.cz/zd/FloppyDiskII.htm) jsem ho kupoval v http://www.panelfix.cz


Ale lze i http://www.prvni-obalova.cz/cart.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.09.2003 13:47 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 25.7.2003
Příspěvky: 71
Fajn a jakou mám brát tloušťku?
Už mi přišel ten náčrtek,tak uvidim co z toho vzejde.

Pačko Wraith


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.09.2003 13:55 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Na stingeří ocas? Tipnul bych to tak na 2,5 mm.

Tři je moc, dva by snad mohly stačit. Do směrovky se rvaly nějaké dráty pro zpevnění, nejsem si jistý jestli to byl průměr 1,5 nebo 2 mm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 12.09.2003 9:26 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 25.7.2003
Příspěvky: 71
Fajn dík,nějak to dám dohromady,ale spíš to udělm celý z polistyrénu a potáhnu páskou.Kamarád má něco jako stingera a má to taky tak.Tak čau a díky.. 8)

Pačko Wraith


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 14.09.2003 7:53 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 25.7.2003
Příspěvky: 71
Tak,teď se všichni něčeho držte a Losna hlavně.Po mnoha konzultacích,s mnoha modeláři a po vyslišení mnoha teorií,zvážení několika výhod a nevýhod.Zjištění cen různých materiálů a jejich dostupnosti a monoha a mnoha dalších aspektů jsem se nakonec rozhodl,že. . .

si místo Sting Raye koupím jedno z osvědčených samokřídel.Vzhledem k tomu,že Sting Ray není za letu moc stabilní a jakýkoliv dotek na konce křídla ho dokáže rozhodit,že táhlo výškovky je příliš zranitelné a přece jen to je éro klasické koncepce a tudíž ne tolik obratné-došel jsem k názoru,že tochce samokřídlo.Lehké,pevné,obratné,stavebně a materiálově nanáročné.

Losnovi se to možná nebude líbit,že jehe Sting Raye zavrhuji,ale k tomuhle jsem musel buď dříve či později dojít.Takováhle éra se v žáru boje dlouho neudrží a navíc nejsou tak obratná jako samokřídla.Pravda vypadá jeko stíhačka,ale co na tom,že se při sebemenším dotyku sesype k zemi?Prostě vypadl jako možný kandidát na kombatový stroj ze seznamu.

Zdendovi chci říct,že měl pravdu s těmi samokřídly a že pídit se po informacích o téhle věci nemá cenu.Měl jsem ho poslechnout dřív a radši se rozhodnout pro samokřídlo.Tímto se ti Zdeńku omlouvám!!!

Taky bych se rád omluvil Jindrovi Jiřímu,který byl tak obětavý a poslal mi E-mailem profily a rozměry.jemi líto,ale Sting Raye opravdu stavět nebudu :oops: Ale přesto děkuju!!!!To vše se mi jednou hodí,až zase budou v módě netradiční kombatové stroje.



Tímto ukončuji svoje omluvy Vám,zkušeným modelářům azačínám hledat pro sebe vhodné samokřídlo.

Naa zdar Wraith


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 14.09.2003 22:50 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2003
Příspěvky: 360
Obrázky: 0
Blog: Zobrazit blog (3)
Omlouvat se nemusíš, moje ego se s tím vyrovná, že si nepostavíš Sting Raye... :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 15.09.2003 6:42 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 25.7.2003
Příspěvky: 71
Tak to je fajn,už jsem hledal provaz a větev :lol:
A co je lepší?

Tomahawk - Tomahawk 2 - Tomahawk S - Tornádo 11

Noooo?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 15.09.2003 11:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2003
Příspěvky: 360
Obrázky: 0
Blog: Zobrazit blog (3)
Měl jsem je všechny...

Tomahawk - už byl překonán, navíc se už nevyrábí

Tomahawk 2 - vynikající, ze všech nejovladatelnější a zároveň "nejhodnější", pro kombat prostě špička

Tomahawk S - Jako T 2, jen o trochu rychlejší a lépe "hospodařící" s kinetickou energií (to je +), o trochu méně "hodný" (-).

Já sám mám na soutěže letadlo, které kdysi vzniklo jako "něco mezi" 2 a S, a to je vzácně povedený stroj (dokonce vyhrál několik soutěží... 8) ). Chtěl jsem ještě jeden kus, ale soubory se prý někam ztratily... tak asi zůstane jako unikátní originál.

Tornádo 11 - dost dobrý stroj, měl jsem ho jen krátkou dobu, byl jsem taky spokojen. Nic špatného bych o něm rozhodně neřekl.

Je to asi individuální, mně nejlépe sedí Tomahawky.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 28.09.2003 7:27 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 25.7.2003
Příspěvky: 71
Já mam taky Tornádo.Taky jsem jich pár viděl lítat.Zrovna včera jsem byl na Rané a tam jsme lítali s jedním pražákem a ten měl Tornádo a Stingera.O Stingerovi jsem se dověděl,že se musí furt držet na rychlosti a pokud jí nemá,tak prostě určité situace nevybere :(
Jinak řečený pražák létal s Tornádem a moc si ho pochvaloval.

Viděl jsem ještě jedno Tornádo.Před asi třemi týdny(přesně nevím)se na rané lítaly rychlostní kluzáky a po soutěži jsem lítal já s Tornádem a kamarád měl něco vlastní konstrukce(výborně létající!),pak tam k nám přišel ještě jeden letec a ten měl taky Tornádo-postavené velice kvalitně,zpevněné,s izolepou nešetřil a proto létalo o poznání líp než moje,ale to mé taky dokáže hezky létat,pouze musí foukat nepřetržitý vítr.

Pa Wraith


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 02.10.2003 16:08 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 25.7.2003
Příspěvky: 71
Za pár dní mi přijdou výřezy na Tornádo :P Hurá,udělám z něj perfektně lítající stroj.Pár vylepšení,háček. . .A Raná se může těšit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz