Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 06.09.2005 20:32 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2004
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha
taky me to mrzi... myslis ze sem to udelal protoze sem ho chtel rozbit, nebo protoze sem nezvladl pilotaz? ne tak to neni, mel proste dobry letovy vlastnosti tak jsem si s nim dovoloval vic a vic... prulety 10 cm nad zemi .. az nas napadla takovahle kravina... , neboj , mam uz neco nalitano a corsair, ten me svejma vlastnostma mile prekvapil


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 07.09.2005 19:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 328
Bydliště: Praha 5
Ono když to váží víc jak 1400 g tak to neletí takže bych to ani neopravoval- to je udělat novej trup a ta barva tu jsem nestih zalakovat tak to sory. Ale jinak corsair je fakt hodně pomalej takže to je jenom náhradní stroj. No nic mě jen mrzelo že jsi dělal ty kraviny.- Jako TOP GUN- Tam nahoře nemáš čas myslet, jakmile zaváháš seš mrtvej.- Bohužel je to tak ale naštěstí u modelářů to neni tak hrozný.
Jasně že jsi dobrej pilot to ti neberu ale je něco jinýho lítat když právě letadlo lítá jak chceš a když ti do nej kopne vítr a otočí ti ho na záda. Co ž se ti asi stalo osudnym :cry:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 08.09.2005 18:08 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2004
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha
ne , ne , me do nej nekopl vitr ale ja skrtnul o tu kukurici, ta me behem zlomku vteriny dostala na zada ale rikam , nez jsem stacil cokoli udelat skrtnul sem kridlem, me taky neni zrovna 2x prijemny kdyz vim ze se s tim erem nekdo pracne piplal a ja ho pak takhle nabouram, ale, s tim se hold musi pocitat, u corsaira bych rad zustal protoze lita fakt dobre, a taky me strasne laka ta BF109, ale nejaka vetsi verze, samozrejme na 3.5ccm, jedes na tu soutez jak je ted ve vodochodech? ja se urcite prijedu mrknout


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 08.09.2005 19:16 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 328
Bydliště: Praha 5
Jasně že tam budu.
Jinak je lepší si ji koupit od Péka ten je má konstruovaný na 3,5 MVVS.
Já sní závodit nemůžu jelikož tam mám 4 ku- a ta je zakázaná na tak malé éro. Ale stim corsairem máš pravdu je fakt hustej.
Ale moc pomalej. Když jsem si byl zalítat ve dvou.
Corsair proti KI 64 (a ta je pomalejší než BF 109 HV55)
tak musel lítatm KI 64 na volnoběh a já ho stejně nedoletěl :cry:
tak jediná taktika která výtězí je: TOČIT TOČIT TOČIT.
a bránit a na sek jenom když ti někdo vletí do rány :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz