Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 190 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x
PříspěvekNapsal: sob 03.12.2016 18:57 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.3.2014
Příspěvky: 377
Bydliště: Mukařov - Srbín (Říčany u Prahy)
Obrázky: 34
Lze pojmenovat letové režimy a ty pak na displeji jsou...

Odesláno z mého ALE-L21 a podpis odstraním

_________________
Srážka s blbcem je problém, ale srážka s blbcem v zrcadlovém bludišti je neřešitelný problém..


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x
PříspěvekNapsal: sob 03.12.2016 19:11 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 28.9.2014
Příspěvky: 161
toty píše:
Lze pojmenovat letové režimy a ty pak na displeji jsou...

Odesláno z mého ALE-L21 a podpis odstraním


v er9x Flight Modes nieje mozne pomenovat... su oznacene len FM1, FM2 atd..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x
PříspěvekNapsal: úte 20.12.2016 8:15 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Ahoj. Prave mi dorazila flysky, tohle neni uplne normalni ze? Jde mi o to jestli je to na reklamaci nebo se s tim da neco delat,nechce se mi to posilat zpet a planuju urcite modul frsky
[img]http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161220/693c98ec0c449536ffe93ab7c04f5a21.jpg[/img]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x
PříspěvekNapsal: úte 20.12.2016 9:19 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 28.9.2014
Příspěvky: 161
Fofan píše:
Ahoj. Prave mi dorazila flysky, tohle neni uplne normalni ze? Jde mi o to jestli je to na reklamaci nebo se s tim da neco delat,nechce se mi to posilat zpet a planuju urcite modul frsky


vobec by som to neriesil. je to len plast.. mohlo sa stat behom vyroby pri lisovani... mozno by som to otvoril a kontroloval tie piny ci su v poriadku a plast orezal..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x
PříspěvekNapsal: úte 20.12.2016 9:24 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Urcite to otevru,no me spis prijde ze tam kousek chybi protoze je to utaveny teplem vypada to ze se to vyhralo takze horsi kontakt na nejakym spoji mozna, za chvilku ji kuchnu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x
PříspěvekNapsal: úte 20.12.2016 9:27 
Mazák
Mazák

Registrován: 4.5.2015
Příspěvky: 679
Bydliště: Plzeň
V klidu, mam to take v t9x vytavene. Ale mam to zarizle vespod na dne


Sent from my iPhone and I will remove the signature

_________________
Taranis 9D, x210 race, TBS disco clone, H 450 FPV, durango desc210R


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x
PříspěvekNapsal: úte 20.12.2016 9:55 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Ok tak to sem v klidu ze nejsem sam, hned me to trklo do oci,hlavne kdyz bude vsechno ok uvnitr. Kdyz uz sem pisu tak se zeptam tady,myslel jsem ze nekde v menu vypnu to pipani pri mackani tlacitek,jde to? Ja to nenasel,potreboval bych to


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x
PříspěvekNapsal: úte 20.12.2016 12:02 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Tak panove ma to neco do sebe ta kontrola po koupi. Cinanovi ukapla pajka primo do konektoru ktery spojuje obe poloviny radia a ten je malinko taky roztavenej,nevim jestli to pujde na fotce videt,nicmene na funkci to nema vliv ale predpokladam ze to byl duvod toho roztavenyho konektoru pro modul[img]http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161220/27f9e835890a149c0e12e89589457e65.jpg[/img]
A tohle je to misto kde byl zateklej cin
[img]http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161220/291f8976d599691cc4aa3d3b32c42d8a.jpg[/img]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x
PříspěvekNapsal: pon 07.01.2019 17:00 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 2.3.2017
Příspěvky: 11
Dobrý den,na vysílači Turnigy se mi podařilo nastavit blokování plynu přes vypínač THR,na Funcub jsem přidělal osvětlení a skoušel ho zapojit na volný kanál přijímače a zapinat a vypínat vypínačem třeba AIL ale osvětlení svítí stále a nejde vypnout,muže mi někdo poradit jak to nastavit aby to šlo zap.vyp.a nebo to je vzhledem k spotřebě osmi ledek zbytečné?Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x
PříspěvekNapsal: sob 23.02.2019 9:25 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 3699
Bydliště: Řečkovice
Obrázky: 0
honzi píše:
Dobrý den,na vysílači Turnigy se mi podařilo nastavit blokování plynu přes vypínač THR,na Funcub jsem přidělal osvětlení a skoušel ho zapojit na volný kanál přijímače a zapinat a vypínat vypínačem třeba AIL ale osvětlení svítí stále a nejde vypnout,muže mi někdo poradit jak to nastavit aby to šlo zap.vyp.a nebo to je vzhledem k spotřebě osmi ledek zbytečné?Děkuji

Asi záleží na tom, jak funguje ten spínač LED, co se na volný kanál zapojuje a podle toho případně upravit hodnoty výstupu toho volného kanálu.
Příklad: Na volný kanál namapuju zmíněný přepínač AIL. Při přepínání vidím na kanálu hodnoty +100% a -100%. Pokud spínač reaguje na "víc, jak neutrální poloha" zapnuto a "míň jak neutrální poloha" vypnuto, bude to fungovat. Pokud ale reaguje na "0% +- 10%" vypnuto jinak zapnuto, budou LED při přepínání AIL z popisu výš stále svítit. Takže v takovém případě by bylo potřeba nastavit výstup při vypnutém na 0 při sepnutém třeba +100%, ať už posunutím offsetu a zmenšením rozsahu, druhým mixem reagujícím na podmiňující spínač a hodnotou MAX nebo křivkou.

Jak píšu, záleží na tom, jak funguje spínač.

_________________
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | poletuchy | 24ch volantovka)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 190 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz