Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 15.01.2013 8:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.8.2007
Příspěvky: 2366
Bydliště: Liptovský Peter
Ešte raz. Turnigy do Graupnera nepatrí!!!

Ak s ním chce niekto lietať tak nech sa páči - originál v T9X. Ale dávať ho ďalej je hnus!

T9X máš, tak ťa nikto nenúti nepoužívať ju. Na dôležité modely kúp jeti + budeš lietať s MC-24.

Bežne nakupujem a lietam s čína vecami ale toto by som v živote neurobil.

_________________
Sky Lady - po 4 rokoch zhorela, Tornado XX, Cap 232, Super Zoom 2 - 460g, F3K Super Gee, Lynx E


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: úte 15.01.2013 16:28 
Mazák
Mazák

Registrován: 1.1.2008
Příspěvky: 2370
Bydliště: Ban.Bystrica
Ber to tak, ze ten co ti to daroval, tak ti chcel len dobre, aby si konecne lietal s niecim poriadnym, ak tam das ten turnigy vysielac , tak je to aj podraz voci nemu, mne keby to niekto urobil, tak mu uz v zivote nic nedam, jednoducho povedane, nevazis si toho, ze mas takeho mecenasa.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 15.01.2013 17:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.8.2010
Příspěvky: 535
Bydliště: Středočeský kraj
Klidně to tam dej. Nevidím na tom nic špatného.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 15.01.2013 17:23 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.2010
Příspěvky: 2878
Bydliště: Zavar, SK
Ale chlapci! Viete, preco som kupil TG9x + Frsky? Lebo som chcel radio s telemetriou a DX8, ktora vtedy akurat vysla stala tusim 400Eur a prijimace stali 100Eur. A pretoze na moje polystyreny take drahe radio nepotrebujem, tak som isiel do TG9x + Frsky. Lebo telemetricke osemkanalove prijimace po 25$ boli pre mna cenovo akceptovatelne. Ak ma autor otazky hafo TG9x kompaktibilnych prijimacov, tak by som na jeho mieste asi spravil to iste.
V kazdom pripade je to jeho vec, ked si pokazi TX, nebude mat nic, ale ked ho rozbeha, bude mat radost. Tak mu ju, prosim, nekazte ...

_________________
X9D & T16Pro & TX16S & nejaké lietadlá, heli a koptéry www.rcmodelytt.sk


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 17.01.2013 9:51 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 14.1.2013
Příspěvky: 6
Bydliště: Brno
Tak od včerejška to běhá. nechal jsem tam 1 modul Jeti s Jetiboxem pro velký éra (3 metry) a pro těch 20 malejch je určen modul z Turnigy. Až na 1 výjimku mě 6 kanálů stačí.
Děkuji všem za zajímavé názory a hlavně těm, co odpověděli, že to bude fungovat. O to mi šlo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 17.01.2013 18:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12765
Bydliště: praha 5
kachlos píše:
Tak od včerejška to běhá. nechal jsem tam 1 modul Jeti s Jetiboxem pro velký éra (3 metry) a pro těch 20 malejch je určen modul z Turnigy. Až na 1 výjimku mě 6 kanálů stačí.
Děkuji všem za zajímavé názory a hlavně těm, co odpověděli, že to bude fungovat. O to mi šlo.


Já jsem před časem vážil přesně to samé jako ty, mám graupnera s jetákem, ale je mi líto kupovat zbytečně drahé přijímače do obyčejných poletuch, ale vzhledem k tomu, že na 35 ce už moc rušení nehrozí a pár FM malých přijímaču mám tak to v těch poletuchách dolétávám, ale také jsem právě uvažoval o nějakém levném 2,4 systému vedle toho jetáka na místo FM.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz