Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 587 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: RX-F801
PříspěvekNapsal: pát 12.02.2016 15:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.10.2010
Příspěvky: 335
Bydliště: Příbram
kuba12 píše:
1.Vyp 2.Zap V8 tak to je i na videích rádio mam 9XR

Omlouvám se- jsem pako- nevím jak se mi to podařilo otočit. Předpokládám, že modul bliká tak jak uvedeno v dokumentaci - zelená svítí, červená bliká. Jaký firwarw máš na té 9XR?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Turnigy 9XR - LCD
PříspěvekNapsal: úte 13.09.2016 13:22 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 21.1.2012
Příspěvky: 425
Bydliště: Bohumín
Zdravím přátelé.

Neválí se doma někomu mrtvá 9XR na díly? Sháním funkční LCD, které tragicky zahynulo. Nebyl by někdo ochotný zbavit se tohoto přebytečného náhradního dílu? Předem děkuji za informaci nebo tip.

_________________
http://rcfrantik.rajce.idnes.cz | www.youtube.com/user/fajnweb


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9XR
PříspěvekNapsal: stř 14.09.2016 13:10 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.10.2010
Příspěvky: 335
Bydliště: Příbram
Myslím, že cesta vede tudy: http://www.buydisplay.com/default/2-6-inch-spi-serial-graphic-lcd-128x64-nt7538-controller-black-on-white - na RCGroups je tento LCD uváděn jako přímá náhrada - je však o něco málo užší a je nutno přepólovat konektor pro podsvícení. Tohle platí pro FW OpenTx, kde je přímo ovladač pro tento LCD, jestli je i v eepsky nevím.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9XR
PříspěvekNapsal: čtv 15.09.2016 19:17 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2016
Příspěvky: 99
Bydliště: London / Dolní Benešov (Opava)
Zdarec bando, tak už skládám tarot 450 FBL, ale jelikož jsem uplný začatečník. Nejsem si uplně jistý jak nastavit vysílačku, potřeboval bych to aby to bylo pro uplneho zacatecnika at mi to hned neuleti :D sice litam na simu ale v plno vecech jeste dost plavu. Nenašla by se dobra duše co mi pošle svuj template na heli ? rad jich vyzkousim i vice a sam si vyberu :) Mam turnigy 9xr pro se SW od vyroby, zatim jsem nic nemenil a dokud nenasbiram alespon zakladni zkusenosti tak nic menit nebudu

_________________
Turnigy 9XR PRO (FrSky 9x)
- Tarot 450 FBL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9XR
PříspěvekNapsal: čtv 15.09.2016 19:47 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2016
Příspěvky: 99
Bydliště: London / Dolní Benešov (Opava)
jo a taky shanim nejaky vysilac, chtěl bych 3S setup alespon zatim. ale vechny vysilace co jsem na HK nasel maji invput voltage 9.6 V to bude asi problem kdyz baterie dava 11.xx ne ?

_________________
Turnigy 9XR PRO (FrSky 9x)
- Tarot 450 FBL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9XR
PříspěvekNapsal: sob 24.09.2016 23:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
Casari píše:
jo a taky shanim nejaky vysilac, chtěl bych 3S setup alespon zatim. ale vechny vysilace co jsem na HK nasel maji invput voltage 9.6 V to bude asi problem kdyz baterie dava 11.xx ne ?

Turnigy 9XR PRO se stejně jako Turnigy 9XR napájí z 3S lipolky.

Obrázek

Mimochodem přímo v popisu Turnigy 9XR PRO (viz výše uvedený odkaz) je uvedeno, že obsahuje vestavěný spínaný regulátor napětí, který zvládá napájecí napětí v rozmezí 6.5 až 30V a napájení z 3S lipolky je pro Turnigy 9XR PRO i Turnigy 9XR přímo doporučeno.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9XR
PříspěvekNapsal: ned 04.12.2016 22:52 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 28.9.2014
Příspěvky: 161
ahojte, chcel som sa spytat ci mozem pouzit tuto antenku
https://www.aliexpress.com/item/250mm-25CM-2-4G-Receiver-Antenna-w-Copper-Tube-for-Frsky-JR-Hitec-Flysky-Orange-RX/1985191180.html?spm=2114.13010608.0.0.v0GF60

ako internu antenu do T 9XR, modul mam od Frsky DJT a chcem to napojit priamo z modulu do madla.. objednal som tuto antenu, ma to mat 25cm ale pisu ze to je pre receiver... je v tom vlastne rozdiel ? vdaka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9XR
PříspěvekNapsal: pon 05.12.2016 11:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.6.2011
Příspěvky: 711
Bydliště: Svitavy a okolí
9XR už anténu vestavěnou má, takže stačí koupit redukci. Já to takhle mám už dlouho a nemám pocit že by se signál nějak výrazně zhoršil (nedělám dálkové lety).

_________________
Last one alive, lock the door!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9XR
PříspěvekNapsal: pát 27.01.2017 17:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.6.2011
Příspěvky: 711
Bydliště: Svitavy a okolí
Čau lidi,
nevím jestli to patří sem, ale pokud ne, tak doufám že to někdo zodpovědný přesune:
uvažuji nad prodejem svého T9XR. Rádio je sice používané, ale jako nové. Má vestavěný FrSky DJT modul připojený na interní anténu, OpenTX vč. telemetrie a nějaké další drobné modifikace. Kolik je podle Vás férová cena k prodeji? Jednak abych já neprodával moc pod cenou a jednak aby člověk kterému jej (možná) prodám (začátečník) zbytečně nepřeplatil...
Koukal jsem na inzeráty na bazarech jako inspiraci, ale nic jsem nenašel.

Díky,T.

_________________
Last one alive, lock the door!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9XR
PříspěvekNapsal: čtv 23.02.2017 9:08 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 24.4.2016
Příspěvky: 310
Bydliště: Nove Zamky
Obrázky: 0
Zdravim

Pani potrebujem pomoc z 9xr.Poslal mi ju kolega modelar ktory ju mal ako zaloznu nepouzivanu.poslal mi ju aj z modulom frsky DJT ktory nefungoval (on tvrdi ze jemu isiel).Vysielacka ale normalne fungovala,lenze na druhy den som ju zapol a pokusil sa vymazat modely ktore tam mal nahrate predchadzajuci majitel avsak neako mi to preskocilo a chcelo miesto zmazania model duplikovat tak som zvolil moznost nie.Stlacil som tlacidlo EXIT odtej doby vysielacka prestala fungovat.Sice za zapne aj ukaze uvodne logo dokonca ak je niektory prepinac prepnuty ci pohnuta plynova paka hlasi to ale ked ma nabehnut klasicka obrazovka vysielacka sa resetne a toto robi donekonecna.Pozeral som na HK nahradne diely ale uz sa da dostat iba PCB doska napajania a myslim ze na tej problem nebude.
Myslite ze pomoze ak preinstalujem softver z er9x na open tx?Popripade poradte neaky servis na Slovensku.

Dakujem



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
Bellanca Decathlon V2-B,Fieseler Fi 156 "Storch


Naposledy upravil Tomix dne čtv 23.02.2017 21:43, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9XR
PříspěvekNapsal: čtv 23.02.2017 21:19 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 28.9.2014
Příspěvky: 161
vytiahni modul a skus pustit bez neho aby sme vylucili ci je chyba vo vysielacke alebo to modul nejako skratuje.. vyzera ze sa dokola resetuje, mozno aj spinac ak je vadny by to mohol sposobovat


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9XR
PříspěvekNapsal: čtv 23.02.2017 21:34 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 24.4.2016
Příspěvky: 310
Bydliště: Nove Zamky
Obrázky: 0
To video som tocil bez modulu a na vypinac sa to velmi nepodoba displej svieti stale to by asi blikal aj ten.

_________________
Bellanca Decathlon V2-B,Fieseler Fi 156 "Storch


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9XR
PříspěvekNapsal: čtv 23.02.2017 21:40 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 28.9.2014
Příspěvky: 161
Tomix píše:
To video som tocil bez modulu a na vypinac sa to velmi nepodoba displej svieti stale to by asi blikal aj ten.


tak to prepal.. uvidis ci to pomoze


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9XR
PříspěvekNapsal: pát 24.02.2017 10:39 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 24.4.2016
Příspěvky: 310
Bydliště: Nove Zamky
Obrázky: 0
Tak ani tadialto cesta nevedie po pripojeni programatora sa vysielacka stale iba resetuje a nic to nerobi.
Najprv vyhadzovalo hlasku D:/avrdude.exe ze sa neda najs cesta potom som v companion v nastaveni pripojenia prepol na original soft ersky 9x a tam to uz nic nerobilo iba hodilo tabulku ze sa nahrava soft ale ani po pol hodine sa nic neudialo.
Neake napady?

_________________
Bellanca Decathlon V2-B,Fieseler Fi 156 "Storch


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9XR
PříspěvekNapsal: pát 24.02.2017 11:26 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 28.9.2014
Příspěvky: 161
no asi to rozobrat a pozret kable ci tam nieco nieje podozrive.. ono to letovanie v chine nieje najkvalitnejsie...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 587 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz