Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 744 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 13.04.2015 19:55 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 28.9.2014
Příspěvky: 161
ahojte, prosim Vas da sa nastavit na t 9xr aby zapipal plyn alebo potenciometer pri urcitej hodnote? trebars prejdem potenciometrom na hodnotu 70 a pipne, alebo plyn ?.. vdaka za odpoved


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pát 29.05.2015 18:48 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 25.11.2012
Příspěvky: 29
Měl bych prosbu k vám zkušenějším. Mám vysílač FS TH9X s nahraným Open 9x a potřebuji do jednoho kanálu nahrát tři mixy. Vím že se k tomu používá položka součet. Ale ať zkouším různě kombinovat tlačítka, tak jako bych ten součet neaktivoval a mám tam vždy jen ten poslední nastavený mix. Jestli by byl někdo ochotný mě polopaticky popsat jak na to, byl bych mu opravdu moc vděčný a nebo nasměrovat na stránky kde se něco podobného řeší.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 09.07.2015 18:14 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 8.12.2013
Příspěvky: 546
Bydliště: Rokycany
Ahoj všem. Mám dotaz, spíš prosbu, na zkušenější. Protože potřebuji napípat do TGY9X s Opentx podvozky s dvířky, takže jednou zpoždění podvozku, podruhé zas zpoždění dvířek, na jeden spínač, chci se zeptat: mám od dodavatele Opentx-r2940 ze 3.2.2014. Existuje aktuálnější verze Opentx? Má pro můj plán smysl ji flashnout?
Programátor mám od dodavatele a kabel připojený, ale nikdy jsem nic podobného nedělal, takže mám obavy.
Pokud by ale existovala chytřejší verze, pokusil bych se dle "Rimrových" videonávodů.
Děkuji předem za jakoukoli radu.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 11.10.2015 10:46 
Mazák
Mazák

Registrován: 4.5.2015
Příspěvky: 679
Bydliště: Plzeň
Majklik píše:
Měl bych prosbu k vám zkušenějším. Mám vysílač FS TH9X s nahraným Open 9x a potřebuji do jednoho kanálu nahrát tři mixy. Vím že se k tomu používá položka součet. Ale ať zkouším různě kombinovat tlačítka, tak jako bych ten součet neaktivoval a mám tam vždy jen ten poslední nastavený mix. Jestli by byl někdo ochotný mě polopaticky popsat jak na to, byl bych mu opravdu moc vděčný a nebo nasměrovat na stránky kde se něco podobného řeší.

Toto by se mi hodilo taky. mam open TX a chtel bych vyuzit ten 3polohovej spinac aux3. ale nedaří se. Byla by rada?

_________________
Taranis 9D, x210 race, TBS disco clone, H 450 FPV, durango desc210R


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 12.10.2015 12:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.3.2012
Příspěvky: 4016
Bydliště: SK
Obrázky: 6
Minno píše:
ahojte, prosim Vas da sa nastavit na t 9xr aby zapipal plyn alebo potenciometer pri urcitej hodnote? trebars prejdem potenciometrom na hodnotu 70 a pipne, alebo plyn ?.. vdaka za odpoved


Samozrejme. Vytvor si Logický spínač a potom ho v špecialných funkciach ozvuč. To isté aj s plynom len P1 (Potenciometer vymeníš za kanál plynu - THR) Naštuduj si hlavne manuál.


Přílohy:
screenshot-11.png
screenshot-11.png [ 1.14 KiB | Zobrazeno 2890 krát ]
screenshot-13.png
screenshot-13.png [ 1.16 KiB | Zobrazeno 2890 krát ]
screenshot-12.png
screenshot-12.png [ 999 bajtů | Zobrazeno 2888 krát ]

_________________
FrSky Tandem X20
Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 12.10.2015 12:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.3.2012
Příspěvky: 4016
Bydliště: SK
Obrázky: 6
Majklik píše:
Měl bych prosbu k vám zkušenějším. Mám vysílač FS TH9X s nahraným Open 9x a potřebuji do jednoho kanálu nahrát tři mixy. Vím že se k tomu používá položka součet. Ale ať zkouším různě kombinovat tlačítka, tak jako bych ten součet neaktivoval a mám tam vždy jen ten poslední nastavený mix. Jestli by byl někdo ochotný mě polopaticky popsat jak na to, byl bych mu opravdu moc vděčný a nebo nasměrovat na stránky kde se něco podobného řeší.


Musí byť v mixe funkcia Add a nie Replace.
Doporučujem naštudovať manuál (tu sa dá stiahnuť): http://www.opentx.cz/index.php/OpenTx:R ... T9X.2C_9XR


Přílohy:
screenshot-14.png
screenshot-14.png [ 1.24 KiB | Zobrazeno 2889 krát ]

_________________
FrSky Tandem X20
Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 27.10.2015 11:10 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.5.2014
Příspěvky: 451
červený netradiční podsvětlení..150 káčé doprava free
(čínan má všechny barvy plus spoustu dalšího, již jsem bral, spolehlivý...)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2016 1:20 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.7.2014
Příspěvky: 1
Bydliště: Kozodry
Obrázky: 5
Ahoj,mám dotaz.nezkoušel jste někdo do th9x nainstalovat desku AR9x?

_________________
T9x(deska AR9X v1.3+OPENTX),Bixler 2,SkyClimber,Mefisto


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Ovladač pro programátor pro WIN 10
PříspěvekNapsal: pát 01.07.2016 17:16 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2011
Příspěvky: 175
Bydliště: Mladá Boleslav
Ahoj, můžete někdo poslat odkaz na ovladač programátoru (pro spojení PC a T9x v programu eepe) pro WIN 10?
Když pracuji v XP, tak tam mám ovladač na USBasp nainstalovaný. Ale stejně, když pustím eepe a připojím vysílačku T9X, tak v programu mám myslím správně v nastavení:

C:/Program Files/eePe/avrdude.exe
usbasp
usb

Když zadám Read EEPROM..., tak mi to odlásí:

tarted AVRDUDE
C:/Program Files/eePe/avrdude.exe -c usbasp -p m64 -P usb -U eeprom:r:C:/DOCUME~1/cd/LOCALS~1/Temp/temp.hex:i
=================================================================================
avrdude.exe: error: could not find USB device "USBasp" with vid=0x16c0 pid=0x5dc

=================================================================================
AVRDUDE done - exit code 1
=================================================================================


Ve vysílačce již mám ER9X, tedy mi to kdysi fungovalo, ale dělal jsem to na ntb s Win 7 (ten už nemám).

Rád bych to zprovoznil a udělal si zálohy. Poradíte?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 01.07.2016 21:34 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 22.8.2015
Příspěvky: 285
Bydliště: Ostrava/Vsetín/Brno
Obrázky: 0
co si pamatuju, driver zůstává stejný, akorát pro vyšší vidle je potřeba nainstalovat ho v módu bez vynucených podpisů. (ve startu vybrat restartovat a držet shift, na následné modré obrazovce troubleshoot -> advanced -> startup settings a tam disable driver signature nebo tak něco. tuším.)

V device manageru USBasp máš/nemáš/máš s vykřičníkem?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: sob 02.07.2016 8:47 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 14.3.2013
Příspěvky: 111
Bydliště: Chrudim ČR
Pohledej na Rc-manii ovladač "USBasp-win-driver-x86-x64-v3.0.7" odkaz od Drondys. Může být i v jiném tématu(T9XR a pod.) Instal se spouští "InstallDriver". Je pro 32 a 64bit Windows. Funguje mi na USB2/3 W10.

_________________
Pokud něco nefunguje, tak je čas přečíst si návod k obsluze ...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 02.07.2016 9:17 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2011
Příspěvky: 175
Bydliště: Mladá Boleslav
Ahoj kluci, díky za rady, povedl se nainstalovat soft ovladače do WIN 10 přes to vypnutí podpisu.
Tedy ovladač funguje a propojí se s T9X.

Ale chtěl jsem pokračovat dál na Open 9X do T9X dle návodu Rimra. Ale nejde stažení ve fázi - viz obrázek. Poradíte, co s tím?


Přílohy:
obrstazeni.png
obrstazeni.png
[ 56.68 KiB | Zobrazeno 2010 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 02.07.2016 10:35 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 14.3.2013
Příspěvky: 111
Bydliště: Chrudim ČR
V "Nastavení předvoleb" máš vybrané potřebné části setavy firmweru? Z obrázku to je těžko "čitelné" :-))

_________________
Pokud něco nefunguje, tak je čas přečíst si návod k obsluze ...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 02.07.2016 10:58 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2011
Příspěvky: 175
Bydliště: Mladá Boleslav
Pip píše:
V "Nastavení předvoleb" máš vybrané potřebné části setavy firmweru? Z obrázku to je těžko "čitelné" :-))


Já tam mám jen autoswitch. Moje T9X nemá nic navíc jen podsvícení. Mám to na dalším snímku. Co bys doporučoval dál zatrhnout? Je to jiná verze companion9X, než má Rimr v návodu.


Přílohy:
Snímek obrazovky (7).png
Snímek obrazovky (7).png
[ 143.04 KiB | Zobrazeno 1979 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 02.07.2016 11:13 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 14.3.2013
Příspěvky: 111
Bydliště: Chrudim ČR
Jaký používáš VF modul? Originál k T9X- FlySky, nebo FrSky. Pokud FrSky, tak ten by bylo potřeba zaškrtnou v sestavě.

_________________
Pokud něco nefunguje, tak je čas přečíst si návod k obsluze ...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 744 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz