Switch to full style
Vše o TURNIGY 9X. Programování, úpravy HW i SW této vysílačky
Odeslat odpověď

Re: T9x a FrSky (s telemetrií) prakticky

stř 05.09.2018 19:58

Nie mackam dobre :) ked som na konci este to aj pipa, vylucene. Takto netreba nejaku speci verziu pri stahovani cez kompanion ? Mozno to len nemam v mojej verzii

Re: T9x a FrSky (s telemetrií) prakticky

stř 05.09.2018 22:37

Dělám to nerad,ale musím se omluvit -šířil jsem pravdu platnou někdy do poloviny r. 2015 - podle informací na githab byla volba PXX u OpenTx zrušena a nějak jsem se přímo nedověděl, jak tedy ovládat XJT (snad přes PPM16 nastavení 8 neb 12CH - režim 16CH není podporován - nevím jak to udělat - v Companion volby počtů kanálů zmizely také).
Zajímavé je, že v simulátoru volba PXX je. Já jsem 9XR nahradil 9XR PRO cca před 3mi roky a pamět mne zle zklamala.
Jinak na githab, rcgroups a openrcforums doporučují přejít na eepsky kde je PXX plně funkční.

Re: T9x a FrSky (s telemetrií) prakticky

čtv 06.09.2018 0:39

JASSoft píše:Dělám to nerad,ale musím se omluvit -šířil jsem pravdu platnou někdy do poloviny r. 2015 - podle informací na githab byla volba PXX u OpenTx zrušena a nějak jsem se přímo nedověděl, jak tedy ovládat XJT (snad přes PPM16 nastavení 8 neb 12CH - režim 16CH není podporován - nevím jak to udělat - v Companion volby počtů kanálů zmizely také).
Zajímavé je, že v simulátoru volba PXX je. Já jsem 9XR nahradil 9XR PRO cca před 3mi roky a pamět mne zle zklamala.
Jinak na githab, rcgroups a openrcforums doporučují přejít na eepsky kde je PXX plně funkční.


dakujem, mas vlastne aj pravdu.. zistil som ze PXX sa nachadza aj v 2.1.9 ale musi sa vytvorit build kde sa prida aj DMS2, potom sa v menu okrem PPM nachdza aj PXX, otazkou ale ostava ci aj funguje..skusim asi er9x
Odeslat odpověď