Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1398 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 90, 91, 92, 93, 94
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 05.09.2018 19:58 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 28.9.2014
Příspěvky: 161
Nie mackam dobre :) ked som na konci este to aj pipa, vylucene. Takto netreba nejaku speci verziu pri stahovani cez kompanion ? Mozno to len nemam v mojej verzii


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: stř 05.09.2018 22:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.10.2010
Příspěvky: 335
Bydliště: Příbram
Dělám to nerad,ale musím se omluvit -šířil jsem pravdu platnou někdy do poloviny r. 2015 - podle informací na githab byla volba PXX u OpenTx zrušena a nějak jsem se přímo nedověděl, jak tedy ovládat XJT (snad přes PPM16 nastavení 8 neb 12CH - režim 16CH není podporován - nevím jak to udělat - v Companion volby počtů kanálů zmizely také).
Zajímavé je, že v simulátoru volba PXX je. Já jsem 9XR nahradil 9XR PRO cca před 3mi roky a pamět mne zle zklamala.
Jinak na githab, rcgroups a openrcforums doporučují přejít na eepsky kde je PXX plně funkční.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 06.09.2018 0:39 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 28.9.2014
Příspěvky: 161
JASSoft píše:
Dělám to nerad,ale musím se omluvit -šířil jsem pravdu platnou někdy do poloviny r. 2015 - podle informací na githab byla volba PXX u OpenTx zrušena a nějak jsem se přímo nedověděl, jak tedy ovládat XJT (snad přes PPM16 nastavení 8 neb 12CH - režim 16CH není podporován - nevím jak to udělat - v Companion volby počtů kanálů zmizely také).
Zajímavé je, že v simulátoru volba PXX je. Já jsem 9XR nahradil 9XR PRO cca před 3mi roky a pamět mne zle zklamala.
Jinak na githab, rcgroups a openrcforums doporučují přejít na eepsky kde je PXX plně funkční.


dakujem, mas vlastne aj pravdu.. zistil som ze PXX sa nachadza aj v 2.1.9 ale musi sa vytvorit build kde sa prida aj DMS2, potom sa v menu okrem PPM nachdza aj PXX, otazkou ale ostava ci aj funguje..skusim asi er9x


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1398 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 90, 91, 92, 93, 94

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz