Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2456 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 ... 164  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x hardware, opensource TX
PříspěvekNapsal: pon 14.11.2011 11:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 16.3.2011
Příspěvky: 468
Bydliště: Brno a Vyškov
na hobyking je stale za 40 dolacu

_________________
nema to kridla a prece to leti :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x hardware, opensource TX
PříspěvekNapsal: pon 14.11.2011 11:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 951
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Argo22 píše:
na hobyking je stale za 40 dolacu

jo ale bk a to už snad měsíc nebo i víc....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x hardware, opensource TX
PříspěvekNapsal: pon 14.11.2011 12:04 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
Argo22 píše:
na hobyking je stale za 40 dolacu


TO sice je, ale po případném přípočtu DPH a výpalného vyjde o ěkolik stovek dráž, než ta z rajchu... Nehledě na čas...
Taky to sakra mohli naskladnit dřív. Mám na cestě několik rádií...

_________________
________________________________
Modeláři sobě http://www.ok-rimr.com


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x hardware, opensource TX
PříspěvekNapsal: pon 14.11.2011 12:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
JuraS. píše:
RiMr píše:
Tak jsem to zkusmo hodil do košíku, T9x z Německa vyjde na nějakých 1600,- to je výborné.

já nehodil..já rovnou po tvým ujištění odkliknul, a rovnou zaplatil..emailů o potvrzení mi přišli 4 a tak čekám jak dlouho bude trvat doručení od zaplacení...taky nevím kolik jich na skladě mají a tak čekání by mohlo být na škodu...

Předpokládám, že jsi zvolil dopravu DPD. DPDéčkem to budeš mít doma nejpozději cca do čtyř pracovních dnů od zaplacení. Z DE Warehouse to jde z Hamburku a po trase je Sasko kde mají zrovna ve středu 16. svátek (nevím jestli to nějak může pozdržet tu zásilku), ale do pátku by to mělo dorazit a když se zadaří tak bys to mohl mít doma dokonce už tento týden ve středu. Přiveze ti to až domů dodávka označená DPD a pokud máš v profilu na Hobbykingu telefon a napsali ho k adrese tak tě před doručením bude kontaktovat řidič tj. buď přímo zavolá nebo pošle SMS.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x hardware, opensource TX
PříspěvekNapsal: pon 14.11.2011 12:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 951
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Drondys píše:
Předpokládám, že jsi zvolil dopravu DPD. DPDéčkem to budeš mít doma nejpozději cca do čtyř pracovních dnů od zaplacení. Z DE Warehouse to jde z Hamburku a po trase je Sasko kde mají zrovna ve středu 16. svátek (nevím jestli to nějak může pozdržet tu zásilku), ale do pátku by to mělo dorazit a když se zadaří tak bys to mohl mít doma dokonce už tento týden ve středu. Přiveze ti to až domů dodávka označená DPD a pokud máš v profilu na Hobbykingu telefon a napsali ho k adrese tak tě před doručením bude kontaktovat řidič tj. buď přímo zavolá nebo pošle SMS.

juj to nevím...ten první odkaz..psali 4-7 dní na doručení..nespěchá to tolik..je to pro ježuru abych se pak mohl pod stromkem upřímně divit...telefon tam mám standartně...spíš je pro mě důležitější za jak dlouho to dají tomu přepravci...
Kód:
Shipment    DPD 4-7 Days 0-3kg (Germany to Czech Rep.) $16.54


Naposledy upravil JuraS. dne pon 14.11.2011 13:21, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x hardware, opensource TX
PříspěvekNapsal: pon 14.11.2011 13:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.3.2011
Příspěvky: 213
Bydliště: Praha 5 - Radotín
RiMr píše:
Tak jsem to zkusmo hodil do košíku, T9x z Německa vyjde na nějakých 1600,- to je výborné.


Ríšo jedná se nákup z HK ??


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x hardware, opensource TX
PříspěvekNapsal: pon 14.11.2011 13:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 951
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
midolek píše:
RiMr píše:
Tak jsem to zkusmo hodil do košíku, T9x z Německa vyjde na nějakých 1600,- to je výborné.


Ríšo jedná se nákup z HK ??

no jasně že ano http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... duct=21231
viz co mám já na faktuře..
Kód:
Code    Qty    Description    Unit price    Total
TX-9X-M1    1    Turnigy 9X 9Ch Transmitter w/ Module & 8ch Receiver (Mode 1) (v2 Firmware) (DE Warehouse)    $63.99ea    $63.99

INVOICE TOTAL:    $63.99USD
SHIPPING:    $16.55USD

nějakých 80 doláčů * 18,89 nebo 19.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x hardware, opensource TX
PříspěvekNapsal: pon 14.11.2011 13:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
JuraS. píše:
juj to nevím...ten první odkaz..psali 4-7 dní na doručení...

Tak to bude DPD, ale kdykoli se o tom lze přesvědčit stačí se přihlásit ke svému účtu na HobbyKingu a podívat se na podrobnosti té objednávky a tam je zvolený typ poštovného uveden.

JuraS. píše:
...spíš je pro mě důležitější za jak dlouho to dají tomu přepravci...

Pokud nejsou zrovna nějaké svátky tak to bývá obvykle následující pracovní den po zaplacení.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x hardware, opensource TX
PříspěvekNapsal: pon 14.11.2011 13:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 951
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Drondys píše:
Tak to bude DPD, ale kdykoli se o tom lze přesvědčit stačí se přihlásit ke svému účtu na HobbyKingu a podívat se na podrobnosti té objednávky a tam je zvolený typ poštovného uveden.

Pokud nejsou zrovna nějaké svátky tak to bývá obvykle následující pracovní den po zaplacení.


sem to upravil původní příspěvek..je to dpd...si myslím, že ve čtvrtek co budu doma mi to přivezou....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x hardware, opensource TX
PříspěvekNapsal: pon 14.11.2011 13:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
midolek píše:
...jedná se nákup z HK ??

Ano jedná. HobbyKing má po světě několik lokálních skladů, ze kterých se dají objednávat některé položky zboží v rámci lokality, ke které je ten sklad příslušný v daném případě DE Warehouse pro EU. Sortiment lokálních skladů je dost malý jen cca 5% z rozsahu zboží, které je dostupné z Hongkongu. Ve výčtu položek zboží na HobbyKingu je u dané položky dodávané z DE Warehouse v názvu položky v závorce uvedeno (DE Warehouse) v daném případě např. viz odkaz níže na danou položku zboží T9X na HobbyKingu.

Turnigy 9X 9Ch Transmitter ... (DE Warehouse)

Zde je odkaz na výčet veškerého zboží dostupného z DE Warehouse
Listování bez použití menu vlevo tj. bez rozdělení do podskupin jen přes tlačítko v dolní části stránky viz Page 1 až 13.

Zboží chodí v rámci EU tj. nevztahují se na něj žádné celní formality ani zdržovačky a v případě DPD to jde přes soukromého dopravce, který doručuje až domů k adresátovi tj. zcela mimo poštu a obvykle celkem rychle za pár dnů jak zde již bylo zmíněno. Nevýhodou je, že DE Warehouse nemá jemnější odstupňování poštovného pro lehčí zásilky. Nejlevnější varianta poštovného z DE Warehouse do ČR je DPD 4-7 Days 0-3kg (Germany to Czech Rep.) za $16.55 tj. pokud si někdo objedná něco lehkého třeba jen pár gramů tak zaplatí minimálně toto poštovné jako by to byla zásilka s hmotností 3Kg. Je třeba s tím tedy počítat.

Pokud jde o ceny na DE Warehouse tak v těch už je zahrnuto německé DPH a adresát už nic jiného neplatí tj. jen tu cenu zboží a poštovné, které zaplatí při nákupu z DE Warehouse na HobbyKingu. To zahrnutí DPH je v tom smyslu, že prodejce v daném případě DE Warehouse není plátcem DPH a tak si vstupní DPH, které zaplatí při dovozu zboží z Hongkongu do Německa nemůže odečíst, a to se tedy stává součástí ceny zboží a na výstupu tj. při prodeji toho zboží se pak DPH nerozúčtovává tj. je již nedílnou součástí ceny + mohou mít v ceně ještě navíc nějaké náklady na provoz toho skladu.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x hardware, opensource TX
PříspěvekNapsal: pon 14.11.2011 13:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 951
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
co mi vadí..tedy aspoň jsem tu možnost nenašel, že bych dal zobrazit jen položky na skladě v německu a ty se mi rozdělili do příslušných skupin vlevo v menu..je mi putna, že třeba v nějaké skupině nebude nic ale tak bych měl možnost projít jen sklad v německu..umím zobrazit co je na skladě ale to je dost nepřehledně na 20 stránkách naházeného zboží bez ladu a skladu...


Naposledy upravil JuraS. dne pon 14.11.2011 13:46, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x hardware, opensource TX
PříspěvekNapsal: pon 14.11.2011 13:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
JuraS. píše:
co mi vadí..tedy aspoň jsem tu možnost nenašel, že bych dal zobrazit jen položky na skladě v německu a ty se mi rozdělili do příslušných skupin vlevo v menu..je mi putny, že třeba v nějaké skupině nebude nic ale tak bych měl možnost projít jen sklad v německu..umím zobrazit co je na skladě ale to je dost nepřehledně na 20 stránkách naházeného zboží bez ladu a skladu...

Bohužel jiná možnost než listovat v těch stránkách, kde je uveden souhrn veškerého zboží co je v DE Warehouse bez rozdělení do podskupin tam zatím není. Napiš to jako připomínku na podporu Hobbykingu a snad se to časem zlepší. :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x hardware, opensource TX
PříspěvekNapsal: úte 15.11.2011 11:52 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.2.2010
Příspěvky: 104
Bydliště: East europe- Presov SVK.
Tak panove nasa oblubena Turnigy uz je dostupna aj v DE-Warehouse 8O viz. dokaz! :arrow: :idea: http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... ouse_.html Aj cena je celkom v poho! :idea: :D Len pre mna osobne je to z HK asi aj vyhodnejsie, casovo to vyjde nastejno len je to krapet lacnejsie! :idea: :wink:

_________________
Aero zacinajuci amater, zatial mi musi staci aj toto; BixterHC-Beta 1400[je napredaj novy este nedoskladany!] + FPV-Raptor 1600. Corsair F4U [FMS] uz doma. VA-Models ELITE 3D. F-Sky FSTh9B-Mijou/DIY-FrSky.+Turnigy T9Er-T-FrSky. 3D-Yak55/1400mm-GBmodel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x hardware, opensource TX
PříspěvekNapsal: úte 15.11.2011 12:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 951
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
jerry mouse píše:
Tak panove nasa oblubena Turnigy uz je dostupna aj v DE-Warehouse 8O viz. dokaz! :arrow: :idea: http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... ouse_.html Aj cena je celkom v poho! :idea: :D Len pre mna osobne je to z HK asi aj vyhodnejsie, casovo to vyjde nastejno len je to krapet lacnejsie! :idea: :wink:

O5 s křížkem po funuse..tohle už řešíme od včera od brzkého rána..já osobně ještě před 9 ranní včera objednal t9x z německa a dnes mi ji balí...a schválně kompletní cena ze včerejška pro mě-tak jak mi ji strhli z účtu je 1.548,39 kč na kolik se dostaneš ty z centrálního skladu kde je už snad měsíc bk s dopravou, clem a jak dlouho ti to bude trvat...spoustu věcí chci levněji ale mnohé propočítávám na své člověkohodiny...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turnigy 9x hardware, opensource TX
PříspěvekNapsal: úte 15.11.2011 13:35 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.2.2010
Příspěvky: 104
Bydliště: East europe- Presov SVK.
JuraS. píše:
jerry mouse píše:
Tak panove nasa oblubena Turnigy uz je dostupna aj v DE-Warehouse 8O viz. dokaz! :arrow: :idea: http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... ouse_.html Aj cena je celkom v poho! :idea: :D Len pre mna osobne je to z HK asi aj vyhodnejsie, casovo to vyjde nastejno len je to krapet lacnejsie! :idea: :wink:

O5 s křížkem po funuse..tohle už řešíme od včera od brzkého rána..já osobně ještě před 9 ranní včera objednal t9x z německa a dnes mi ji balí...a schválně kompletní cena ze včerejška pro mě-tak jak mi ji strhli z účtu je 1.548,39 kč na kolik se dostaneš ty z centrálního skladu kde je už snad měsíc bk s dopravou, clem a jak dlouho ti to bude trvat...spoustu věcí chci levněji ale mnohé propočítávám na své člověkohodiny...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Presne 63,-dol bez ziadneho dalsieho platenia cohokolvek, ale ta za 39,-dol! Pred tyznom som ju objednal, a uz je doma! 8O :D :lol: :lol: Aj ked bola BK- tak za dva dni cakania bola vyskladnena, hold mal som stastie! :D

_________________
Aero zacinajuci amater, zatial mi musi staci aj toto; BixterHC-Beta 1400[je napredaj novy este nedoskladany!] + FPV-Raptor 1600. Corsair F4U [FMS] uz doma. VA-Models ELITE 3D. F-Sky FSTh9B-Mijou/DIY-FrSky.+Turnigy T9Er-T-FrSky. 3D-Yak55/1400mm-GBmodel


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2456 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 ... 164  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz