Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2456 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 164  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.02.2011 13:08 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
Já budu dělat taky článeček s totožnými podklady od Bobolanda a chci k tomu přidat i video pro maďary jak jsem já, s podrobným postupem jak to budu zabudovávat k sobě. Ale nějak nestíhám, teď se snažím ty chvilky co vyšetřím věnovat spíš lepení. Až budu mít něco slepeno, pak budu zase trochu víc "webařit" :)

_________________
________________________________
Modeláři sobě http://www.ok-rimr.com


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.02.2011 13:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 11.11.2010
Příspěvky: 620
Bydliště: Poprad
Drondys píše:
boboland píše:
fotky a video fungovania v er9x...

Skvělá práce. Díky moc za fotky a videa. Podsvícení už jsem si objednal na eBay a i když to bylo k PSP 3000 tak doufám, že to snad půjde použít také i když tady píšeš PSP 1000. Tak ještě jednou díky moc.

Obrázek


je skoda znicit funkcny dislay, ale ... zajtra budem mat dva ks volne (dufam).
inak je to jedno z akeho PSP, len 1000 sa robi najlahsie a 3000 najtazsie - je to velmi polepene a tazsie sa rozobera ako 1000.

to RIMR: uz sa tesim ako to urobis :)

to Lubor: premostene je to drotikom, tak len odspajkovat. nechcelo sa mi tie diody vyberat, tak som to riesil takto. vsetky naraz by nesli, nizske napatie, ale ako vidite, staci aj to.

inak ten odpor 560R, mozete dat aj vacsiu hodnotu. bude to svietit slabsie, ale testovanim my vyslo toto. pomer svietivost/spotreba bol pri 560R najlepsi (len 8mA takze svietit mozete kolko len chcete - nutne je si uvedomit ze su to 3 diody za sebou!). ja osobne mam 380R (13mA) ale je to uz velmi silne svetlo. mensi odpor uz v ziadnom pripade!!! odpalili by ste diody.

P.S: ja to mam stale aj na vypinac, ale dorobil som si aj automatiku pre er9x, na vypinaci mam este jeden odpor a tak ked potrebujem permanentne svietenie (ked ladim model), tak to svieti trochu slabsie. nechcel som obetovat ziadny prepinac na stale svietenie , tak som dorobil dalsi :D
mozete daj aj napr. podobny viac polohovy prepinac ako ID1 ID2 a dat rozdne odpory a mate rozdnu svietivost pri rozdnych prilezitostiach .......... atd atd


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.02.2011 13:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 11.11.2010
Příspěvky: 620
Bydliště: Poprad
radi5 píše:
Zdravím,

Našel jsem další Hongkongskej e-shop, kde prodávají totéž jako T9X, ale pod značkou Flysky. Mě se možná líbí o trochu víc, protože má černou skřínku a dle mého názoru líp řešenej modul s anténou. Jak je to s firmvarem nevím, ale pokud někdo počítá s přeflashováním na ER9X, tak je to asi fuk. Cena je cca stejná - 59,99 dolarů a doprava 26 dolarů.

http://www.leaderhobby.com/product.asp?ID=9394001220455

........

trochu sa obavam ze je to v1 model - osobne by som neriskoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.02.2011 13:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.2010
Příspěvky: 1110
Bydliště: PN - SK
RiMr: budem to tiez robit, tak Ti mozem spravit navod na instalaciu s fotkami od bobolanda a mojim popisom.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.02.2011 14:12 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
olisoft píše:
RiMr: budem to tiez robit, tak Ti mozem spravit navod na instalaciu s fotkami od bobolanda a mojim popisom.


Super, díky, já po zkušenostech s jinými články zveřejním maximum možných postupů na věc, ona se totiž i ve zdánlivě jasném návodu vždycky najde někomu nejasná věc :)

_________________
________________________________
Modeláři sobě http://www.ok-rimr.com


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.02.2011 15:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 11.11.2010
Příspěvky: 620
Bydliště: Poprad
asi vam to natocim :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.02.2011 15:16 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
Maťo,
všecko nenatočíš... :)
Nedávno jsem komunikoval s jedním tvým krajanem, kterému prostě nefungovalo přepnutí spínačů pro odstranění switch error...
milión mailů, fotek, rozebrání vysílače jestli nemá rozpojený konektor, bezradnost... A víš jak to skončilo?
"a když říkáš všechny, nemáš na mysli náhodou i ty přepínače jako když na tom čele, vedle antény?"
Někdy je to TĚŽKÉ...!

_________________
________________________________
Modeláři sobě http://www.ok-rimr.com


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.02.2011 15:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 11.11.2010
Příspěvky: 620
Bydliště: Poprad
ja viem ,ja len tak aby klavesnica nezaspala

myslel som to tak,ze natocim cele ako to robim ja - len mi musi niekto poslat t9x na prerobenie. svoju znova robit nebudem :(
ale asi je to zbytocne, lebo kto nepochopil obrazky, tomu niet pomoci, musi to zverit niekomu co mu to aspon nieco hovori.


P.S.: a preto nerad pisem, lebo 1 min hovoru cez telefon = 30 až 800 mailov = 3-5 hodin


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.02.2011 15:42 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
Pravdu díš...

_________________
________________________________
Modeláři sobě http://www.ok-rimr.com


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 17.02.2011 11:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
boboland píše:
radi5 píše:
Našel jsem další Hongkongskej e-shop, kde prodávají totéž jako T9X, ale pod značkou Flysky. Mě se možná líbí o trochu víc, protože má černou skřínku a dle mého názoru líp řešenej modul s anténou. Jak je to s firmvarem nevím, ale pokud někdo počítá s přeflashováním na ER9X, tak je to asi fuk. Cena je cca stejná - 59,99 dolarů a doprava 26 dolarů.
http://www.leaderhobby.com/product.asp?ID=9394001220455

trochu sa obavam ze je to v1 model - osobne by som neriskoval.

Měla by to být verze V2, ale FlySky ji označuje jako FS-TH9B (verze V1 byla FlySky označována jako FS-TH9A).

Obrázek

Podstatný je ten VF modul, který tam je a ten by měl být kompatibilní s přijímači V2 stejně jako implicitní VF modul Turnigy dodávaný k Turnigy 9X V2. Ten modul má oproti Turnigy modulu vlastní anténu přímo na sobě.

Implicitní firmware je u FS-TH9B jiné než u Turnigy 9X, ale lze jej samozřejmě taktéž přeflashovat na ER9X. Takže ani v tomto není problém.

Jinak FS-TH9B si tady už někteří koupili viz třeba coro a MarkAurel.

Takže zde je pár lidí co ji mají a případně bude možné se s nimi poradit ohledně nějakých podrobností apod.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 17.02.2011 12:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 11.11.2010
Příspěvky: 620
Bydliště: Poprad
Drondys píše:
............
Měla by to být verze V2, ale FlySky ji označuje jako FS-TH9B (verze V1 byla FlySky označována jako FS-TH9A).

Podstatný je ten VF modul, který tam je a ten by měl být kompatibilní s přijímači V2 stejně jako implicitní VF modul Turnigy dodávaný k Turnigy 9X V2. Ten modul má oproti Turnigy modulu vlastní anténu přímo na sobě.

..................


Buď áno alebo nie ----spojenie: měla by být / měl by být ,sa mi nepáči.
Navyše sa mi zdá, že jedna anténa je až až :). Druhá (na module) dosť zavadzia.

Toť môj názor na toto vyhotovenie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 17.02.2011 12:16 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
Jde nejn o verzi FW, ale i verzi HW, v2 má oproti v1 některé věci upravené, skoro bych řekl "dodělané" a případné pájení kabelu proflashováníje taktéž na verzi v2 značně jednodušší než na v1. Ano, jde o ten jeden chybějící pájecí bod :)

_________________
________________________________
Modeláři sobě http://www.ok-rimr.com


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 17.02.2011 12:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
RiMr píše:
Jde nejn o verzi FW, ale i verzi HW, v2 mXá oproti v1 některé věci upravené, skoro bych řekl "dodělané" a případné pájení kabelu proflashováníje taktéž na verzi v2 značně jednodušší než na v1. Ano, jde o ten jeden chybějící pájecí bod :)

RiMre ty máš Turnigu 9X V1 i V2 nebo ne ? Pokud tedy máš obě verze a až budeš mít chvilku tak prosím popiš tady ten rozdíl přesněji třeba i s nějakou fotkou, ve které bude to inkriminované místo na plošňáku zvýrazněno šipkou a pak by bylo dobré, aby se k tomu konkrétně vyjádřili už zmínění vlastníci FS-TH9X tedy coro a MarkAurel jak je to tam řešeno a pak už tady tato informace bude vyjasněna pro všechny i do budoucna. :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 17.02.2011 14:55 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2011
Příspěvky: 390
Bydliště: Praha, ČR
Drondys píše:
RiMr píše:
Jde nejn o verzi FW, ale i verzi HW, v2 mXá oproti v1 některé věci upravené, skoro bych řekl "dodělané" a případné pájení kabelu proflashováníje taktéž na verzi v2 značně jednodušší než na v1. Ano, jde o ten jeden chybějící pájecí bod :)

RiMre ty máš Turnigu 9X V1 i V2 nebo ne ? Pokud tedy máš obě verze a až budeš mít chvilku tak prosím popiš tady ten rozdíl přesněji třeba i s nějakou fotkou, ve které bude to inkriminované místo na plošňáku zvýrazněno šipkou a pak by bylo dobré, aby se k tomu konkrétně vyjádřili už zmínění vlastníci FS-TH9X tedy coro a MarkAurel jak je to tam řešeno a pak už tady tato informace bude vyjasněna pro všechny i do budoucna. :wink:


Ale chlapci, vzdyt to mate v ty brozure ...

http://er9x.googlecode.com/svn/trunk/do ... e%209x.pdf
Konkretne str. 10.

Jedna se o ten fialovej drat. Jednou je na tom odporu (V1) jednou na sobe vlastnim pajecim bodu (V2).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 17.02.2011 15:19 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
jojo, mám obě a obě mám ošňůrované, tak mám srovnání náročnosti pájení. Né že by to nešlo, ale je tam prostě místa jak v Klausově části mozku mající na starost sebekritiku... :)

_________________
________________________________
Modeláři sobě http://www.ok-rimr.com


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2456 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 164  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz