Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1957 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 131  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 24.04.2009 15:41 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
Marcos píše:
RiMr píše:
...ale u létajícího izolačního materiálu...
:lol:

:-)
To jsem četl někde tady a od té doby to používám, bo se mi to líbí :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.05.2009 18:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.1.2009
Příspěvky: 803
Bydliště: okr. Blansko
Obrázky: 0
Jezevec píše:
Podle diskuze na HC má být na konci příštího týdne k dispozici jejich FHSS Tx modul za $15 a 8Ch přijímač za $20, tak to bude ovšem cenový masakr :-)


Už tam je TX a 4k RX .... bude velmi zajímavé tuto situaci sledovat ... doufám, že bude za tyto peníze také modul pro Futabu.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.05.2009 5:57 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 16.3.2006
Příspěvky: 339
Podle všeho ten Tx modul a 4Ch Rx ukazuje na to, že to je Corona. A zrovna Corona FHSS nebyl dobrý počin, spousta lidí jim to vracela až to nakonec stáhli z prodeje. Takže otázka jestli jen nepřelepili štítky Corona štítkem Turnigy a nepustili to znovu do světa :-D

Nezbývá než počkat na zkušenosti odvážlivců ;-)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.05.2009 6:41 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
No já tam mám Assana 8x, takže já můžu hodnotit leda tak to jestli se z vysílačky nesypou zapomenuté nudle, které si tam čínské děti v montážní dílně schovaly před dozorci při pětiminutové polední pauze...
Rozeberu to, nafotím a pošlu nějaké fotky jak to vevnitř vypadá...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.05.2009 6:48 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 16.3.2006
Příspěvky: 339
RiMr: Neuděláš zase nějký super HD kočičí video? :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.05.2009 11:28 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
:D :D :D
Mi bestie nepřipomínej... Koupil jsem si nový potahový papír na testy potisku, teď si nevzpomenu na název, je to nějaký připománající kondenzátorový papír z pravěku, arch za cca 40,-.
Nechal jsem to neprozřetelně na koberci aby se vyrovnal :-)

Kočkám se asi líbilo jak krásně šustí a rozšmelcovali to na hadry.... :evil:

Nějaké video z fotek udělám, ale první musím dodělat přemotorizaci Pazgřivce a pořádně si zalítat aspoň s ním, protože mám absťák :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.05.2009 16:23 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
Tak ogaři...
Na první pohled vypadá rádio fakt betelně... Povrchová úprava je skutečně veškerá žádná, prostě plast z formy, žádný chrom, povrch není hladký ale pískovaný.. Ale všechno na sebe pasuje, nikde nic nevrže. Co se mi líbí, celé rádio vypadá trochu humpolácky, vysílač je oproti DX6i subjektivně těžký a pevný, u DX6i když jsem zabral, tak byly místa kde hrozilo promáčknutí (třeba u displeje je DX6i vyloženě vachrlatá), tady ne, dokonce i displej je pevně zakrytý, je to celé robustní výlisek. Spínače chodí spíš ztuha, utopený hlavní vypínač chodí vyloženě neochotně (beru jako výhodu)... Aux potenciometry chodí "medově", bohužel nemají hmatově vyznačenou nulu/střed... Ovládací páky chodí přesně, žádné vůle, odpor pružin je zase oproti DX6i spíš tužší, u DX6i i na největší přitažení pružinky nebyl odpor nijak výrazný. Tady je to prostě všechno takové "do nepohody"... Plyn chodí bez cvrčka, nevím zatím, jestli se vevnitř dá nějak "aktivovat". Plyn ale chodí trošičku tak nějak "plast na plast", tak se musím dovnitř podívat, jestli to není potřeba namazat... :-) Ale je to vyloženě "pocit". Páčky jsou "délkově" nastavitelné v cca 5mm rozpětí.
Celkově je ten vysílač na první pohled robustní, odolný, ovládací prvky přitom chodí přesně a jsi si jistý jestli přepnuls nebo ne. Samozřejmě teprve měsíce provozu (lítám když to jde skoro každý den) ukáží, jestli to není mylný dojem... Je možné že krabice je sice pevná, ale vevnitř se to začne časem všechno sypat :-)
Vím že tady chválím robustnost a někdo má raději cizelované rádijka s růžovýma kraječkama, ale já po zkušenostech odolnost vítám, dvakrát jsem na dx6i zamáčknul trim dovnitř (ano, jsem kopyto) a ani nejsem zvyklý a nehodlám s tím začínat po každém lítání půl hodiny oprašovat vysílač pavím perem abych ze složitého chromovaného žebrování dostal pyl z rozkvetlé louky a pak ho dal spinkat do postýlky :-) Proto v tomto případě jednoduchost a účelnost vítám...
CO se mi ale VYLOŽENĚ nelíbí je to, že anténa z Assanu jde pod kovovým madlem a vysílačka pak leží na anténě z modulu... To musím ošéfovat. Neváhám občas položit vysílač do trávy a tady se mi to moc netento, nezdá... Mimochodem, periferně jsem zahlédnul nějakou diskuzi ohledně 2,4 GHz, ohledně polohy antény... Má být tedy anténa "nahoru" nebo "do boku"?
Ohledně kvality použitých součástek... Tohle nejsem schopen posoudit, ale bez problémů nějakému zkušenému "elektrikáři" z Prahy vysílač zapůjčím, aby to posoudil. Já poznám akorát jestli to cvaká nebo necvaká :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.05.2009 17:20 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 16.3.2006
Příspěvky: 339
A co akumulátory, jak je tam velkej chlívek, co se do něj vejde za aku? Udělej nejký fotky ze všech možných stran. Dík :)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.05.2009 17:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.8.2005
Příspěvky: 2403
Bydliště: letiště Točná, Praha
za fotky se taky přimlouvám
:wink:

_________________
kanál: 40 Mhz-81, 54, 53 a 2.4 Ghz Jeti DUPLEX
Modeláři Točná


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.05.2009 17:47 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
Fotky budou, jsem v práci, vzal jsem to na poště cestou sem a tady furt otravují s nějakýma inzerátama, nemají pochopení, posledně mě rušili když jsem si tu jezdil s tankem, tak jsem po nich začal střílet ty kuličky :-)
Na baterky je tam dost místa, mám objednaný tady ten pack, ten tam prý vleze. I kdyby čouhal (někdo říká že vleze, někdo že čouhá), neva, stejně si ty záda chci kvůli tomu modulu nějak jednoduše přebastlit...:
https://www.hobbycity.com/hobbycity/sto ... oduct=7346
Jinak je tam takový ten košík na 8xAA, připojený konektorem (3 piny, dva zapojené). Z boku je konektor na nabíjení.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.05.2009 0:13 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
Takže nějaké ty fotky...:
http://picasaweb.google.cz/lh/photo/UPw ... directlink


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.05.2009 5:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 16.3.2006
Příspěvky: 339
Parádní fotky i s komentářem. Díky za ně! :)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.05.2009 6:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2008
Příspěvky: 1287
Bydliště: Lučenec
Je to okopčená DX6i , mechaniky tie iste , madlo vzadu a držanie na bokoch ...ako by jej z oka vypadla.

_________________
http://galerie.rcserver.cz/index.php?sum=309


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.05.2009 7:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.1.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Plzeň
Obrázky: 0
Myslite ze to zvladne krom letajicich izolatoru i 40tkoveho trenera ? jak moc to je "cinske"?Bracha po ni tak trochu pokukoval

_________________
MC-22s CH-50+Assan
Towmaster, Tiger Trener
Tarot-450PRO, T-REX 500 3G,T-REX 600EFL PRO


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.05.2009 8:19 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.1.2006
Příspěvky: 2222
ja si nemuzu pomoct, ale prijde mi to za ty prachy uplne neuveritelny. i podle fotek to vypada dobre. moc mi nejde na rozum, jak tohle dokaze nekdo za ty penize vubec vyrobit, natoz jeste prodat se ziskem... 8O


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1957 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 131  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz